Кримська платформа

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

10 липня 2024

25 червня 2024


У МЗС порадили експертам Кримської платформи розширити контакти на країни Глобального Півдня

Перший заступник міністра закордонних справ Андрій Сибіга порадив українській експертній мережі Кримської платформи розширити контакти з експертними центрами не тільки трансатлантичної спільноти, а й країн Глобального Півдня.

24 червня 2024


Доступ до судів складний: правозахисниця розповіла про моніторинг «політичних» справ у Криму

У тимчасово окупованому Криму постійно триває судовий моніторинг політично вмотивованих справ, але після повномасштабного вторгнення набагато складніше стало із доступом до «судових процесів».

13 червня 2024

13 травня 2024

25 квітня 2024


Жодних перемовин із Росією про статус Криму бути не може - Ташева

Жодних перемовин з Росією щодо приналежності Криму бути не може, тож Україна продовжує роботу в рамках Кримської платформи з тим, щоби проблема окупації півострова не зникала з радарів міжнародної спільноти.

15 квітня 2024


Болгарія створила робочу групу, яка буде займатися безпекою у Чорноморському регіоні

Російський флот, його провокативні дії проти мирних кораблів у Чорному морі становлять ризик для безпеки, тому Болгарія створила робочу групу, яка буде займатися безпекою в Чорноморському регіоні.


Україна і Болгарія проводять у Софії Чорноморську безпекову конференцію

15 квітня у Софії проходить II Чорноморська безпекова конференція Міжнародної Кримської платформи, у ній беруть участь делегації від 42 держав і 8 міжнародних організацій. Головні питання – безпека цивільного судноплавства та дотримання вимог міжнародного законодавства.

14 квітня 2024

12 квітня 2024

27 лютого 2024

26 лютого 2024


«Кримська платформа» ніколи не визнає окупацію Росією українських територій

Учасники Міжнародної "Кримської платформи" ніколи не визнають спробу незаконної анексії Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької областей України.

25 лютого 2024

14 грудня 2023


У Ризі відбувся великий захід у рамках «Кримської платформи»

У ризькому Будинку ЄС відбулася дискусія «Деокупація Криму та побудова архітектури безпеки в регіоні», на якій обговорили наслідки окупації Криму Росією для міжнародної безпеки, порушення прав людини на півострові, проблеми збереження та захисту культурної спадщини.

25 жовтня 2023


Президент СКУ долучився до Парламентського саміту Кримської Платформи

Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод представив глобальну українську діаспору на пленарній сесії учасників Другого Парламентського саміту Міжнародної Кримської платформи та від імені СКУ підтримав спільну декларацію саміту. 

24 жовтня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-