Ініціативу Світового конгресу українців Energize Ukraine презентували в Канаді

Ініціативу Світового конгресу українців Energize Ukraine презентували в Канаді

Відео
Укрінформ
Президент Світового конгресу українців Пало Ґрод представив ініціативу СКУ Energize Ukraine в Канаді на 29-й щорічній Конференції з питань енергетичної безпеки: ціна, темп та політика, яку проводить Товариство незалежних виробників електроенергії Альберти (IPPSA). 

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

За повідомленням, президент СКУ, який також є генеральним директором компанії Rodan Energy,  виступив із потужною презентацією для залучення глобальної підтримки до відновлення та відбудови зруйнованої енергетичної інфраструктури України. Він висловив подяку IPPSA за складену пожертву Канадсько-Українській Фундації на суму $25,000 та закликав енергетичні компанії наслідувати цей приклад – жертвувати важливе обладнання або кошти, щоб допомогти відновити енергетику та енергетичну інфраструктуру України.

Читайте також: Президент СКУ виступив із заявою до річниці повномасштабного вторгнення росії

Під час презентації Павло Ґрод наголосив на жахливій ситуації в енергетичному секторі України та навів факти: «1200 ракетних атак було спрямовано на енергетичну інфраструктуру України, на сьогодні понад 60% генераторів електроенергії, понад 40% електромереж пошкоджено або знищено». Це залишило мільйони українців без стабільного доступу до електроенергії, опалення та гарячої води.

Також президент СКУ підкреслив важливість проєкту Energize Ukraine та звернувся до учасників конференції із закликом долучатися вже сьогодні, «сьогодні саме час скласти пожертву, щоб змінити ситуацію і це дасть вам можливість увійти в історію, як провідним лідерам у великій відбудові України в майбутньому».

Перелік необхідного обладнання та додаткову інформацію можна переглянути на сайті EnergizeUkraine.com.

Нагадаємо, у лютому президент СКУ Пало Ґрод представив ініціативу Energize Ukraine під час провідного міжнародного заходу у сфері енергетики Distributech International у Сан-Дієго (США).

Фото: СКУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-