Крим

10 липня 2020

09 липня 2020


В окупованому Криму відбулося попереднє слухання у "справі Джемілєва"

У підконтрольному Росії Армянському міському суді 9 липня відбулося попереднє судове засідання у справі лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, на якому задоволено лише одне з шести заявлених захистом клопотань.


Найчастіше тема Криму в регіональних ЗМІ згадується в контексті колаборації – правозахисники

Результати дослідження Кримської правозахисної групи (КПГ) про те, як подається тема Криму в регіональних ЗМІ, свідчать, що при підготовці таких публікацій не дотримується стандарт достовірності і баланс думок, а по відношенню до кримчан застосовується мова ворожнечі.


Закон про вступ без ЗНО для випускників з ОРДЛО і Криму передали на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон «Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей».


Після в’їзду з окупованих територій люди “застрягають” на самоізоляції - правозахисники

Представники громадських організацій, які опікуються питаннями захисту прав постраждалих від збройного конфлікту осіб, занепокоєні відсутністю механізму припинення самоізоляції осіб, які приїхали з тимчасово окупованих територій України.

08 липня 2020


Amazon покарали за надання послуг у Криму

Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголосив про нарахування штрафу понад $134 тис. проти компанії Amazon через порушення нею санкцій США, у тому числі шляхом надання послуг у Криму, Сирії й Ірані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-