ВККС

20 липня 2021


Рада розблокувала підписання закону про перезапуск ВККС

Парламент відхилив проєкт постанови №3711-д-П2 "Про скасування рішення Верховної Ради про повторне прийняття в цілому з урахуванням пропозицій Президента Закону “Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України”.

13 липня 2021


Рада ухвалила закон про перезапуск ВККС із пропозиціями Президента

Верховна Рада ухвалила в цілому з пропозиціями Президента закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» (3711-д).

10 липня 2021


Веніславський пояснив, чому Президент ветував закон про відновлення роботи ВККС

Під час голосування за законопроєкт про судову реформу щодо відновлення роботи ВККС народні депутати прийняли частково конкуруючі між собою правки. Тому Президент України Володимир Зеленський ветував прийнятий закон.

09 липня 2021


Комітет Ради підтримав пропозиції Президента до закону про ВККС – депутат

Комітет з питань правової політики підтримав Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України».

08 липня 2021


Зеленський повернув до Ради закон про відновлення роботи ВККС зі своїми пропозиціями

Президент Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України".

07 липня 2021

05 липня 2021

03 липня 2021

02 липня 2021


Президент може ветувати закон про ВККС через колізію з правками — Разумков

Президент Володимир Зеленський може ветувати закон, який передбачає перезавантаження Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вирішальною роллю міжнародних експертів, через колізію з правками.

30 червня 2021

29 червня 2021


Рада ухвалила закон про перезапуск ВККС

Верховна Рада ухвалила закон щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів, який передбачає вирішальну роль міжнародних експертів у формуванні ВККС.

28 червня 2021

26 травня 2021


В Україні набув чинності закон про е-судочинство

В Україні у середу, 26 травня, набув чинності закон № 1416-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи".

14 квітня 2021


Веніславський прогнозує створення вже восени суду, що замінить ОАСК

Представник Президента у Конституційному Суді, народний депутат від фракції "Слуга народу" Федір Веніславський прогнозує, що новий Київський міський окружний адміністративний суд, який має замінити ОАСК, буде створений вже восени.

13 квітня 2021


Голова Верховного Суду оцінила шанси на ухвалення закону про формування ВККС

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська вважає, що відсутність консенсусу у питанні формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів ставить під сумнів ухвалення закону, який передбачає відновлення роботи цієї комісії.

03 березня 2021


Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт, необхідний для відновлення роботи ВККС

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №3711-д «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», яким врегульовується процедура добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

04 листопада 2019

07 серпня 2019

06 серпня 2019

31 липня 2019


Раду просять з’ясувати, чи призначала ВККС суддів за квотою Денісової

Низка правозахисних організацій звернулася до парламенту і правоохоронних органів із закликом провести розслідування щодо ймовірного скоєння корупційного злочину та порушення присяги Уповноваженою Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою.

30 липня 2019


Скандал щодо тиску на ВККС: Денісова відмовилася від коментарів

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова відмовилася коментувати дані негласних слідчих розшукових дій про її співучасть у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС).

10 липня 2019

05 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-