Укроборонпром

14 лютого 2020

В Укроборонпромі обговорили реформування концерну з американськими радниками

Гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавичус провів зустріч зі стратегічним радником з питань реформування ОПК України Дональдом Чарльзом Вінтером та групою радників Інституту оборонного аналізу США.

13 лютого 2020

Справа проти заводу "Артема": Укроборонпром виграв суд у російської компанії

Концерн "Укроборонпром" виграв суд у російської компанії "Авіа-ФЕД-Сервіс" у справі проти заводу "Артема" - компанія вимагала повернути майже 2,3 млн доларів за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення.

10 лютого 2020

08 лютого 2020

06 лютого 2020

Укроборонпром уперше відвідали військові високопосадовці Саудівської Аравії

Делегація високопоставлених військових Королівства Саудівської Аравії на чолі з помічником міністра оборони КСА Мухамедом Бін Аль Аіш (Mohammed Bin Abdullah Al-Ais) 5-6 лютого відвідала державний концерн "Укроборонпром".

Укроборонпром запропонує Індії інноваційні проекти

У рамках участі у міжнародній оборонній виставці DefExpo-2020, яка відбувається у м. Лакхнау, Республіка Індія, представники ДК "Укроборонпром" проведуть переговори з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил Індії.

04 лютого 2020

30 січня 2020

27 січня 2020

24 січня 2020

23 січня 2020

Укроборонпром дав 24 години на перевірку якості корпусів БТР-4Е

Укроборонпром дав Харківському конструкторському бюро з машинобудування імені O.O. Морозова та "Лозівському ковальсько-механічного заводу" 24 години для з’ясування достовірності оприлюдненої у ЗМІ інформації щодо якості зварювання корпусів БТР-4Е.

22 січня 2020

В Україні пропонують створити Міністерство з оборонної промисловості

Анонсована відкритість у питаннях державного оборонного замовлення (ДОЗ), державно-приватне партнерство в питаннях ОПК спонукає громадські організації ініціювати законодавчі зміни, які дозволять визначити ВПК пріоритетною галуззю економіки, сприятимуть створенню відповідного Міністерства з оборонної промисловості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-