Безпека

25 січня 2022


Армія, безпека та стандарти НАТО: що обговорила делегація Ради у Брюсселі

Делегація ВР, яка взяла участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО, що відбулася у штаб-квартирі НАТО минулого понеділка, відчула солідарність з Україною з боку парламентарів країн-членів Альянсу, та подякували колегам за послідовну підтримку України у її протистоянні новим загрозам із боку РФ.


Лідери Євроінституцій, НАТО та країн Заходу обговорили безпекову ситуацію навколо України

Керівники Єврокомісії, Європейської Ради, НАТО та лідери провідних західних країн – США, Франції, Німеччини, Італії, Польщі, Великої Британії ввечері понеділка провели телеконференцію, під час якої обговорили поточну ситуацію з безпеки, що склалася внаслідок концентрації російських військ вздовж кордонів України.


Держдеп: Письмова відповідь Росії щодо «гарантій безпеки» міститиме позицію союзників

США підтвердили свій намір надіслати Росії цього тижня письмову відповідь на її «пропозиції» щодо гарантій безпеки в Європі та підкреслили, що документ обов’язково враховуватиме позицію союзників і партнерів США в Європі.

21 січня 2022


США обіцяли дати письмову відповідь на запити Росії наступного тижня – Лавров

У Женеві завершилися півторагодинні переговори глави МЗС РФ Сергія Лаврова та держсекретаря США Ентоні Блінкена, присвячені російським пропозиціям щодо гарантій безпеки. За словами Лаврова, США обіцяють дати письмову відповідь наступного тижня.

19 січня 2022


Зеленський розповів прем'єру Швеції про безпекову ситуацію навколо України

Президент України Володимир Зеленський поінформував Прем’єр-міністра Королівства Швеція Магдалену Андерссон про безпекову ситуацію навколо України та кроки у межах переговорних форматів задля її врегулювання.

17 січня 2022

16 січня 2022

14 січня 2022

13 січня 2022


Міністри закордонних справ ЄС у Бресті говоритимуть про Україну та Стратегічний компас

Міністри закордонних справ Євросоюзу проведуть сьогодні неформальну зустріч у французькому Бресті для обговорення найважливіших питань зовнішньої політики, включаючи безпекову ситуацію навколо України, перспективи програми Східного партнерства та положення майбутнього Стратегічного компасу ЄС.

10 січня 2022

09 січня 2022


Деякі пропозиції РФ про «гарантії безпеки» суперечать Гельсінському Заключному акту – Боррель

Деякі з положень так званих «проєктів угод» щодо гарантій безпеки для Росії, що були представлені Кремлем минулого грудня, суперечать базовим принципам Гельсінського Заключного акта 1975 року, тож готовність НАТО та західних країн обговорювати ці ідеї не означає готовності їх прийняти.

07 січня 2022

06 січня 2022


Шмигаль зустрівся з Боррелем – говорили про безпеку і протидію агресії РФ

Питання посилення безпеки та санкційних заходів з метою недопущення подальшої агресії Росії обговорили під час зустрічі в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель.

31 грудня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-