ВККС наразі допустила до конкурсу в апеляційні суди 1772 кандидати на посаду судді

ВККС наразі допустила до конкурсу в апеляційні суди 1772 кандидати на посаду судді

Укрінформ
Вища кваліфікаційна комісія суддів станом на 8 березня допустила до участі в конкурсі на зайняття вакантних посад суддів у апеляційних судах 1772 кандидати.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба ВККС.

«Інформуємо, що станом на 08 березня 2024 року Комісією допущено до участі в конкурсі на зайняття вакантних посад суддів в апеляційних судах, оголошеному Комісією 14 вересня 2023 року, 1 772 кандидати на посаду судді», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ВККС відмовила в допуску до участі в конкурсі 166 кандидатам, участь 11 кандидатів у конкурсі припинено, а стосовно 127 кандидатів розгляд питання допуску не завершено.

Зі списком кандидатів та інформацією про результати розгляду ВККС питань щодо їх допуску можна ознайомитись на сайті Комісії.

Як повідомлялося, 14 вересня ВККС оголосила конкурс на зайняття 532 вакантних посад суддів в апеляційних судах.

Читайте також: У країні катастрофічна нестача суддів - голова ВККС

14 грудня Вища кваліфікаційна комісія суддів збільшила кількість вакантних посад в окремих апеляційних судах, стосовно яких проводитиметься конкурс, до 550.

31 грудня завершився прийом документів для участі в конкурсі.

1 січня 2024 року у ВККС повідомили, що на участь у конкурсі на 550 вакантних посад суддів в апеляційних судах подали документи 2074 особи.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці січня Вища кваліфікаційна комісія суддів провела співбесіди із 23 переможцями конкурсу на заняття вакантних посад суддів місцевих судів і рекомендувала призначити 18 із них.

Фото ілюстративне

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-