Люблінський трикутник

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

27 травня 2024

21 січня 2024

28 липня 2023

23 травня 2023


Ткаченко подякував Польщі і Литві за підтримку української культури під час війни

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подякував своїм колегам з Польщі та Литви Пьотру Глінському і Сімонасу Кайрісу за підтримку української культури і культурних діячів України в умовах російської агресії.

22 травня 2023


Ткаченко візьме участь у зустрічі міністрів культури Люблінського трикутника у Кракові

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у рамках Люблінського трикутника зустрінеться із своїми колегами з Польщі та Литви Пьотром Глінським і Сімонасом Кайрісом у вівторок, 23 травня, у Кракові.

11 лютого 2023

11 січня 2023


Країни «Люблінського трикутника» підтримали українську формулу миру та трибунал для рф

Спільна декларація Президентів України, Литви і Польщі Володимира Зеленського, Гітанаса Наусєди та Анджея Дуди за результатами другого саміту Люблінського трикутника передбачає підтримку проведення Глобального саміту формули миру, створення спеціального міжнародного трибуналу проти росії, перспектив членства України в ЄС і НАТО та продовження оборонної допомоги українцям.


Польща та Литва підтримують членство України в НАТО - саміт «Люблінського трикутника»

У декларації, підписаній сьогодні, 11 січня, президентами України, Польщі та Литви Володимиром Зеленським, Анджеєм Дудою і Гітанасом Науседою на саміті «Люблінського трикутника» у Львові заявлено, що Литва та Польща підтримують членство України в НАТО і домагаються консенсусу з цього питання серед союзників по Альянсу.

15 грудня 2022


В ОП провели консультації дипломатичних радників у форматі Люблінського трикутника

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів консультації з державним секретарем Канцелярії Президента Республіки Польща – керівником Бюро з міжнародної політики Якубом Кумохом та головною зовнішньополітичною радницею Президента Литовської Республіки Астою Скайсгірітє.

06 грудня 2022


Експерти Люблінського трикутника презентували у Брюсселі спільну доповідь щодо дезінформації рф

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова звернулася онлайн до учасників форуму Україна-ЄС «Протидія російським фальшивим наративам», який проходить 6 грудня у Брюсселі.

26 листопада 2022


Світ на порозі ще одного штучного голоду, який рф спричинила в Африці та Азії — Моравецький

Україна має перемогти у війні з росією, в іншому випадку програє вся Європа. Польща і Литва максимально допомагають Україні, зокрема у транспортуванні продовольства до країн Африки та Азії.


Країни Люблінського трикутника засудили воєнні злочини рф та депортацію українців

Прем'єр-міністри країн Люблінського трикутника засудили воєнні злочини рф, депортацію громадян України, російські атаки на українські ядерні об’єкти, а також незаконні референдуми на окупованих територіях.


Вступ України до НАТО: прем’єри України, Польщі та Литви підписали спільну заяву

Прем’єр -міністри України, Польщі та Литви підписали спільну заяву глав урядів щодо активізації процесу переговорів щодо вступу України в НАТО, посилення допомоги Україні та про підтримку початку переговорів про вступ України в ЄС.

20 вересня 2022

02 серпня 2022


Шмигаль запропонував Рау організувати зустріч «Люблінського трикутника»

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау запропонував йому організувати найближчим часом зустріч у форматі «Люблінського трикутника».

28 липня 2022

13 травня 2022

25 березня 2022

14 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-