В рамках акції «StopPutin» кожного українця Австралії закликають написати лист міністру

В рамках акції «StopPutin» кожного українця Австралії закликають написати лист міністру

Укрінформ
Союз українських організацій Австралії закликає кожного представника української спільноти Австралії написати листа міністру закордонних справ чи членам парламенту, щоб привернути увагу до порушення прав людини, що здійснюються режимом президента Росії Володимира Путіна через незаконне затримання українських громадян.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на прес-службу організації.

«В Австралії 38 тис. українців. Навіть якщо 10% з вас відреагує - це буде 3 800 листів, електронних повідомлень чи телефонних дзвінків. 20% - це 7600 листів, електронних повідомлень чи телефонних дзвінків», - йдеться у заяві СУОА.

У свою чергу керівництво організації уже звернулося до міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп із закликом засудити незаконні дії РФ і посилити тиск на президента Росії Володимира Путіна з тим, щоб усі українські політичні в'язні були звільненні.

«Ми пишемо вам з надією на підтримку і рішучі дії уряду Австралії щодо засудження порушень прав людини відносно українських громадян, які незаконно утримуються в Росії. На сьогодні більше 20 громадян України незаконно ув'язнені Росією. Серед них Олег Сенцов, Олександр Колчак, Станіслав Паска, Микола Карпюк, Ахтер Чігу і зовсім нещодавно журналіст Роман Сущенко, не кажучи вже про численних українських військових», - йдеться у листі.

Крім того, СУОА закликає уряд Австралії вимагати негайного виведення явних і прихованих російських військ і техніки з України, посилити цільові економічні санкції проти Російської Федерації, в тому числі можливу заборону використання SWIFT, а також надати Україні оборонне обладнання, послуги та підтримку у підготовці персоналу, необхідного, щоб відновити суверенітет і територіальну цілісність України.

За словами Голови СУОА Стефана Романіва, своєю акцією українці Австралії підтримують заклик Світового конгресу українців, який представляє понад 20 млн. українців у 50 країнах світу, про необхідність черговий раз привернути увагу світового політикуму до невирішеної ситуації в Україні.

«Ми неодноразово заявляли: чим гострішою буде ситуація в Україні, тим більше нестабільності буде у світі», - вважає Стефан Романів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-