Мельничук

05 травня 2023


Уряд пропонує зменшити граничний вік для призовників з 27 до 25 років

Кабінет Міністрів схвалив проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обовʼязок і військову службу», яким пропонується зменшити граничний вік перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років.

21 квітня 2023


Кабмін спрямував залишки коштів ЄІБ на відновлення обʼєктів будівництва та інфраструктури

Кабінет Міністрів спрямував залишки коштів спеціального фонду державного бюджету Державному агентству відновлення та Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури на відновлення обʼєктів будівництва та інфраструктури.

07 квітня 2023

20 березня 2023


Комітет Ради рекомендував призначити Федорова віцепрем’єром з розширенням повноважень

Комітет Верховної Ради з питань цифрової трансформації рекомендував призначити Михайла Федорова на посаду віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністра цифрової трансформації.


Раді пропонують затвердити новий порядок використання музейних зібрань

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді проєкт закону «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про музеї та музейну справу» щодо порядку подальшого використання музейних зібрань у разі реорганізації музеїв».

14 березня 2023

10 лютого 2023


Уряд виключив із повноважень Мін’юсту держреєстрацію друкованих ЗМІ та інформагентств

Кабінет Міністрів вніс зміни до Положення про Міністерство юстиції, виключивши повноваження щодо державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств та поклавши низку додаткових на відомство.

31 січня 2023


Несвоєчасна сплата за газ: затвердили порядок підтвердження обставин для ненарахування штрафу

Кабінет Міністрів України затвердив  порядок підтвердження обставин, що є підставою для ненарахування неустойки (штрафу) за несвоєчасне проведення розрахунків за природний газ.

19 січня 2023


В Україні планують заборонити діяльність релігійних організацій, пов’язаних із рф

Кабінетом Міністрів України як суб’єктом законодавчої ініціативи зареєстрований у Верховній Раді проєкт закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій» ( № 8371).

30 грудня 2022


Уряд продовжив на три місяці бронь для деяких категорій військовозобовʼязаних

Кабінет Міністрів вніс зміни до відповідної постанови та продовжив дію відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації на три місяці для тих, хто мав бронь за органами державної влади, іншими державними органами.


У 2023 році діятиме експериментальна система управління лікарськими засобами та медвиробами

У 2023 році реалізовуватиметься експериментальний проєкт з функціонування електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів. Відповідне рішення ухвалив Кабмін.

15 листопада 2022

04 листопада 2022

07 липня 2022

24 травня 2022


Усиновлення дітей з України під час воєнного стану - уряд врегулював процедуру

Кабінет Міністрів на засіданні ухвалив рішення, яким врегулював процедуру передання дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування в сім’ю усиновлювачів за умови набуття чинності відповідного рішення суду про її усиновлення.

10 травня 2022


Уряд ініціював вихід України з низки угод за участю держав-учасниць СНД

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді проєкти законів, які ініціюють вихід України з угод за участю держав — учасниць СНД через невідповідність їх євроінтеграційній політиці нашої країни.

07 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-