Реформа

реклама

30 листопада 2023

29 листопада 2023

28 листопада 2023


USAID допоможе Україні реформувати сектор централізованого теплопостачання

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) підписали Меморандум про взаєморозуміння, який має на меті підвищити стійкість, ефективність та конкурентоспроможність сектору централізованого теплопостачання.


Київ схвалив проєкт адаптованої річної програми Україна-НАТО, який завтра представлять у Брюсселі

Комісія з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної схвалила проєкт адаптованої Річної національної програми на 2024 рік для представлення НАТО.

27 листопада 2023

24 листопада 2023

22 листопада 2023


Європарламент пропонує ухвалювати рішення ЄС не консенсусом, а «кваліфікованою більшістю»

Європарламент ухвалив у середу резолюцію, яка містить пропозиції до внесення змін у базові угоди ЄС, зокрема щодо запровадження принципу «кваліфікованої більшості» під час ухвалення рішень в рамках Євросоюзу, замість дотримання принципу консенсусу, що є чинним нині.


ЄС має відмовитися від принципу консенсусу - проєкт доповіді Європарламенту

Євросоюз має бути готовим відмовитися від принципу консенсусу під час ухвалення рішень, оскільки ця вимога одноголосності перетворилася на пастку, яка не дозволяє ЄС приймати найважливіші рішення.

17 листопада 2023


Шмигаль обговорив із Брінк реформи та спільні проєкти

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив із послом Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк впровадження реформ та реалізацію спільних проєктів, про які було домовлено під час візиту Президента Володимира Зеленського у США.


Ляшко про реформу МСЕК: Наша задача - зв'язати пацієнта з індивідуальним планом реабілітації

Реформа Медико-соціальної експертної комісії полягає у тому, щоб виявити, яку потребу необхідно забезпечити пацієнту з втратою функціональності - медичну, соціальну чи освітню.


Голова Генасамблеї ООН: Реформування Радбезу є актуальним як ніколи

Голова Генеральної Асамблеї ООН Денніс Френсіс розкритикував Раду Безпеки за нездатність ухвалити рішення щодо російської агресії та війни на Близькому Сході й закликав до реформування цієї структури.

15 листопада 2023

14 листопада 2023

09 листопада 2023

07 листопада 2023

04 листопада 2023


Президентка Єврокомісії у Києві нагадала про незавершені реформи України

Під час неоголошеного візиту до України президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відзначила прогрес України у виконанні семи рекомендацій Єврокомісії з просування до членства в ЄС, та нагадала про реформи, які Україні все ще потрібно завершити.


Зеленський: Ми продовжуємо трансформацію України, щоб бути готовими до вступу в ЄС

Ми продовжуємо трансформацію України, для того, щоб бути готовими – реально – до повноправного вступу в Євросоюз, для того, щоб адаптувати всі наші інституції, всі наші стандарти до європейських правил.

31 жовтня 2023

15 жовтня 2023

12 жовтня 2023


США очікують від України продовження реформ і боротьби з корупцією - міністр фінансів

Сполучені Штати вітають зусилля України на шляху реформ, у тому числі у сфері боротьби з корупцією, та закликають до їх продовження, що матиме важливе значення для повоєнного відновлення країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-