Радіо і ТБ

20 березня 2019

18 березня 2019

16 березня 2019

14 березня 2019

Нацрада перевірить п'ять телеканалів через порушення у День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки п’ятьом телеканалам — “С-Можливо все!” (ТОВ “Телеканал СТБ”), “НАТАЛІ” (ТОВ «ТРК “Наталі”), “XSPORT” ( ТОВ “Тотвельд”), “Телевсесвіт” (ТОВ “Телекомпанія “Телевсесвіт”) та “BOUTIQUETV” (ТОВ “Ідана Юкрейн”).

10 березня 2019

08 березня 2019

06 березня 2019

Радіостанцію на Харківщині перевірять через пісню групи “Ленінград” та мовні квоти

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку радіостанції “Дані” (ТОВ “Дані-теплоцентр”), що мовить у місті Балаклія Харківської області, у зв'язку з порушенням мовних квот і наявність в ефірі пісні з ненормативною лексикою.

Радіо “Промінь” мовитиме на Крим

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала "Радіо «Промінь»" (ПАТ “НСТУ”) дозвіл на тимчасове мовлення у селі Чонгар Херсонської області, завдяки чому ліцензіат зможе транслюватись і в напрямку тимчасово окупованого Криму.

05 березня 2019

01 березня 2019

14 лютого 2019

"Перець FM", "UA:Перший" та "UА:Херсон" отримали дозволи на тимчасове мовлення

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала дозволи на тимчасове мовлення ТОВ "ТРК Клас" ("Перець FM" і "Стильное") та ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" ("UA:Перший" та "UА:Херсон").

29 січня 2019

Джапарова розповіла про захист від пропаганди РФ на межі з окупованими територіями

Для захисту інформаційного простору на межі з окупованими територіями необхідно вирішити три задачі: блокування незаконного сигналу, розвиток українського мовлення і підтримка створення проукраїнського контенту.

25 січня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-