Шмигаль

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 квітня 2024

11 квітня 2024


Україна і Словаччина співпрацюватимуть у постачанні нафтопродуктів до ЄС

Словаччина використовуватиме український морський нафтовий термінал для постачання нафтопродуктів до ЄС, а також співпрацюватиме з Україною у диверсифікації поставок ядерного палива для АЕС з метою зменшення залежності від Росії.

10 квітня 2024


Шмигаль і посли країн G7 скоординували потреби України для захисту критичної інфраструктури

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з послами країн G7 наголосив, що пріоритетною потребою України є збільшення кількості систем ППО, аби захистити життя людей та критичну інфраструктуру.

09 квітня 2024


Енергосистема після останніх обстрілів: Шмигаль провів нараду і заслухав Галущенка

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів нараду, де доручив профільним міністерствам напрацювати рішення щодо забезпечення й можливості закупівлі необхідного обладнання для енергосистеми держави.


«Щоб не виникало запитань»: Шмигаль доручив оновити постанову про бронювання

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам внести оновлену та більш справедливу постанову про бронювання, а також визначити вичерпний перелік об’єктів та підприємств критичної інфраструктури.

06 квітня 2024

05 квітня 2024


Шмигаль просить Естонію надати обладнання радянського типу для ремонту пошкоджених ТЕС

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що протягом останніх тижнів Росія знищила 80% теплоелектроцентралей України. У зв’язку з чим він попросив Естонію надати старе обладнання радянського типу, потрібне для ремонту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-