Кримська платформа

21 квітня 2021

20 квітня 2021

16 квітня 2021


Держдеп підтвердив: США візьмуть участь у саміті Кримської платформи на високому рівні

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела відеозустріч із заступницею державного секретаря США з питань демократії, прав людини та праці Карою Мак-Дональд під час її віртуального візиту до України.

15 квітня 2021


Позиція ЄС щодо підтримки України не змінилася – речник Євросоюзу

Європейський Союз і Єврокомісія не змінюють своєї позиції щодо рішучої підтримки України та докладають активних зусиль для деескалації напруження у зв’язку із концентрацією російських військ біля кордонів України.


Фон дер Ляєн особисто відповість Зеленському щодо участі у саміті «Кримської платформи» - речник ЄК

Лист за підписом керівника Кабінету президента Єврокомісії, в якому дається негативна відповідь на запрошення Президента України на ім’я президента Європейської комісії взяти участь у саміті «Кримської платформи» та у заходах з відзначення 30-ї річниці Незалежності України, не було відправлено.


Президентку ЄК звинуватили у порушенні протоколу після відмови в участі у саміті «Кримської платформи»

У дипломатичній спільноті Брюсселя з’явилися критичні зауваження на адресу президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн у порушенні протоколу під час відповіді на запрошення Президента Володимира Зеленського до участі в першому саміті «Кримської платформи» та у відзначенні 30-ї річниці Дня Незалежності України.

14 квітня 2021


Зеленський запросив прем’єра Японії долучитися до Кримської платформи

Президент Володимир Зеленський подякував Прем’єр-міністру Японії Йосіхіде Сугу за підтримку територіальної цілісності України та запросив до Києва на 30-річчя незалежності Української держави й установчий саміт Кримської платформи.

13 квітня 2021

10 квітня 2021


Туреччина є непохитним другом України - Кулеба

Нинішній візит глави української держави в Стамбул важливий як для розвитку стратегічного партнерства, так і для обговорення можливої підтримки на фоні загострення з боку Росії обстановки на сході України та в Криму.


Зеленський і Ердоган на зустрічі тет-а-тет обговорюють ситуацію на сході України - ОП

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом обговорюють ситуацію на сході України, Кримську платформу і двостороннє співробітництво.

09 квітня 2021

07 квітня 2021

06 квітня 2021

04 квітня 2021

02 квітня 2021

31 березня 2021


Кримська платформа: Джапарова запросила на саміт держави-члени ЮНЕСКО

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова взяла участь у 12-й інформаційній зустрічі ЮНЕСКО, присвяченій ситуації на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.

23 березня 2021

22 березня 2021


Джапарова сподівається, що Управління ООН з прав людини долучиться до Кримської платформи

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова сподівається на активне долучення Управління Верховного комісара ООН з прав людини до підтримки завдань і цілей Кримської платформи.

19 березня 2021


Росія має бути під санкціями, доки Крим і Донбас окуповані - президент Литви

Президент Литви Гітанас Науседа вітає ініціативу Україну зі створення Кримської платформи та наголошує на необхідності збереження санкцій проти Росії до припинення окупації частини території України.

18 березня 2021


Кримська платформа дозволить розробити механізм реагування й на інші агресії – Зеленський

Кримська платформа потрібна для того, щоб допомогти Україні повернути окупований Росією Крим, а також для того, щоб розробити дієвий механізм реагування на прояви агресії з боку будь-якої держави.


Зеленський назвав справжнім жестом дружби заяву G7 про підтримку Кримської платформи

Президент України Володимир Зеленський вважає заяву щодо підтримки міністрами закордонних справ країн “Великої сімки” ініціативи зі створення міжнародної Кримської платформи справжнім жестом дружби.

17 березня 2021


Таран обговорив з главою МЗС Японії спільні загрози і «Кримську платформу»

Міністр оборони України Андрій Таран обговорив з державним міністром закордонних справ Японії Такаші Уто питання безпеки у Східній Азії та на Донбасі й участь Японії у саміті "Кримської платформи".

16 березня 2021


Підтримка Кримської платформи є політично і морально правильною – Кулеба

Підтримка Кримської платформи є правильною з політичної, юридичної та моральної точки зору з огляду на незаконну окупацію Криму Росією і системні порушення Кремлем прав людини на тимчасово окупованому півострові.

15 березня 2021

13 березня 2021

12 березня 2021


Туреччина сподівається, що «Кримська платформа» посилить увагу до окупованого півострова

Зобов’язанням міжнародної спільноти є постійна присутність у її порядку денному питання  окупації Кримського півострова Росією. "Кримська платформа" покликана підвищити увагу до цього питання.


Зеленський запросив президента Австрії приєднатися до Кримської платформи

Президент Володимир Зеленський запросив Федерального президента Республіки Австрія Александера Ван дер Белленом на святкування 30-річчя Незалежності та приєднатися до ініціативи Кримської платформи.

10 березня 2021


У МінТОТ назвали одне з найбільших завдань до «Кримської платформи»

Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко вважає, що до початку роботи "Кримської платформи" Україна повинна прийняти ряд важливих законопроєктів.

05 березня 2021

03 березня 2021


Туреччина надасть необхідну підтримку Кримській платформі - Шентоп

Туреччина надасть необхідну підтримку новоствореній Кримській платформі. У парламенті країни підтримують територіальну цілісність України, а турецькі та українські парламентарії узгоджено працюють на різноманітних міжнародних майданчиках.


Зеленський закликав ЄС запровадити санкції за порушення прав людини в окупованому Криму

Президент України Володимир Зеленський запросив Президента Європейської ради Шарля Мішеля взяти участь у саміті Кримської платформи і закликав Європейський Союз запровадити санкції щодо порушників прав людини в окупованому Криму.

02 березня 2021


Активіст Меджлісу пропонує створити уряд АР Крим в екзилі

Кримськотатарський активіст, голова Херсонського міського Меджлісу Ібрагім Сулейманов переконаний, що необхідно переглянути структуру тих інституцій, які опікуються темою Криму, створивши уряд АР Крим в екзилі.

01 березня 2021


У СКУ привітали створення українським урядом Кримської платформи

Світовий Конґрес Українців вітає рішення української влади щодо створення Кримської платформи та продовжуватиме залучати українців по всьому світу до підняття кримського питання серед міжнародної аудиторії.

28 лютого 2021

26 лютого 2021


Кулеба очолив оргкомітет з підготовки саміту Кримської платформи

Президент Володимир Зеленський утворив Організаційний комітет з підготовки та проведення установчого саміту Кримської платформи на чолі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою й доручив секретарю РНБО підготувати проєкт Стратегії деокупації та реінтеграції Криму.


Україна закликала усіх міжнародних партнерів приєднатися до Кримської платформи

Україна продовжує консолідувати міжнародні зусилля, щоб добитися повної деокупації Криму й Севастополя та притягнення Росії до відповідальності за її злочини, і закликає всіх партнерів приєднатися до Кримської платформи.

25 лютого 2021


Окупація Криму стала початком падіння Росії та руху України до демократії – Кубілюс

Незаконна анексія Криму та військова агресія Росії проти України, які відбулися сім років тому, стали поворотним пунктом історії та початком двох фундаментальних процесів: падіння Росії буквально в усіх аспектах власного розвитку та прискорення руху України до демократії та Західної цивілізації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-