Подоляк

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

25 лютого 2024

23 лютого 2024


Європа побудує систему безпеки, у центрі якої знаходитиметься Україна - Подоляк

У середньостроковій дистанції Європа точно побудує систему безпеки, у центрі якої буде знаходитися Україна з найбільш боєздатною європейською армією, яка матиме безпосередній досвід бойових дій великого масштабу.

22 лютого 2024

16 лютого 2024


Подоляк про смерть Навального: Путінська система має вигляд неосталіністської диктатури

Смерть опозиційного російського політика Олексія Навального показала, що путінська система має вигляд неосталіністської воєнної диктатури, і її можна зламати лише через тактичну поразку на війні і криваву революцію в самій Росії.


Подоляк переконаний, що ситуація навколо Авдіївки не матиме жодних політичних наслідків

В Офісі Президента переконані, що ситуація навколо Авдіївки і можливий відхід українських військових на більш вигідні позиції не матимуть жодних політичних наслідків для держави.

12 лютого 2024


Подоляк про «стеження за українськими дипломатами в Молдові»: Це спроба РФ посварити Київ і Кишинів

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що інформація про нібито стеження за українськими дипломатами в Молдові - це спроба Росії посварити Київ та Кишинів.

08 лютого 2024

01 лютого 2024

23 січня 2024

20 січня 2024


Подоляк назвав умови для переговорів із Росією

Україна може піти на перемовини тоді, коли Російська Федерація зазнає глобальної поразки, тобто не буде домінувати у глобальних політичних процесах, добровільно відмовиться від ядерної зброї, а також коли її не будуть підтримувати інші авторитарні країни.

10 січня 2024


Заморожені активи РФ можна розглядати як першу виплату репарацій - Подоляк

В Офісі Президента України переконані, що арешт російських активів має стати платою Росії за війну вже зараз. А не конфіскуючи ці активи, західні країни сигналізують, що країни-загарбники можуть порушувати міжнародне право і ще й отримувати вигоду.

08 січня 2024

04 січня 2024

03 січня 2024


Мобілізація має включати підготовку як функціональну, так і психологічну - Подоляк

Дискусія про мобілізацію має дати людям відповіді і щодо гарантій і щодо демобілізаційних процесів, рекрутинга, а сама мобілізація має включати як функціональну, так і психологічну підготовку.

02 січня 2024

29 грудня 2023

12 грудня 2023

08 грудня 2023

05 грудня 2023

03 грудня 2023

30 листопада 2023


Подоляк після виступу Лаврова в ОБСЄ: Необхідно призупинити членство РФ у міжнародних організаціях

В Офісі Президента України наголошують на необхідності призупинення членства Росії в міжнародних організаціях і відмови надавати їй міжнародні платформи для пропаганди війни.

29 листопада 2023


Слова Безуглої про відставку Залужного не є офіційною заявою ОП чи Президента - Подоляк

Депутати не можуть ініціювати відставку тих чи інших військових, тож заява народної депутатки Мар'яни Безуглої про необхідність звільнення з посади головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – її особиста думка та не є позицією Офісу Президента чи глави держави особисто.

28 листопада 2023

24 листопада 2023


Стабільне майбутнє Європі забезпечать зміна еліт у РФ і суди над воєнними злочинцями - Подоляк

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк переконаниц, що тільки зміна політичних еліт у РФ і масштабні судові процеси над воєнними злочинцями забезпечать Україні і Європі передбачуване і стабільне майбутнє.

22 листопада 2023


Єдиним перспективним рішенням для припинення війни є гарантована поразка Росії - Подоляк

В Офісі Президента вкотре наголошують, що немає перспективного рішення для припинення війни в Україні і забезпечення загальних гарантій безпеки, окрім гарантованої поразки Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-