Укроборонпром

22 липня 2021


Закон про реформу Укроборонпрому пішов на підпис Президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) та направив його на підпис Президенту Володимиру Зеленському.

20 липня 2021


Рада дала «зелене світло» реформі Укроборонпрому - закон може йти на підпис

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок відхилила три проєкти постанов про скасування Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822).

17 липня 2021


Представник НАТО розповів про перспективи реформи Укроборонпрому

Союзники по Альянсу підтримують реформи України в сфері безпеки й оборони, зокрема, прийняття у другому читанні законопроєкту №3822 про реформування Укроборонпрому, який наблизить всю оборонну промисловість України до принципів, яких у цій сфері дотримуються країни НАТО.


Реформа Укроборонпрому «підштовхне» співпрацю з інвесторами країн НАТО та ЄС — Вінніков

Правильне впровадження Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) дозволить ефективно співпрацювати з інвесторами з країн НАТО та ЄС.

16 липня 2021

14 липня 2021


Реформа Укроборонпрому: посли G7 закликають не зволікати з впровадженням закону

Посли країн "Великої сімки" (США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Канада) привітали ухвалення Верховною Радою Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності".

13 липня 2021

09 липня 2021

16 червня 2021

09 червня 2021


Харківський авіазавод передасть у лізинг українському перевізнику два літака Ан-74

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (більш відоме як ХАЗ) має заключити договори лізингу з українським авіаперевізником, це одна зі складових антикризового плану, розробленого для підприємства.

04 червня 2021

03 червня 2021


Завод ім. Малишева починає новий контракт із Пакистаном на ремонт танків

Держпідприємство «Завод імені В.О. Малишева» починає виконувати новий контракт на ремонт танків Т-80УД, який був підписаний у лютому на міжнародній виставці озброєнь IDEX-2021 між ДК «Укрспецекспорт» та Ісламською республікою Пакистан на загальну суму 85,6 млн доларів.

02 червня 2021


Милованов підтвердив, що школа економіки виконає дослідження для Укроборонпрому безоплатно

Контракт на надання аналітичних послуг між державним концерном “Укроборонпром” та Київською школою економіки (КШЕ) анульовано - через штучно сформоване враження про його недоброчесність.


Укроборонпром запустив новий сайт

ДК «Укроборонпром» запустив новий сайт, який українські фахівці створили за два з половиною місяці, і коштував він державному концерну 47 тисяч гривень.

28 травня 2021

26 травня 2021


Укроборонпром передасть Львову модерністичний Будинок культури «ЛОРТА»

Укроборонпром передасть Будинок культури державного заводу «Львівське об'єднання радіотехнічної апаратури» у комунальну власність Львова. Приміщення не використовувалося за призначенням понад 10 років.

22 травня 2021

21 травня 2021

13 травня 2021


Закон про корпоратизацію Укроборонпрому зробить ОПК ефективним - Гусєв

Ухвалення законопроєкту №3822, що передбачає реформування державного концерну “Укроборонпром”, відкриє нові можливості для того, щоб вітчизняний оборонно-промисловий комплекс був більш ефективним, прозорим і стійким до корупції.


Трансформація Укроборонпрому має стати прикладом успішних реформ в Україні - депутат

Ухвалення закону про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності має закласти реальне підґрунтя для якісної трансформації Укроборонпрому та підприємств, які входять до його складу.

12 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Уруський обговорив з дипломатами Великої сімки реформування Укроборонпрому

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський на зустрічі з керівниками дипломатичних установ країн Групи семи (G7) та Представництва ЄС в Україні обговорив реформування ДК «Укроборонпром».


Найєм заявив, що більше не працюватиме в Укроборонпромі – його посаду скоротили

Заступник гендиректора Укроборонпрому з управління активами Мустафа Найєм заявив, що його посаду в концерні скоротили після чергової реорганізації, і він працює в цій структурі останній день.

27 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-