Укроборонпром

13 липня 2020


Раді пропонують "перезавантажити" Укроборонпром

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності", який дозволить створити нормативно-правову базу для реорганізації державних підприємств-учасників “Укроборонпрому” у товариства, 100% акцій яких належить державі.

09 липня 2020

08 липня 2020

06 липня 2020


Частина підприємств Укроборонпрому не мають жодного стосунку до ОПК - Данілов

Підприємства ОПК варто умовно поділити на три великі групи та до кожної з них мати окрему стратегію, а реформування Укроборонпрому має прибрати його монополізм в питанні формування цін на озброєння та військову техніку.

04 липня 2020

03 липня 2020

02 липня 2020


Українська армія отримала чотири БТР-4Е

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова в рамках виконання державного оборонного замовлення передало на потреби ЗСУ чотири бронетранспортери БТР-4Е.


Борг із зарплати на Харківському авіазаводі за рік зріс на 12 мільйонів

ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", яке входить до складу ДК Укрооронпром, продовжує накопичувати борги, попри обіцянки концерну закрити всі фінансові питання перед трудовим колективом.


Проєкт щодо трансформації Укроборонпрому зареєструють у Раді найближчими днями

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки на своєму засіданні заслухав презентацію законопроєкту про трансформацію державного концерну «Укроборонпром», який найближчими днями буде зареєстровано в парламенті.

24 червня 2020

23 червня 2020

19 червня 2020

18 червня 2020


Українська армія отримала перший модернізований дрон-розвідник SPECTATOR-M1

ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, що входить до складу Державного Концерну "Укроборонпром", виконало замовлення Міністерства оборони України на поставку безпілотного авіаційного комплексу SPECTATOR-M1, виготовленого в рамках ДОЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-