
У Польщі канадські інструктори вчать українських військових мінній безпеці
Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці.
Заняття проходять у межах навчальної операції Unifier. Загін канадських бойових саперів під командуванням лейтенанта Жака допомагає українським військовим здобути багато навичок, необхідних для виживання і витривалості.
Наголошується, що військовослужбовці Збройних сил Канади перебувають на території Польщі, щоб використати свій досвід для навчання українських захисників і забезпечення їхньої оперативної готовності.
Як повідомлялося, операція Unifier — це військова тренувальна місія Збройних сил Канади (CAF), розпочата у 2015 році у відповідь на прохання українського уряду про підтримку Силових структур України (ССУ).
Після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації канадські інструктори покинули територію України, однак за кілька місяців навчання було відновлене у Великій Британії та Польщі.
У межах операції Unifier навички сучасного бою вже здобули понад 36 тисяч українських військових.
У травні 2023 року стало відомо, що Канада та Латвія спільно створять ще одну навчальну програму для українських захисників, що зосередиться на розвитку їхніх лідерських навичок.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.