В СКУ закликають підтримати петицію на сайті Бундестагу про визнання Голодомору геноцидом

В СКУ закликають підтримати петицію на сайті Бундестагу про визнання Голодомору геноцидом

Укрінформ
Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликав підтримати розміщену на сайті парламенту ФРН петицію про визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Про це повідомляється на сторінці СКУ у Facebook.

«На веб-сторінці парламенту Німеччини з’явилася петиція щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Долучаємося до заклику підтримати цю ініціативу - кожен може підписати петицію», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, ініціатором петиції, зареєстрованої на сайті бундестагу під номером 89118, стала активістка з Мюнхена Наталія Ткачук. Збір підписів триватиме до 27.05.2019. Підписувати можуть всі охочі незалежно від країни проживання.

Українська громада у Німеччині налаштована зібрати під петицією про визнання Голодомору 1932-33 рр. геноцидом українського народу щонайменше 50 тисяч підписів, аби її розглянув бундестаг.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав українців підписати петицію, а хто знає німецьку мову - долучитися до її обговорення. Керівник МЗС подякував  мюнхенській громаді за ініціативу та всім українцям Німеччини за її підтримку.

 Як відомо, Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Загальна кількість жертв Голодомору досі не підрахована, окремі історики говорять про цифри від 3 до 7 мільйонів осіб.

У листопаді 2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу.

Актом геноциду Голодомор 1932–1933 років в Україні на міждержавному рівні крім України визнають 15 держав-членів ООН і держава Ватикан.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-