Вікторія Нуланд

10 вересня 2021


Підтримка України залишається у переліку стратегічних інтересів США – Нуланд

Складний процес виведення американських сил з Афганістану й забезпечення евакуації людей з цієї країни жодним чином не впливає на стратегічний інтерес США до України, а також на поглиблення двосторонньої взаємодії.

21 серпня 2021

27 липня 2021

22 липня 2021

21 липня 2021


Нуланд розкрила частину угоди між США й Німеччиною щодо Nord Stream 2

Заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд заявила, що за новою угодою між Вашингтоном і Берліном, Німеччина бере на себе зобов’язання ініціювати санкції проти Росії в разі нової агресії проти України.

10 липня 2021


Реформи, візит Зеленського до США та Nord Stream 2: Єрмак провів телефонну розмову з Нуланд

У продовження регулярного діалогу з американською стороною керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову із заступницею Державного секретаря Сполучених Штатів Америки з політичних питань Вікторією Нуланд.

09 липня 2021


Єрмак і Нуланд телефоном обговорили ситуацію в Білорусі

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і заступниця державного секретаря Сполучених Штатів Америки з політичних питань Вікторія Нуланд у ході телефонної розмови обговорили ситуацію в Білорусі та висловили занепокоєння поточним розвитком подій в країні.

24 червня 2021


Єрмак і Нуланд обговорили деталі майбутнього візиту Зеленського до США

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і заступниця державного секретаря Сполучених Штатів Америки з політичних питань Вікторія Нуланд обговорили деталі майбутнього візиту Президента України Володимира Зеленського до США на запрошення американського лідера Джо Байдена.

17 червня 2021


Кулеба і Нуланд телефоном обговорили підготовку візиту Зеленського до США

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд у телефонній розмові обговорили підготовку до візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки.

16 червня 2021

06 травня 2021


Арахамія просить сприяння в укладанні договору про військове співробітництво між США та Україною

Керівники парламентських фракцій та голова Верховної Ради Дмитро Разумков провели зустріч з держсекретарем США Ентоні Блінкеном та заступницею держсекретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд.


Блінкен наголошує на необхідності реформ в Україні - Порошенко

Державний секретар США Ентоні Блінкен і заступниця Держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд зустрілися вранці у Києві з народними депутатами України і обговорили важливість проведення реформ та захисту територіальної цілісності нашої держави.

05 травня 2021

04 травня 2021


Нуланд супроводжуватиме Блінкена під час візиту до України

Заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд перебуватиме в з візитом в Україні разом з главою Держдепартаменту США Ентоні Блінкеном, який планує зустрітися з українським державним керівництвом цього тижня.

30 квітня 2021

21 квітня 2021


Комітет Сенату США підтримав призначення Нуланд заступницею держсекретаря

Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США підтримав кандидатуру Вікторії Нуланд та рекомендуватиме верхній палаті Конгресу затвердити її на посаду заступниці державного секретаря США з політичних питань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-