Подоляк

27 березня 2023

26 березня 2023

25 березня 2023

24 березня 2023


Участь путіна в саміті БРІКС малоймовірна, його там можуть арештувати - Подоляк

Участь президента росії путіна в саміті БРІКС у Преторії в серпні 2023 року виглядає малоймовірною, і не тільки через те, що там його можуть арештувати, а й тому, що репутація російського диктатора завдяки подіям на фронті ще впаде.


В ОП обурені, що деякі глобальні компанії продовжують роботу в росії і фінансують війну

Деякі глобальні компанії, відверто принижуючи мораль і міжнародне право, продовжують працювати в росії, платити там податки і спостерігати, як ними оплачуються масові вбивства українців.

22 березня 2023

20 березня 2023


Ордер МКС на арешт путіна означає, що переговорів з нинішньою елітою рф не може бути — Подоляк

Рішення Міжнародного кримінального суду щодо ордера на арешт президента росії володимира путіна означає, що жодних переговорів з нинішньою російською елітою не може бути, як і повернення рф у світову політику в довоєнному статусі.

19 березня 2023


Подоляк - про візит путіна до Маріуполя: Злочинця тягне на місце злочину

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк прокоментував візит підозрюваного у злочинах президента російської федерації володимира путіна до тимчасово захопленого Маріуполя Донецької області.


У Офісі Президента прокоментували заяву Мін’юсту Німеччини щодо видачі путіна МКС

Дуже символічно, що саме Німеччина першою жорстко розставила акценти щодо того, що у разі появи підозрюваного у злочинах російського диктатора володимира путіна у їхній юрисдикції він буде негайно заарештований.

15 березня 2023

13 березня 2023


Подоляк: Якщо «Оскар» поза політикою, то як зрозуміти маніфест «Навальний»?

Якщо Американська кіноакадемія, що вручає кінопремію “Оскар”, залишається поза політикою, то як тоді розуміти документальний маніфест “Навальний”, у якому внутрішньоросійська політика ллється через край.

07 березня 2023

04 березня 2023


Подоляк заявив, що під час нещодавної зустрічі з блогерами не давав їм жодних нагород

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що під час нещодавньої зустрічі з українськими блогерами ні ОП, ні він особисто не давали їм жодних нагород. Мета таких зустрічей – налагодити комунікацію з інфлуенсерами.

03 березня 2023

02 березня 2023

01 березня 2023


У росії працює ще чимало компаній, на які треба накласти санкції ЄС - Подоляк

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк вважає, що в росії працює ще чимало компаній, на які треба накласти санкції ЄС, хоча деякі сили в Європі і хотіли б залишити росію на ринку партнером.

28 лютого 2023

26 лютого 2023


В ОП відреагували на заяву Маска щодо Революції Гідності

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк порадив американському підприємцю та винахіднику Ілону Маску перестати читати російські газети та зазначив, що в Україні ніколи не було переворотів, але завжди були вільні люди.

19 лютого 2023


Україна наполягатиме на чистій процедурі спецтрибуналу для рф - Подоляк

Україна наполягатиме на чистій процедурі спеціального трибуналу для рф, який повинен мати наднаціональну юрисдикцію і можливість зняття функціональних імунітетів з російських високопосадовців.

18 лютого 2023


В ОП попереджають про ймовірні ракетні обстріли наступного тижня

В Офісі Президента вважають можливими обстріли з боку росії наших територій крилатими та балістичними ракетами у період 21-24 лютого, тобто – до річниці повномасштабної війни з рф, але Україна до цього готова.

16 лютого 2023

12 лютого 2023

11 лютого 2023

07 лютого 2023

06 лютого 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-