ЗСУ

03 квітня 2020

Позиції ЗСУ на Донбасі обстріляли з мінометів 120 мм і 82 мм калібру

Російські окупаційні війська вдень 3 квітня сім разів обстріляли позиції Об'єднаних сил на Донбасі, з них чотири рази – із використанням заборонених Мінськими домовленостями озброєнь. Втрат серед українських військових немає.

02 квітня 2020

01 квітня 2020

До Військово-медичного клінічного центру Східного регіону надійшло 6000 маcок

До Військово-медичного клінічного центру Східного регіону надійшло 6 тисяч захисних маcок, ними забезпечать медперсонал, військовослужбовців, яких лікують, та особовий склад Військової служби правопорядку у ЗСУ.

31 березня 2020

29 березня 2020

28 березня 2020

Спілка українців у Португалії просить Кулебу перевести призначені їй кошти на потреби МОЗ чи ЗСУ

Спілка українців у Португалії звернулася до міністра закордонних справ Дмитра Кулеби з проханням перенаправити кошти, передбачені для Спілки, на потреби Міністерства охорони здоров’я чи Збройних Сил України.

27 березня 2020

На Чернігівщині військові випробовують вітчизняний 120-мм міномет

На військовому полігоні селища Гончарівське в Чернігівській області проводяться випробування дослідних зразків міномета МП-120 калібром 120 мм, покликаного замінити радянські аналоги, що були в ЗСУ на озброєнні.

Українська армія отримала чотири БТР-4Е

У рамках виконання державного оборонного замовлення Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова передало для потреб ЗСУ чергову партію бронетранспортерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-