Німеччина

06 травня 2021


Nord Steam 2 суперечить принципам енергобезпеки Європи й США – Блінкен

Чинна адміністрація США у переговорах з німецькими партнерами зберігає жорстку позицію щодо будівництва Nord Stream 2 та наголошує, що цей газопровід просуває інтереси Росії всупереч безпеці Європи і Сполучених Штатів.

05 травня 2021


Генконсульство в Гамбурзі подякувало отцю мітрату Стефану Воротняку за служіння українській громаді

Генконсульство України в Гамбурзі висловило щиру подяку отцю мітрату УГКЦ Стефану Воротняку за багатолітнє служіння інтересам української громади у Північній Німеччині та сприяння збереженню закордоном духовних і культурно-національних цінностей українського народу.

04 травня 2021


США й Німеччина погодились на важливості підтримки України – Держдеп

Глави зовнішньополітичних відомств США й Німеччини обговорили спільні позиції щодо необхідності підтримки України в умовах російської агресії та посилення трансатлантичної взаємодії на тлі нинішніх викликів безпеці.  

03 травня 2021

02 травня 2021

01 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021


«Зелені» технології: МХП поглиблює співпрацю з Німеччиною

Агрохолдинг МХП провів онлайн-семінар «Україна: біогаз і біогенний водень (Німеччина-Україна)». У його рамках провідні німецькі та українські компанії поділилися досвідом реалізації високотехнологічних проєктів.

28 квітня 2021


Франція і ФРН відкриті до пропозицій з розширення «Норманді», проблема в Росії – посол де Понсен

Франція і Німеччина відкриті до будь-яких пропозицій щодо розширення нормандського формату, однак вважають основною перепоною для врегулювання збройного конфлікту на сході України відсутність політичної волі Росії.


Посли ФРН і Франції вважають, що військова загроза для України збережеться до осені

Військова загроза для України з боку Росії попри заяви Кремля про початок відведення військ у місця постійної дислокації зберігатиметься щонайменше до запланованих на осінь військових навчань «Захід-2021».


Глава УГКЦ порадив, як бути патріотом України за її межами

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав закликав любити Україну, навіть проживаючи в іншій країні, та поділився кількома конкретними порадами, як можна бути патріотом України за її межами.

27 квітня 2021


Фільм Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» отримав головну нагороду goEast у Німеччині

Документальна стрічка української режисерки Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» отримала головну нагороду – «Золоту лілію» за найкращий фільм на кінофестивалі goEast у Вісбадені (Німеччина).


СКУ закликав світову спільноту зупинити добудову російського газогону «Північний потік-2»

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав Німеччину, США та всю міжнародну спільноту вжити усіх можливих заходів задля негайної зупинки російського енергетичного проєкту «Північний потік-2», що наближається до свого завершення.

26 квітня 2021


Маас: Мінський процес у критичній точці, конфлікт може перетворитися на заморожений

Із перспективою деескалації на російсько-українському кордоні перед «нормандською четвіркою» стоїть завдання повернутися до питань реалізації Мінських домовленостей, інакше сходу України загрожує «заморожений конфлікт».


Німеччина та Україна готують третє спільне навчання у зоні відчуження ЧАЕС – посол

Експерти федерального відомства Німеччини із захисту від радіації разом з Державним агентством з управління зоною відчуження готують третє навчання на закритій території 30-кілометрової Чорнобильської зони.


Кластери від ФРН і Франції можуть лягти в основу дорожньої карти миру на сході України - Єрмак

Запропоновані Німеччиною та Францією кластери можуть лягти в основу дорожньої карти мирного врегулювання конфлікту на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

25 квітня 2021

24 квітня 2021

23 квітня 2021

22 квітня 2021


У Гамбурзі відкриють виставку картин двох українських художниць

Генеральне консульство України у Гамбурзі (Німеччина) з нагоди 30-ї річниці Незалежності України відкриває 28 квітня виставку картин «Єдина родина – єдина країна!», авторами яких є дві українські художниці родом з Донеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-