Резніков

28 липня 2021


Резніков представлятиме Україну в ТКГ, якщо Кравчук не зможе за станом здоров'я

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що представлятиме Україну під час засідань Тристоронньої контактної групи, якщо керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук не зможе це зробити за станом здоров'я.

14 липня 2021

10 липня 2021


Резніков каже, що незаконно переселених із Росії до Криму чекає видворення

Віцепрем’єр-міністр і міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков розповів, який юридичний крок планує українська влада щодо людей, незаконно переселених із Росії до Криму, після деокупації півострова.

09 липня 2021


Законопроєкт про перехідний період в ОРДЛО направили до Венеційської комісії - Резніков

Законопроєкт про перехідний період на тимчасово окупованих територіях направлений до Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційської комісії) для отримання експертного висновку.

06 липня 2021


У НАТО підтвердили дату візиту Резнікова

Віцепрем’єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков завтра, 7 липня, відвідає штаб-квартиру Північноатлантичного Альянсу.

01 липня 2021

04 червня 2021

03 червня 2021


Запрошення Зеленського виступити на саміті НАТО стало б свідченням підтримки – Резніков

Запрошення Президента Володимира Зеленського до щодо протистояння російській агресії на саміті НАТО могло б стати потужним сигналом міжнародної підтримки не лише України, але всієї системи європейської безпеки.

28 травня 2021


«Ці реформи потрібні нам»: Резніков розповів, чого чекають ЄС і НАТО від України

Під час дводенного візиту до європейських інституцій і НАТО українська сторона змогла обговорити з партнерами найважливіші питання двосторонніх відносин та уточнити очікування щодо подальшого руху вперед.


Резніков назвав «гарячі» питання, які треба вирішити в рамках «Мінська»

Українська сторона вважає за важливе розблокувати роботу переговорних майданчиків в рамках Мінського процесу, щоб вирішувати гуманітарні питання, включаючи розблокування роботи КПВВ та підготовку нового обміну утримуваними особами.


Брюсселю варто нагадувати, що війна в Україні є війною на сході Європи – Резніков

Для України дуже важлива підтримка європейських партнерів в часи, коли вона протистоїть російській агресії, і це одна з причин, чому в Брюсселі варто нагадувати, що війна триває не лише на сході України, а й на сході всієї Європи.


Україна восени проведе форум переселенців - Резніков

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков на зустрічі зі спеціальним представником ЄС з прав людини Емоном Гілмором обговорив питання порушення прав людини на тимчасово окупованих РФ територіях України і повідомив, що Україна проведе форум ВПО.

13 травня 2021

23 квітня 2021


Пропозиція Путіна Зеленському може свідчити про вихід з «Мінська» - Резніков

Озвучена президентом РФ пропозиція Президенту України зустрітися для врегулювання ситуації на сході з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР" може означати їх фактичне визнання Росією та її вихід з Мінських угод.

22 квітня 2021


Резніков вважає, що Росія не наважиться на повномасштабний наступ

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що відверте вторгнення Росії в Україну – це вже буде абсолютно кричуща і відкрита спроба зміни світового порядку.


Резніков: Ідея Росії – це федералізація України

Віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що ідея Росії - це федералізація України, створення неспокійної зони, унеможливлення вступу України до НАТО та ЄС.

14 квітня 2021


Україна й Азербайджан обміняються досвідом у вирішенні проблем переселенців

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляє, що Україна готова до співпраці з азербайджанськими експертами для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

13 квітня 2021


Резніков закликає ЄС посилити санкції проти Росії, щоб діяти на випередження

Віцепрем‘єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков закликає Європейський Союз посилювати санкції проти Росії, щоб діяти на випередження для уникнення ескалації з боку РФ війни на сході України.


Резніков виступить на засіданні Комітету Європарламенту із закордонних справ

Віцепрем‘єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков 13 квітня виступить на засіданні Комітету із закордонних справ Європейського парламенту.

10 квітня 2021


Резніков - про нарощування військ РФ біля кордону: Це демонстрація сили без наміру її застосування

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що ймовірність широкомасштабної агресії Росії проти України - мінімальна.

09 квітня 2021


Перемовини у форматі Україна-Франція-Німеччина невдовзі відбудуться - Резніков

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков припускає, що перемовини у форматі Україна-Франція-Німеччина відбудуться найближчим часом.


Деякі із «топдесятки» контрабандистів незаконно вивозили цигарки з ОРДЛО - Резніков

Деякі із «топдесятки» контрабандистів, щодо яких Україна запровадила санкції, незаконно вивозили цигарки з тимчасово окупованих районів Донеччини та Луганщини через Росію в Україну, а потім - до Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-