
Україна зацікавлена, аби австрійський бізнес взяв участь у гуманітарному розмінуванні - Шмигаль
Україна зацікавлена, аби австрійський бізнес взяв участь у гуманітарному розмінуванні нашої держави.
26 вересня 2023
Україна зацікавлена, аби австрійський бізнес взяв участь у гуманітарному розмінуванні нашої держави.
Наступна зустріч координаційної платформи, створеної під егідою Єврокомісії для вирішення проблеми експорту українського зерна до п’яти сусідніх країн ЄС, відбудеться 28 вересня.
Українське зерно суттєво не впливає на ціни в сусідніх державах.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розраховує на те, що в жовтні Україна отримає позитивну оцінку в межах звіту щодо пакета розширення Євросоюзу.
Кабінет міністрів ухвалив державну цільову програму «Єдність у розмаїтті», метою якої є створення умов для реалізації прав і можливостей національних меншин та корінних народів.
23 вересня 2023
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів першу онлайн-розмову із спецпредставницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер.
22 вересня 2023
Уряд наступного року планує зробити пенсійну систему більш справедливою, зрозумілою і прозорою.
На засіданні керівного комітету багатосторонньої координаційної платформи донорів для України, яке відбудеться 26 вересня, обговорять деякі важливі питання.
Потреби швидкого відновлення України залишаються на рівні 15 млрд доларів.
Україна запустить ринок послуг із гуманітарного розмінування через Prozorro.
Премʼєр-міністр Денис Шмигаль наголошує на необхідності якнайшвидшого створення ефективної системи фортифікаційних споруд, що не дасть росіянам просуватися.
Кабінет міністрів у проєкті державного бюджету на 2024 рік заклав на мінімальному рівні фінансування дорожнього фонду, але дороги та мости обов'язково підтримуватимуться у нормальному стані.
Відшкодування людям коштів за зруйноване житло у межах програми “єВідновлення” стимулюватиме їх залишатися жити в Україні, а не виїжджати за кордон.
ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) військових обов'язково направлять на виготовлення зброї для ЗСУ, значна частина цих коштів піде на фінансування проєкту "Армія дронів".
Влада найближчим часом ухвалить рішення про виділення додаткових коштів з державного бюджету, таким чином майже 2 трильйони гривень загалом піде на сферу безпеки та оборони цього року.
Росія вже розпочала черговий етап енергетичного терору проти України, але ми готові.
21 вересня 2023
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам цифровізувати дані про "Пункти незламності" у застосунку "Дія".
Отриманий через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку грант США у розмірі $1,25 мільярда Україна направить на забезпечення пенсійних виплат, виплат співробітникам ДСНС, медичним та педагогічним працівникам.
Близько 40 будівель пошкоджено та два десятки людей постраждали внаслідок чергової російської ракетної атаки.
20 вересня 2023
Влада працює над забезпеченням фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури від можливих атак із боку Росії.
Україна зацікавлена в розширенні доступу до балтійських портів, зокрема через проєкт Rail Baltica.
19 вересня 2023
Антикорупційний та економічний ефект від цифровізації за два роки перевищив 16 мільярдів гривень.
У 2024 році Україна потребуватиме фінансової підтримки партнерів у розмірі близько 42 млрд доларів.
Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні ухвалив три антикорупційні рішення.
Україна подає позов у Світову організацію торгівлі проти Польщі, Угорщини та Словаччини через односторонні обмеження на імпорт української агропродукції, та водночас пропонує компромісний сценарій.
16 вересня 2023
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль привітав іудеїв з Рош га-Шана — початком нового року.
15 вересня 2023
Україна працює з країнами-партнерами для запровадження спільного митного контролю на пунктах пропуску з метою мінімізації корупційних ризиків. Але повністю позбутися корупції на митниці вдасться, коли Україна стане членом ЄС.
Уряд планує змінити механізм індексації пенсій наступного року, після чого середній її розмір перевищить 6 тис. грн.
Кабінет Міністрів погодив законопроєкт, який посилює самостійність та незалежність Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Держава потребує ресурсів для виробництва зброї і боєприпасів, у той час як громади щомісячно накопичують десятки мільярдів гривень, що не використовуються.