Німеччина

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 червня 2024

12 червня 2024


Інтеграція України в ЄС значно зміцнить аграрний сектор в Євросоюзі - Мінсільгосп Німеччини

Інтеграція України в Євросоюз, попри існуючі виклики, зміцнить його аграрний сектор та позиції ЄС як ключового гравця на світових ринках, значно підвищить продовольчу безпеку в ЄС і в усьому світі.


«Газпром» програв арбітраж і заплатить понад €13 мільярдів за припинення поставок до Німеччини

Міжнародний арбітраж у Стокгольмі задовольнив позов німецького енергетичного концерну Uniper до російської компанії «Газпром» про виплату компенсації на суму понад 13 млрд євро за припинення постачання газу до Німеччини.


Ukraine Facility: у Німеччині вказали на важливість координації при виконанні Плану України

Координація всередині українського уряду щодо виконання Плану України для реалізації програми Ukraine Facility останнім часом значно поліпшилася, однак потрібно тісніше взаємодіяти з місцевими громадами та донорською спільнотою.


Президент СКУ заявив у Берліні, що залучення діаспори є ключовим фактором відбудови України

Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод під час виступу на панелі «Сильніше разом: посилення життєстійкості та соціальної інклюзії» у рамках конференції Ukraine Recovery Conference у Берліні заявив, що ресурси світового українства можуть мати значний вплив на швидку повоєнну відбудову України.

11 червня 2024


Підтримка бізнесу і відновлення економіки: Україна та Німеччина підписали декларацію

Україна та Німеччина підписали декларацію, яка сприятиме подальшому розвитку спроможності для інституційної розбудови та впровадженню корпоративної реформи Фонду розвитку підприємництва.


Фінансування «Центру інтегрованого реагування для України» зросте до €75 мільйонів - МЗС ФРН

На полях Конференції з відновлення України цього тижня в Берліні буде підписано декларацію про наміри збільшити фінансування «Центру інтегрованого реагування для України» до 75 млн євро.


Зеленський прибув до Німеччини

Володимир Зеленський прибув до Німеччини для участі в Конференції з відновлення України та переговорів із федеральним канцлером Олафом Шольцом.

10 червня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-