Агресія РФ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 червня 2024

16 червня 2024


Президент Гани вважає, що до переговорів про врегулювання війни треба залучити РФ та Китай

Врегулювання російсько-української війни має базуватись на справедливому і тривалому мирі, в основі якого будуть принципи міжнародного права і Статуту ООН, які передбачають непорушність кордонів держав.

15 червня 2024

14 червня 2024

12 червня 2024


Глава МЗС Туреччини зустрівся із Путіним - запропонував посередництво для закінчення війни

У ході зустрічі міністра закордонних справ Туреччини Хакана Фідана з президентом РФ Володимиром Путіним йшлося про готовність Туреччини бути посередником для розв'язання російсько-української війни. На початок липня було анонсовано зустріч президентів Туреччини та РФ.

11 червня 2024

08 червня 2024


Голову представництва НАТО відзначили «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі російської агресії

Заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер нагородив голову представництва НАТО в Україні Карен МакТір «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі збройної агресії Росії.

07 червня 2024


Кислиця наголосив на неправомірності називати російську агресію «українською кризою»

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця наголошує на неправомірності називати російську агресію «українською кризою», до чого вдаються, зокрема, деякі члени Ради Безпеки.

06 червня 2024

05 червня 2024

04 червня 2024

02 червня 2024

01 червня 2024


США очікують від Саміту миру консолідації навколо справедливого завершення війни

Сполучені Штати очікують, що Глобальний саміт миру у Швейцарії консолідує міжнародну позицію навколо справедливого й стійкого рішення щодо завершення війни, розв’язаної РФ проти України.

31 травня 2024


Роль Китаю в агресії РФ непокоїть дедалі більше країн НАТО - Блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що дедалі більше союзників по НАТО висловлюють занепокоєння щодо ролі КНР у посиленні військово-промислової бази РФ, яку остання використовує для ведення війни в Україні.

30 травня 2024


У Нью-Йорку відкрили виставку «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей»

У Нью-Йорку в Українському інституті Америки у середу відкрилася виставка «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей», де представлені відеозаписи дітей, які стали свідками російської війни проти України.


Росія два тижні блокувала засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ

Делегація РФ в ОБСЄ протягом двох тижнів поспіль блокувала проведення чергових засідань одного з постійно діючих директивних органів ОБСЄ - Форуму безпекового співробітництва, засідання якого проходить щосереди у Відні.

28 травня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-