Голодомор

24 грудня 2021


СКУ підтримав створення експертної групи щодо аналізу дослідження кількості жертв Голодомору

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримав рішення Міністерства культури України про створення під патронатом Українського інституту національної пам’яті експертно-консультаційної групи, яка проаналізує наявні на сьогодні дослідження фахівців щодо кількості жертв Голодомору.  

22 грудня 2021

20 грудня 2021


У Канаді обговорили питання встановлення пам'ятника жертвам Голодомору у Ванкувері

Представники Конгресу українців Канади (КУК) та мер Ванкувера Кеннеді Стюарт обговорили питання встановлення пам'ятника жертвам Голодомору в найгустонаселенішому місті Британської Колумбії.

16 грудня 2021

14 грудня 2021

09 грудня 2021

08 грудня 2021

07 грудня 2021

06 грудня 2021


У ПАР відкрили лавку, присвячену жертвам Голодомору в Україні та геноциду в Африці

У парку Де Ваал у передмісті Кейптауна за ініціативи члена Української асоціації в Південно-Африканській Республіці Зої Дей відкрили лавку, присвячену жертвам Голодомору в Україні та геноциду на африканському континенті. 

05 грудня 2021


Стефанчук у Варшаві вшанував пам'ять жертв Голодомору та воїнів армії УНР

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук під час робочого візиту до Республіки Польща вшанував пам'ять жертв Голодомору в Україні 1932–1933 рр. та воїнів армії Української Народної Республіки, які спочивають на Вольському православному цвинтарі у Варшаві.

03 грудня 2021


Діаспорська фундація виділила на сприяння обізнаності та розуміння Голодомору $700 тис.

Фундація родини Темертей, заснована канадським підприємцем і меценатом українського походження Джеймсом (Джимом) Темертеєм, оголосила великий подарунок у розмірі $700 тис. для  сприяння обізнаності та розуміння Голодомору від Хелен та Пауля Барчуків.

02 грудня 2021


Українська громада Індії долучилася до вшанування жертв Голодомору

Посольство України в Республіці Індія до 88-х роковин Голодомору в Україні провело акцію «Запали Свічку пам'яті», у якій взяли участь співробітники установи та члени їхніх сімей, а також представники української громади Індії.

01 грудня 2021


В Аргентині українці взяли участь у панахиді за жертвами Голодомору

В Аргентині у центральному Кафедральному соборі Буенос-Айреса відбулася поминальна панахида за жертвами Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, яку відправив Отець Карлос Української греко-католицької єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі.


Норвегію закликали визнати Голодомор геноцидом українського народу

Під час комеморативного заходу зі вшанування пам’яті жертв злочину Голодомору 1932-1933 років в Україні на головній політичній площі Норвегії навпроти норвезького парламенту країну закликали приєднатися до кола держав, які визнали Голодомор геноцидом українського народу.

30 листопада 2021


Українська громада в Австралії долучилася до вшанування жертв Голодомору

На території Українського Православного Центру в Канберрі біля пам’ятника жертвам Голодомору в Україні за участі української громади, представників дипломатичного корпусу та колективу Посольства відбулося поминальне богослужіння за жертвами Голодомору 1932 – 1933 рр.


В Іспанії українська громада долучилася до акції «Запали свічку»

Представники української громади Галісії та асоціації Itinera Faciendo (Nenos de Ucrania e Galicia) спільно з працівниками Посольства України в Іспанії долучилися до всеукраїнської акції «Запали свічку», присвяченої вшануванню пам'яті українців, що стали жертвами Голодоморів.

29 листопада 2021


Скандальна вечірка у річницю Голодомору: на блогера склали протокол

Поліцейські склали протокол за недотримання карантинних обмежень на організатора гучної вечірки у Львові у Будинку вчених у День вшанування пам'яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років. Йому загрожує штраф від 17 до 34 тис. грн.


Львівський будинок вчених закрили після скандальної вечірки блогерів на роковини Голодомору

Львівська міська комісія ТЕБ і НС провела перевірку та вирішила призупинити діяльність Будинку вчених після скандального святкування дня народження чернівецького блогера в День вшанування пам'яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років.


Президент СКУ взяв участь у панахиді зі вшанування жертв Голодомору у Канаді

Президент Світового конґресу українців (СКУ) Павло Ґрод у День пам'яті жертв голодоморів взяв участь у панахиді по вшануванню жертв Голодомору-геноциду, організатором якої виступив Конґрес українців Канади, відділ Торонто.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-