Реформа Укроборонпрому «підштовхне» співпрацю з інвесторами країн НАТО та ЄС — Вінніков

Реформа Укроборонпрому «підштовхне» співпрацю з інвесторами країн НАТО та ЄС — Вінніков

Укрінформ
Правильне впровадження Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) дозволить ефективно співпрацювати з інвесторами з країн НАТО та ЄС.

Про це заявив глава Представництва НАТО в Україні Олександр Вінников на безпековому форумі "Ефективна промисловість для обороноздатності", який проходить в Одесі, передає кореспондент Укрінформу.

“Безумовно, якщо цей закон правильно впровадити, це дозволить більш ефективно співпрацювати державним підприємствам України з інвесторами країн НАТО та ЄС. Це також допоможе мінімізувати корупційні ризики та підвищити ефективність управління ресурсами та забезпечити відповідність з основними принципами ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку – ред.), які ми підтримуємо”, - зазначив Вінніков.

Другий день оборонного форуму в Одесі / Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

Читайте також: Підприємства ОПК, які орієнтуються на пострадянську техніку, не мають перспектив - експерт

Він також наголосив на важливості саме імплементації документа, а не лише його ухваленні.

“Звичайно, якщо закон почне діяти. Тут я хочу наголосити. Адже без впровадження це залишиться лише на папері, і весь цей час та зусилля не матимуть ніякого сенсу”, - додав представник НАТО.

З огляду на це Вінников нагадав про Закон “Про оборонні закупівлі, ухвалений минулого року, який повноцінно почне діяти у 2021 році.

Читайте також: Реформа Укроборонпрому: посли G7 закликають не зволікати з впровадженням закону

Як повідомляв Укрінформ, 13 липня Верховна Рада ухвалила закон №3822. Документ передбачає запровадження сучасної моделі корпоративного управління на підприємствах концерну, яка убезпечить їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-