Окупація Криму

25 травня 2019

Україна надіслала Росії ноту через "вояж" голови Держдуми в окупований Крим

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест та надіслало до МЗС РФ ноту протесту у зв’язку із неузгодженим з Україною візитом голови Держдуми Росії В'ячеслава Володіна до окупованого Криму.

Учасники акції на підтримку полонених моряків звернулися до Зеленського

Учасники акції “Згадай про моряків. Півроку у полоні”, що пройшла на Майдані незалежності у Києві, не впевнені в тому, що Росія виконає це рішення Морського трибуналу щодо повернення в Україну захоплених військових моряків та кораблів.

24 травня 2019

23 травня 2019

Джапарова передала книгу малюнків про депортацію очевидцю подій

Артбук з малюнками на тему депортації кримських татар 1944-го року, що раніше була представлена в Києві, передано одному з очевидців тих подій, Ваіту Мухтарову під час пам’ятних заходів, які відбулися в Анкарі.

21 травня 2019

Джапарова: Лише у боротьбі зможемо повернути Крим, Донбас і припинити війну

Лише у боротьбі, не відступаючи від свого шляху, Україна може повернути Крим, Донбас і припинити війну, незалежно від зміни політичної ситуації виклики залишаються ті самі перед новими політиками, посадовцями та урядовцями — це війна та окупація.

На муралі з Путіним в окупованому Криму з'явилося "послання до ФСБ"

В окупованому Сімферополі вранці 21 травня на фасаді будинку №11 по вулиці Олександра Невського, де знаходиться мурал із зображенням російського президента Володимира Путіна, з'явилося графіті з «посланням» до ФСБ Росії.

18 травня 2019

У депортованих кримських татар вилучили 25 мільйонів книг

Експертиза, проведена Національною академією наук України, встановила ряд історичних фактів щодо депортації кримських татар, зокрема, про вилучене у них майно, серед якого понад 25 тисяч будинків, 25 млн книжок та фонди 180 бібліотек.

17 травня 2019

У Києві представили виставку "Вкрадений Крим. Історія депортації"

У Києві в п'ятницю, 17 травня, журналістам представили виставку "Вкраденій Крим. Історія депортації", яка допомагає зрозуміти, чому сталася депортація 1944 року, як її пережили люди і чому кримські татари стали частиною української політичної нації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-