Привласнення майна ТРК у Криму: прокуратура збирає докази для Гааги

Привласнення майна ТРК у Криму: прокуратура збирає докази для Гааги

944
Ukrinform
Прокуратура АР Крим збирає докази незаконного заволодіння майном телерадіокомпаній у Криму для подальшої передачі їх до Міжнародного кримінального суду.

Про це повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим.

"Прокурор відділу прокуратури Автономної Республіки Крим Дарина Шишман взяла участь у засіданні круглого столу з представниками мовників і громадських організацій у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. У ході зустрічі із правознавцями з питань захисту телерадіоорганізацій, які зазнали втрат у зв’язку з окупацією Криму, прокуратурою АР Крим повідомлено про свою роботу зі збору доказів вчинення злочинів на тимчасово окупованій території півострова Крим так званими представниками влади", - поінформували в наглядовому відомстві АРК.

Читайте також: Росія "анексувала" понад 500 українських телерадіочастот у Криму

За його даними, вказані матеріали збираються з метою подальшої передачі їх до Міжнародного кримінального суду.

"Зокрема, протиправне привласнення майна фізичних та юридичних осіб, що не викликано воєнною необхідністю, є воєнним злочином відповідно до норм Римського статуту. Прокуратура АР Крим закликає представників телерадіоорганізацій звертатися до неї з відповідними заявами про вчинення відносно них протиправних дій на тимчасово окупованій території півострова Крим з метою їх направлення до Міжнародного кримінального суду", - додали в прокуратурі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>