Микитась

07 лютого 2023


Суд продовжив арешт Микитася у справі про рекордний хабар ще на два місяці

Вищий антикорупційний суд ще на два місяці продовжив термін тримання під вартою колишнього народного депутата, який обвинувачується у пропозиції рекордного хабара у 22 мільйони євро за можливість будувати метро в місті Дніпро.

01 листопада 2022

28 жовтня 2022


Стефанішина спростовує причетність до справи Микитася і готова довести це у суді

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заперечила оприлюднену під час засідання у Вищому антикорупційному суді інформацію про нібито причетність до справи щодо хабаря Микитася, зазначивши, що готова у суді відстоювати свою ділову репутацію.

20 жовтня 2022


Микитася арештували на два місяці, застава - 260 мільйонів

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 16 грудня з можливістю внесення 260 млн грн застави колишньому народному депутату Максиму Микитасю, якого викрили на спробі дати меру Дніпра Борису Філатову 22 мільйони євро хабара.


САП проситиме для Микитася арешт із можливістю внесення 200 мільйонів застави

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури клопотатиме у Вищому антикорупційному суді про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 200 млн грн ексдепутату ВР Максиму Микитасю, якого затримали на спробі дати меру Дніпра Борису Філатову хабар в сумі 22 млн євро.


Микитася привезли до суду для обрання запобіжного заходу

У Вищому антикорупційному суді чекають на закінчення повітряної тривоги, щоб розпочати судове засідання з обрання запобіжного заходу колишньому народному депутату Максиму Микитасю, якого затримали на спробі дати хабар меру Дніпра Борису Філатову в сумі 22 млн євро.

18 жовтня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-