Агресія РФ

17 травня 2021

14 травня 2021

13 травня 2021


Україна може вимагати від Росії військової прозорості у рамках ОБСЄ – постпред у Відні

Чисельність російських військ поблизу кордону з Україною суттєво не зменшилася, а тому питання виконання Росією своєї зобов’язань за Віденським документом та надання роз’яснень щодо своєї незвичної військової активності залишається актуальним.

12 травня 2021


Таран каже про ймовірність вторгнення військ РФ з білоруського напрямку

Передислокація підрозділів збройних сил Російської Федерації із районів вздовж кордонів України продовжується, але кількість відведених російських військ не дає зробити висновок, що загроза збройної агресії минула.

11 травня 2021

08 травня 2021

07 травня 2021


Кулеба вважає поведінку Росії «пандемією у політиці»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що наразі солідарність ЄС проходить перевірку двома серйозними викликами – COVID-19 і поведінкою Росії на міжнародній арені, яку можна охарактеризувати як політичну пандемію.

06 травня 2021


Ми особисто переконалися, як змінюється Луганщина - глави МЗС країн Бенілюксу

Міністр закордонних та європейських справ Королівства Бельгія Софі Вільмес висловила подяку від усієї делегації країн Бенілюксу та зазначила, що вони особисто переконалися, як змінюється Луганщина, покращуються умови життя.


В Італії розслідують діяльність структури, яка вербувала найманців для війни на сході України

Італійська поліція арештувала вихідця з сицилійського міста Мессіна, який брав участь у бойових діях проти України на боці бойовиків. Окрім того, розслідується діяльність організованої структури, яка вербувала і фінансувала проросійських найманців.

04 травня 2021

03 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021

28 квітня 2021


РФ дестабілізуватиме ситуацію в Молдові та Україні — експерт

Неприєднання України та Молдови до жодного військово-політичного союзу стримує експансіоністські прагнення РФ, яка натомість дестабілізує ситуацію всередині обох країн, щоб переконати світ у їхній неготовності до євроатлантичної інтеграції.


В Україні розробили доктрину Військово-морських сил

Інститут ВМС Національного університету «Одеська морська академія» спільно з кафедрою ВМС Національного університету оборони імені Івана Черняховського та Командуванням ВМС розробили Доктрину Військово-морських сил ЗСУ.

27 квітня 2021

26 квітня 2021


Адміністрація Байдена може швидко ухвалити рішення щодо спецпредставника в Україні - Єрмак

Нинішнє керівництво США добре обізнане стосовно ситуації в Україні, тому рішення про призначення спецпредставника США щодо врегулювання та припинення війни на сході України можуть ухвалити швидко.

25 квітня 2021

24 квітня 2021

23 квітня 2021


Агресія РФ на сході України: поліція звинувачує п'ятьох чехів у причетності до тероризму

Національний центр боротьби з організованою злочинністю кримінальної поліції та слідчої служби Чеської Республіки (NCOZ) розслідує справу п’яти затриманих раніше цього тижня громадян ЧР, яких підозрює у причетності до боїв на сході України за ознаками тероризму.

22 квітня 2021


Росія залишає техніку 41-ї армії під Воронежем

Загроза вторгнення російських регулярних військ в Україну зберігається, оскільки техніка 41-ї армії ЗС РФ залишається на полігоні під Воронежем, як і залишаються війська, що постійно базуються біля кордону України і в окупованому Криму.


Путін не відповів Зеленському на запрошення зустрітися на передовій - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Україна не отримала відповіді від Кремля на запрошення Президента Володимира Зеленського щодо зустрічі з Президентом Росії Володимиром Путіним у зоні конфлікту на Сході.

21 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-