Збитки від окупації Криму Росією оцінюють у понад $100 мільярдів – Шмигаль

Збитки від окупації Криму Росією оцінюють у понад $100 мільярдів – Шмигаль

Укрінформ
Україна зазнала величезних економічних втрат від тимчасової окупації Росією Криму, загальні потенційні збитки оцінюються в понад 100 млрд доларів США.

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на установчому саміті Кримської платформи, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Україна зазнала величезних економічних втрат від окупації Криму. Загальні потенційні збитки сьогодні оцінюються експертами - більше 100 млрд доларів. Це - втрачені природні ресурси, це втрачені активи держави, це - втрачена промисловість, а головне - це негативні наслідки для людей, які потерпають від політики країни-агресора", - сказав глава уряду.

Читайте також: Москва втричі збільшила військову присутність у Криму від початку окупації - Зеленський

У цьому контексті він наголосив, що саме тому одне з пріоритетних завдань нині - це змусити Російську Федерацію за рішенням міжнародних судів почати платити за свої дії.

"Уже маємо не один позитивний приклад, коли українські державні та приватні структури виграють відповідні судові процеси", - додав Шмигаль.

Як повідомлялося, 23 серпня у Києві відбувається установчий саміт ініціативи Президента України з деокупації Криму "Кримська платформа". Участь у ньому беруть 46 делегацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-