Агресія РФ

22 вересня 2023

21 вересня 2023


Остін - Зеленському: Штати й надалі активно підтримуватимуть Україну для успіху на полі бою

Глава Пентагону Ллойд Остін на зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським у четвер підтвердив, що США й надалі активно працюватимуть з Україною та своїми союзниками й партнерами, аби забезпечити українську армію всім необхідним для досягнення успіху на полі бою.


Притягнення РФ до відповідальності визначатиме майбутнє світу - Президент Естонії

Росія веде жорстоку війну на знищення України, керуючись лише своїми неоімперіалістичними прагненнями, тож від того, як саме завершиться ця війна, і чи будуть загарбники притягнуті до відповідальності за свої злочини, залежить майбутнє усього світу.


Польща підтримує створення спецтрибуналу щодо РФ та механізму відшкодування збитків

Варшава підтримує створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії з боку РФ і прагне створити відповідний механізм для відшкодування збитків і компенсації втрат, завданих Росією.

20 вересня 2023


Жодна країна не може бути справді нейтральною до війни в Україні - Петр Павел

Остаточна перемога України означатиме перемогу верховенства закону й поваги до інших, тоді як її поразка дозволила б узяти гору беззаконній жорстокості, тому жодна країна не може бути справді нейтральною до цього конфлікту.


Президент Естонії: Рада Безпеки ООН залишається заручником агресора

Переважна більшість членів ООН проголосували за справедливий мир для України та захист Статуту, ухваливши відповідні резолюції Генасамблеї, однак Рада Безпеки залишається заручником агресора, вважає президент Естонії Алар Каріс.


Латвія відправить до Чернігова ще два з дванадцяти модульних будинків

До кінця року в рамках допомоги Україні з Латвії до Чернігова буде доставлено 12 модульних будинків латвійського виробництва, два з них відправлять вже цього тижня. Вони дістануться сім'ям, які втратили житло через російську агресію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-