Реформа

28 липня 2021

26 липня 2021

22 липня 2021


Закон про реформу Укроборонпрому пішов на підпис Президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) та направив його на підпис Президенту Володимиру Зеленському.

20 липня 2021


Рада дала «зелене світло» реформі Укроборонпрому - закон може йти на підпис

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок відхилила три проєкти постанов про скасування Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822).

19 липня 2021

18 липня 2021

17 липня 2021


Представник НАТО розповів про перспективи реформи Укроборонпрому

Союзники по Альянсу підтримують реформи України в сфері безпеки й оборони, зокрема, прийняття у другому читанні законопроєкту №3822 про реформування Укроборонпрому, який наблизить всю оборонну промисловість України до принципів, яких у цій сфері дотримуються країни НАТО.


Реформа Укроборонпрому «підштовхне» співпрацю з інвесторами країн НАТО та ЄС — Вінніков

Правильне впровадження Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) дозволить ефективно співпрацювати з інвесторами з країн НАТО та ЄС.

16 липня 2021


Кляйне заявляє про необхідність реформи оборонної галузі в Україні на шляху до НАТО

Кожна країна обирає свій шлях реформування оборонного сектора відповідно до стандартів НАТО, але євроатлантичних принципів прозорості, чесної конкуренції, належного парламентського контролю та державно-приватного партнерства мають дотримувати всі.

14 липня 2021


Реформа Укроборонпрому: посли G7 закликають не зволікати з впровадженням закону

Посли країн "Великої сімки" (США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Канада) привітали ухвалення Верховною Радою Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності".

13 липня 2021

12 липня 2021


Ситуація на сході та закон про олігархів: про що Зеленський говорив зі Штайнмаєром

Президент Володимир Зеленський обговорив із Федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром безпекову ситуацію на сході Україні, процес реформ та законопроєкти про деолігархізацію.

09 липня 2021

08 липня 2021


Реформи в Україні: Немчінов у Вільнюсі розповів, у яких сферах досягнули «певного прогресу»

Конференція з питань реформ в Україні, що 7-8 липня проходить у Вільнюсі, дозволяє об’єднати зусилля з міжнародними партнерами, залучити до діалогу про реформи українських і міжнародних експертів, бізнес та громадські організації.


Комітет ВР рекомендує ухвалити в другому читанні законопроєкт про реформу СБУ

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні законопроєкт №3196-д “Про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України”.


Україні необхідні незворотні реформи банківського та енергетичного сектору – МЗС Італії

Італія як учасник Групи підтримки України в рамках "Групи семи" вітає вжиті Києвом заходи із впровадження реформ, втім звертає увагу на необхідність змін у банківському, енергетичному секторах, а також на подальше просування земельної реформи.


В Офісі Президента обговорили з делегацією ПАРЄ хід реформ в Україні

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Сибіга обговорив зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ Алфредом Хеєром (Швейцарія) та Біргіром Торарінссоном (Ісландія) перебіг реформ в Україні.

07 липня 2021


У НАТО визнають, що не існує «списку реформ», які гарантують вступ до Альянсу

Реформи в країні, яка претендує на членство в Альянсі, є важливими для ухвалення союзниками політичного рішення щодо такого членства, але не існує конкретного переліку таких реформ, виконання якого могло б гарантувати країні-кандидату входження до НАТО.


Зеленський обговорив з віцепрезидентом Швейцарії реформи в Україні і тиск на РФ

Президент Володимир Зеленський обговорив з віцепрезидентом Швейцарії Ігнаціо Кассісом проведення наступної конференції з питань реформ в Україні та питання необхідності збереження міжнародного тиску на Росію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-