ЗСУ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 квітня 2024


У Павлограді відкрили рекрутинговий центр

Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець повідомив про відкриття 13-й рекрутингового центру - в Павлограді Дніпропетровської області.


Прокуратура Вінниччини передала військовим вилучені під час розслідувань авіадвигуни й автомобілі

На Вінниччині прокуратура з початку повномасштабної війни передала на потреби Сил оборони чотири авіадвигуни, п’ять автомобілів та понад 3,5 млн грн, вилучені в межах кримінальних проваджень.


Сирський провів розмову з командувачем сил НАТО в Європі генералом Каволі

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський провів розмову з Головою Європейського командування Збройних сил США та Верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО у Європі генералом Крістофером Каволі.

17 квітня 2024


Офіс Президента закликає бізнес приєднатися до проєкту «Партнери оборони»

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак разом із Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та начальником Генерального штабу ЗСУ Анатолієм Баргилевичем зустрілися з представниками проєкту «Партнери оборони».

16 квітня 2024


В Укрінформі завтра презентують унікальний фотолітопис про жахіття війни з РФ

В Українському національному інформагентстві «Укрінформ» 17 квітня відбудеться презентація унікального фотолітопису «Нескорена Україна у війні цивілізацій», світлини якого зафіксували всі ті жахіття, що принесла в Україну нинішня десятирічна війна з російським агресором.

15 квітня 2024


Державний оператор тилу уклав договори на постачання хліба для ЗСУ

Державний оператор тилу уклав договори на постачання хліба та хлібобулочних виробів для Збройних сил України з українськими виробниками, які давно на ринку і співпрацюють з великими торговельними мережами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-