Військові навчання

01 лютого 2023

31 січня 2023


Нацгвардія США тренується вести бої з росією та Китаєм в арктичних умовах

Військовослужбовці Національної гвардії США проводять навчання «Північний удар – 23» для перевірки навичок виживання та ведення бою в холодну пору року, щоб бути готовими до потенційних конфліктів у Арктиці з росією та Китаєм.

30 січня 2023


Новобранці ЗСУ у Британії тренуються маскуватися

Військовослужбовці Збройних сил України в рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії під керівництвом британських інструкторів відпрацювали методи індивідуального маскування.

29 січня 2023


Новобранці ЗСУ у Британії вчаться використовувати камуфляж і маскування

Військовослужбовці Збройних сил України в рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії під керівництвом канадських інструкторів навчаються використовувати камуфляж і маскування.

28 січня 2023

26 січня 2023


У білорусі заявили, що відпрацьовують перебазування літаків на «оперативні аеродроми» в росії

Авіаційні підрозділи "регіонального угруповання військ" росії та білорусі відпрацьовують перебазування на оперативні аеродроми, у тому числі розташовані на території росії.

24 січня 2023


Пентагон готовий продовжити навчання для нових підрозділів ЗСУ в Німеччині

Військові тренування для ЗСУ під керівництвом Пентагону в Німеччині, де зараз близько 500 українських військових освоюють нові зразки техніки, а також тактики ведення бою, можуть бути продовжені для навчання нових підрозділів з України.


Українські сапери після тренінгу в Камбоджі прибули у Токіо для продовження навчання

Українські сапери після тренінгу в Камбоджі, де вони опановували роботу з високотехнологічними японськими міношукачами з функцією георадара ALIS, прибули для продовження навчання у Токіо.

23 січня 2023

21 січня 2023

20 січня 2023

18 січня 2023

17 січня 2023


Генерал США Міллі відвідав дві бази в Німеччині, де тренуються українські військові

Голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі відвідав дві бази в Німеччині, які американські військові використовували для вдосконалення бойових навичок українських воїнів.

16 січня 2023


У ДПСУ сказали, скільки літаків та гелікоптерів перекинула росія до білорусі

На території республіки білорусь загалом на сьогодні перебуває близько 50 одиниць авіаційної техніки вкс рф. Літаки та гелікоптери країни-терориста зосереджені на двох аеродромах – Мачулищі та Барановичі.


У білорусі стартували спільні з рф масштабні навчання військової авіації

У понеділок, 16 січня, стартували спільні льотно-тактичні навчання авіаційних підрозділів збройних сил білорусі та росії, які входять до складу авіаційного компоненту регіонального угруповання військ (сил).

13 січня 2023

11 січня 2023

10 січня 2023


Штати наступного тижня почнуть підготовку українських військових для роботи на системах Patriot

Міністерство оборони США підтвердило, що з наступного тижня розпочнеться підготовка до 100 українських військових, які опановуватимуть передові системи протиповітряної оборони Patriot.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-