Безпека

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

25 липня 2024

24 липня 2024


У Міноборони з послом Японії обговорили подальшу співпрацю у сфері безпеки

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца і посол Японії Мацуда Кунінорі обговорили подальше безпекове співробітництво між державами та нещодавно підписану Угоду про підтримку України.

23 липня 2024

22 липня 2024

21 липня 2024

18 липня 2024


Україна і Словенія уклали безпекову угоду

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Республікою Словенія.


Зеленський та прем’єр Чехії підписали безпекову угоду

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала у Вудстоку (Велика Британія) підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Чеською Республікою.

17 липня 2024

16 липня 2024


Саміт Європейської політичної спільноти у Британії розгляне три ключові теми - джерело

Четвертий саміт Європейської політичної спільноти, який відбудеться 18 липня у Британії за участю лідерів близько 50 країн, розгляне три головні теми: захист демократії, регулювання міграції та вдосконалення взаємодії в енергетичній сфері.

15 липня 2024


Зеленський провів нараду з керівниками ОВА: ключові теми - енергетика і безпека

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівниками обласних військових адміністрацій, ключовими темами якої стали оперативна ситуація в кожному регіоні, енергетика, фортифікації, безпека.

12 липня 2024


Формат Ukraine Compact надаватиме Україні оборонну допомогу зараз і в майбутньому

Лідери 22 країн, які вже підписали з Україною безпекові угоди, та Європейський Союз започаткували формат Ukraine Compact з метою координації та прискорення спільних зусиль для задоволення всеосяжних потреб України в безпеці.


За підсумками саміту НАТО ухвалили Український договір про довгострокову військову підтримку

На завершення 75-го саміту НАТО у Вашингтоні ухвалили Український договір, який доповнив Спільну декларацію G7, погоджену на попередньому саміті Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі.

11 липня 2024

10 липня 2024


Результат війни в Україні визначатиме глобальну безпеку на десятиліття - Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що війна РФ проти України є найбільшою кризою впродовж багатьох поколінь, тож її результат визначатиме глобальну безпеку на десятиліття вперед.

08 липня 2024

05 липня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-