В СКУ привітали Івана Бейкера, який очолив парламентську групу дружби між Україною та Канадою

В СКУ привітали Івана Бейкера, який очолив парламентську групу дружби між Україною та Канадою

Укрінформ
Світовий конґрес українців (СКУ) привітав депутата від Ліберальної партії Канади Івана Бейкера з обранням на посаду голови парламентської групи дружби між Україною та Канадою.

Про це йдеться на сторінці СКУ у Facebook.

«Вітаємо члена канадського парламенту Івана Бейкера з обранням на посаду голови парламентської групи дружби між Україною та Канадою», - йдеться в дописі.

Зазначається, що «Світовий конґрес українців сподівається на подальшу співпрацю з канадськими парламентарями з метою підтримки України та об’єднання міжнародних зусиль для подальшого розвитку України як незалежної, демократичної, територіально цілісної, європейської держави».

Як повідомлялося раніше, Іван Бейкер має українське коріння.

Як повідомляв Укрінформ, 10 березня члени обох палат федерального парламенту Канади створили групу дружби з Україною, до якої ввійшли більше сотні законодавців.

Про це поінформував депутат від Ліберальної партії Іван Бейкер, якого на установчому засіданні обрано головою групи.

«Для мене велика честь бути обраним депутатами та сенаторами від усіх партій головою парламентської групи дружби між Україною та Канадою. Ця група є однією з найбільших та найактивніших парламентських груп дружби, адже до неї входять понад 100 представників різних партій», - зазначив Бейкер. 

За його словами, завданнями групи є створення майданчику для обміну ідеями між канадськими та українськими парламентарями, а також розвиток політичних, економічних в культурних відносин між Канадою та Україною.

«Канада перебуває на передовій міжнародної підтримки українських демократичних, економічних та оборонних реформ, а також суверенітету й територіальної цілісності України. Я прагну співпрацювати з колегами по групі з усіх партій задля подальшої підтримки процвітання, суверенітету й територіальної цілісності України», - наголосив депутат.

Читайте також: Понад 1,3 мільйона канадців підтвердили своє українське коріння — посол Шевченко

Група дружби з Україною традиційно формується у кожному скликанні федерального парламенту Канади. У попередньому складі, протягом 2015-2019 рр., бажання долучитися до неї висловили 84 законодавці.

Загалом в обох палатах канадського парламенту засідають 443 депутати, тобто стати членом групи дружби з Україною цього року зголосилася майже чверть законодавців.

Фото: Ukrainian World Congress - Свiтовий Конґрес Українців у Facebook

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-