Шмигаль

30 липня 2021


Зеленський хоче внести зміни до закону про нацспротив - дав доручення Шмигалю

Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із завданням за два місяці подати до Верховної Ради пропозиції щодо внесення змін до Закону «Про основи національного спротиву» з метою повного узгодження його норм з положеннями Конституції України та усунення техніко-юридичних недоліків.

29 липня 2021


Нафтогаз не має 126 мільйонів на призначені наперед річні премії членам правління - Вітренко

Виконати ухвалу наглядової ради про виплату нарахованих наперед (нібито за результатами року) багатомільйонних преміальних чотирьом членам правління НАК “Нафтогаз” неможливо.

28 липня 2021


Кабмін спростив перетин КПВВ на сході України та адмінмежі з Кримом

Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови, яка передбачає, що для громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій України без транспортного засобу, забезпечать безкоштовне перевезення до КПВВ.

23 липня 2021

21 липня 2021

19 липня 2021

18 липня 2021


Шмигаль окреслив п'ять основних економічних підсумків тижня

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль окреслив п'ять основних економічних підсумків нинішнього тижня: послаблення обмежень для в'їзду українців до країн ЄС, започаткування стратегічного партнерства з ЄС у сировинній галузі, зростання пенсій військовослужбовців, затвердження Плану заходів із реалізації Національної стратегії безбар'єрності, запровадження режиму "без паперів" для адміністративних послуг.

16 липня 2021


Шмигаль про «інвестняні»: UkraineInvest отримав десятки запитів на $1,5 мільярда

У рамках виконання закону про підтримку значних інвестиційних проєктів до Офісу залучення інвестицій UkraineInvest надійшло більше двох десятків запитів від іноземних та вітчизняних інвесторів майже на 1,5 мільярда доларів (в еквіваленті).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-