Крим

03 квітня 2020

Працівники Ощадбанку "прописали" переселенця в "економічній зоні "Крим"

Громадянин України, який раніше мешкав у Криму, заявив, що при заповненні бланка на отримання банківської карти в Ощадбанку в графі громадянство був зазначений як громадянин "Вільної економічної зони "Крим".

02 квітня 2020

Новий російський законопроект несе загрозу свободі вираження думки - правозахисники

Кримська правозахисна група заявляє, що ухвалений Держдумою РФ законопроект, який доповнює Кримінальний кодекс РФ новою статтею «Публічне поширення завідомо неправдивої інформації про обставини, які становлять загрозу для життя і безпеки громадян», несе загрозу свободі вираження думки в окупованому Криму.

Адвокат просить перевірити, чи забезпечені масками політв’язні в окупованому Криму

Кримський адвокат Назім Шейхмамбетов надіслав адвокатські запити на захист інтересів політв'язнів Шабана Умерова, Рустема Сеїтмеметова й Олега Приходька в умовах пандемії COVID-19 і ризиків, пов'язаних з нею для арештантів.

01 квітня 2020

31 березня 2020

30 березня 2020

29 березня 2020

Фігуранти "першої сімферопольської групи" потрапили в ШІЗО в колоніях Росії

Фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» (перша сімферопольська група) Айдер Саледінов, Теймур Абдуллаєв і Еміль Джемаденов знаходяться в ШІЗО після етапування в російські виправні колонії ІК-2 і ІК-16 міста Салават в РФ.

27 березня 2020

26 березня 2020

Офіс Президента звернувся до мешканців Криму у зв’язку з поширенням коронавірусу

Офіс Президента України закликає мешканців окупованого Росією півострова Крим зв’язку з поширенням коронавірусу дотримуватися правил гігієни та дезінфекції, за можливості – перейти на дистанційну роботу та залишатися вдома.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-