Україна у червні виробила більше снарядів, ніж за весь минулий рік - Камишін

Україна у червні виробила більше снарядів, ніж за весь минулий рік - Камишін

Укрінформ
Українська оборонна галузь у червні 2023 року виробила більше мінометних і артилерійських снарядів, ніж за весь минулий рік.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв’ю Bloomberg заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

При цьому він назвав «секретом», скільки саме було виготовлено мінометних і артилерійських снарядів.

«Я б не сказав, що нам вдалося збільшити виробництво боєприпасів за три місяці. У 2022 році ми виробили так мало. Ми маємо бути амбітними, тому що у нас немає вибору. Моя мета — зробити Україну арсеналом вільного світу», - сказав Камишін.

Камишін також розповів, що почав зі снарядів і мінометів, оскільки вони є центральними у битві, яку він називає «Другою світовою війною з безпілотниками».

Читайте також: Німецький Бундестаг схвалив закупівлю боєприпасів для України

Зазначається, що зараз в Україні нарощується внутрішній випуск боєприпасів. Також швидше почали сходити з конвеєрів і українські протитанкові комплекси «Стугна-П».

За словами міністра, збільшення виробництва танків і бронетехніки є наступним пріоритетом, але це займе 3-6 місяців, щоб принести результат.

У довгостроковій перспективі Камишін хоче зробити Україну передовим виробником зброї та використати це розширення для посилення відновлення економіки, яка минулого року скоротилася майже на третину.

Він заохочує іноземних виробників приїхати в Україну під час війни, де низькі витрати, виробничі потужності переміщуються та відновлюються впродовж кількох місяців, і іноземні компанії можуть використовувати щоденний бойовий досвід для модернізації своєї зброї.

Читайте також: Резніков назвав п'ять принципів України щодо застосування касетних боєприпасів

Як повідомляв Укрінформ, президент США Джо Байден визнав, що надання Україні касетних боєприпасів було «важким рішенням», але ЗСУ потребують їх для контрнаступу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-