Кримська платформа

22 вересня 2021


Україна хоче почути, чому ООН не була представлена на саміті Кримської платформи - Кулеба

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем порушив питання: чому ця організація не була представлена на саміті Кримської платформи.

16 вересня 2021

13 вересня 2021

10 вересня 2021


Кулеба розповість у Раді про візит Президента до США і значення «Кримської платформи»

Народні депутати під час години запитань до уряду у Верховній Раді заслухають доповідь міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу щодо значення "Кримської платформи" для консолідації міжнародних зусиль в процесі деокупації Автономної Республіки Крим.

09 вересня 2021

08 вересня 2021


Переслідування кримських татар: Чубаров закликає учасників «Кримської платформи» до консультацій

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав учасників “Кримської платформи” провести консультації через масові переслідування його співвітчизників.

02 вересня 2021

30 серпня 2021

28 серпня 2021


Президент СКУ розповів про участь Конгресу в роботі «Кримської платформи»

Президент СКУ Павло Ґрод розказав про два етапи участі Конгресу в роботі «Кримської платформи»: заохочення діаспорами урядів різних країн до участі в Платформі та конкретна робота у співпраці з МЗС і Меджлісом щодо реалізації рішень установчого Саміту 23 серпня.

27 серпня 2021

26 серпня 2021


Чубаров - про реакцію Лаврова на Кримську платформу: Росія в розпачі

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає проявом розпачу російського керівництва заяви глави МЗС Росії Сергія Лаврова щодо того, що саміт Кримської платформи є "несправжньою" політикою.

25 серпня 2021


На КПВВ іноземні делегати підписали прапори, які передадуть у музей після деокупації Криму

Представники парламентів, амбасад, почесних консульств із різних країн разом з членами української делегації у ПАРЄ на КПВВ "Каланчак", підписали українські прапори, які буде передано до музею історії окупації після визволення Криму.


Разумков обговорив із керівництвом СКУ роботу в межах Кримської платформи та інвестиції

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час зустрічі з керівництвом Світового конґресу українців (СКУ) обговорив, зокрема, питання залучення інвестицій в Україну та спільну роботу в межах Кримської платформи.

24 серпня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-