Укроборонпром

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Уруський обговорив з дипломатами Великої сімки реформування Укроборонпрому

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський на зустрічі з керівниками дипломатичних установ країн Групи семи (G7) та Представництва ЄС в Україні обговорив реформування ДК «Укроборонпром».


Найєм заявив, що більше не працюватиме в Укроборонпромі – його посаду скоротили

Заступник гендиректора Укроборонпрому з управління активами Мустафа Найєм заявив, що його посаду в концерні скоротили після чергової реорганізації, і він працює в цій структурі останній день.

27 квітня 2021

24 квітня 2021

23 квітня 2021

22 квітня 2021


Збитковість підприємств ОПК: Укроборонпром очікує результатів розслідування

В Укроборонпромі очікують реакції від правоохоронних органів на звернення з’ясувати причини неефективного виконання функцій 17 оборонними підприємствами, які через це були передані до Фонду держмайна для приватизації.

20 квітня 2021


Антикризовий план по Харківському авіазаводу доопрацюють з новим керівником підприємства

Антикризовий план дій на Харківському державному авіаційно-виробничому підприємстві (ХАЗ, авіазавод), який розглядала рада директорів концерну «Укроборонпром», не затвердили, він буде доопрацьовуватися з новопризначеним керівником підприємства.

19 квітня 2021


На Харківському авіазаводі представили нового гендиректора

Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство (більш відоме як ХАЗ), яке перебуває в стані банкрутства і має велику зарплатну заборгованість, очолив його колишній директор (із січня по серпень 2017 року) Олександр Кривоконь. 

16 квітня 2021

15 квітня 2021


Довіру іноземних замовників до «Заводу ім. Малишева» вдалося повернути – Укроборонпром

ДП «Завод ім. Малишева» (Харків), яке входить до концерну «Укроборонпром», повернуло довіру закордонних замовників, невдовзі отримає нові контракти, що завантажать підприємство і дозволять вийти на стабільний графік платежів працівникам.

09 квітня 2021


До законопроєкту про реформу Укроборонпрому подали понад тисячу правок - Гусєв

До законопроєкту №3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності», необхідного для реорганізації держконцерну "Укроборонпром", подано більше 1000 правок.


Укроборонпром на 5% збільшив виробництво у І кварталі

Загальний обсяг виробництва (товари, роботи, послуги) підприємств державного концерну "Укроборонпром" у першому кварталі поточного року наблизився до 7 млрд грн у грошовому еквіваленті, що на 5,1% перевищує показник аналогічного періоду 2020 року.

07 квітня 2021


На заводі Малишева реалізується антикризовий план - Укроборонпром

Державний концерн «Укроборонпром» у відповідь на лист первинної профспілки «Заводу ім. Малишева» (Харків) повідомив, що на підприємстві існує низка серйозних проблем, однак наразі реалізується антикризовий план і закінчити 2021 рік завод планує з прибутком.

05 квітня 2021


Профспілка заводу Малишева просить Президента запобігти знищенню підприємства

Первинна профспілкова організація ДП «Завод ім. Малишева» (Харків) звернулася до Президента Володимира Зеленського з проханням не допустити знищення підприємства, яке наразі має величезні борги.

01 квітня 2021


Посли країн G7 наполягають на вчасній корпоратизації Укроборонпрому

Посли країн "Великої сімки" наголошують на необхідності забезпечити вчасну корпоратизацію й удосконалення корпоративного управління концерну "Укроборонпром" відповідно до керівних принципів Організації економічного співробітництва та розвитку.

30 березня 2021

29 березня 2021

26 березня 2021


Укроборонпром звернувся до СБУ через загрозу втратити держконтроль над одним з підприємств

Державний концерн "Укроборонпром" звернувся до Служби безпеки із заявою про загрозу втратити державний контроль за діяльністю одного зі своїх підприємств, а саме: ВАТ "Меридіан" ім. Корольова.


США закликають Україну переглянути законопроєкт про корпоратизацію Укроборонпрому

Ухвалений у першому читанні законопроєкт щодо корпоратизації державного концерну «Укроборонпром» створює можливість для України продовжувати рухатися шляхом реформування сектору ОПК, однак він містить певні аспекти, які потребують підвищення прозорості.

24 березня 2021


Укроборонпром звернувся до СБУ, бо може втратити контроль над одним з підприємств

ДК "Укроборонпром" звернувся до Служби безпеки України із заявою про загрозу втратити державний контроль за діяльністю одного зі своїх підприємств, а саме ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова.

20 березня 2021

18 березня 2021

17 березня 2021

16 березня 2021

15 березня 2021

12 березня 2021

05 березня 2021


В Укроборонпромі розкрили деталі виробництва вертольотів за ліцензією США

У державному концерні «Укроборонпром» розробили дорожню карту освоєння виробництва вертольота класу Bell UH-1 Iroquois, підписано також меморандум про співробітництво американською стороною з метою випуску цих машин в кооперації з партнерськими підприємствами.

02 березня 2021

26 лютого 2021

24 лютого 2021

22 лютого 2021

21 лютого 2021

17 лютого 2021


Укроборонпром підписав договір з КПІ про підготовку інженерів-конструкторів

Державний концерн “Укроборонпром” підписав договір про співробітництво з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського щодо запуску Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів.

16 лютого 2021

15 лютого 2021


Росія ввела санкції щодо Центренерго й Укроборонпрому

Росія розширила санкції щодо України, під санкції, зокрема, підпали енергогенеруюча держкомпанія "Центренерго", держконцерн "Укроборонпром", а також держкомпанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт".

14 лютого 2021


Директор Укроборонпрому в Еміратах підписав угоди на понад $1 мільярд

Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підписав угоди та договори з Tawazun Economic Council та EDGE Group про розширення військово-технічного співробітництва на загальну суму понад $1 мільярд.

12 лютого 2021


Фахівці пояснили, як зробити антикорупційні індекси Укроборонпрому вищими

Невисокі антикорупційні індекси Державного концерну "Укроборонпром", які компанія отримала за підсумками оцінювання DCI (Індекс оборонних компаній) у 2020 році, за окремими розділами цього оцінювання не можуть бути вищими, поки не відбудеться комплексна реформа оборонно-промислової сфери.

10 лютого 2021

07 лютого 2021


Зеленський доручив запустити спецпрограму підготовки інженерів-конструкторів

Президент доручив Укроборонпрому спільно з Міністерством освіти і науки та Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”  протягом трьох місяців запустити спеціальну програму підготовки інженерів-конструкторів.

01 лютого 2021

29 січня 2021


Законопроєкт, необхідний для реорганізації Укроборонпрому, ухвалили за основу

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності», необхідний для реорганізації Держконцерну "Укроборонпром".

28 січня 2021


Завод Укроборонпрому хоче побудувати плавучий госпіталь для роботи під час пандемії

Херсонський державний завод «Палада», що будує унікальні доки, планує створити з хорватськими партнерами плавучий госпіталь, призначений для роботи в умовах пандемії чи землетрусів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-