Гаага

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 червня 2024


Справа «Україна та Нідерланди проти Росії» у ЄСПЛ допоможе Україні встановити справедливість - Мудра

Справа “Україна та Нідерланди проти Росії” у ЄСПЛ є можливістю для України встановити справедливість на міжнародному рівні, показати світовій спільноті реальні докази злочинів Росії, оцінені незалежним міжнародним судовим органом.

28 травня 2024

24 травня 2024

16 травня 2024

14 травня 2024

03 травня 2024

11 квітня 2024

03 квітня 2024

02 квітня 2024


Запуск спецтрибуналу для РФ впирається в імунітет «трійки» - Кулеба

Наразі головною перешкодою у запуску спецітрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України є застереження з боку ряду країн, що на ньому не можна буде судити так звану "трійку" - главу держави, главу уряду та міністра закордонних справ.


Кулеба: Якщо право не може покарати постійного члена РБ ООН, то його треба змінити

Якщо сучасне міжнародне право не передбачає механізмів притягнення до відповідальності постійного члена Ради Безпеки ООН, то його потрібно змінити та адаптувати з метою розв'язання проблем людства.


Бучанська різанина та інші злочини росіян на ТОТ мають розглядатися у МКС як геноцид - Костін

Російські злочини на тимчасово окупованих українських територіях, включно із масовими вбивствами у Бучі, свідчать про модель геноцидної поведінки, яка має розглядатися як в Україні, так і у Міжнародному кримінальному суді.


Запуск Міжнародного реєстру збитків: Шмигаль прогнозує до 8 мільйонів заяв від українців

У вівторок, 2 квітня, в Гаазі розпочинає роботу Міжнародний реєстр збитків. Загалом очікується до 8 млн заяв від українців, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації.


Ніхто не має сховатися від справедливості за кремлівськими стінами - Зеленський

Міжнародна спільнота має забезпечити обов’язковість покарання для кожного потенційного агресора. І кожен, хто прийде до влади в Росії після Путіна, має знати, що справедливість сильніша за кремлівські стіни.

01 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-