Кузьміних

18 липня 2022

21 лютого 2022


Для виключення Трухіна та Кузьміних у фракції «Слуга народу» збиратимуть підписи

Народним депутатам із парламентської фракції "Слуга народу" роздадуть підписні листи для збору підписів щодо виключення зі складу фракції парламентаріїв Олександра Трухіна та Сергія Кузьміних.

17 лютого 2022

16 лютого 2022

14 лютого 2022

11 лютого 2022


Суд відмовив захисту Кузьміних у відводі прокурора САП

Захисниця народного депутата Сергія Кузьміних Лариса Криворучко заявила відвід прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у засіданні, на якому розглядається питання щодо обрання парламентарію запобіжного заходу. 


САП просить для Кузьміних арешт, застава – менше як 50 тисяч

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить у Вищому антикорупційному суді (ВАКС) обрати для народного депутата України Сергія Кузьміних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 49 620 гривень.

10 лютого 2022


Питання про арешт Кузьміних постало, коли депутат проігнорував п'ять викликів до НАБУ - Ситник

Питання про обрання запобіжного заходу народному депутату Сергію Кузьміних, якого підозрюють в одержанні 558 тисяч гривень неправомірної вигоди, є виключно наслідком його процесуальної поведінки, а саме ігнорування викликів до правоохоронних органів. 

08 лютого 2022


Кузьміних на засіданні із обрання йому запобіжного заходу заявив відвід секретарю суду

Народний депутат України Сергій Кузьміних під час засідання Вищого антикорупційного суду, на якому розглядається питання щодо обрання йому запобіжного заходу, заявив відвід секретарю судового засідання.

07 лютого 2022


Суд сьогодні обиратиме запобіжний захід Кузьміних

Судове засідання з розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу народному депутату від "Слуги народу" Сергія Кузьміних, підозрюваному в одержанні 558 тисяч гривень неправомірної вигоди, відбудеться 7 лютого.

04 лютого 2022

03 лютого 2022

02 лютого 2022


Викритий на хабарі депутат Кузьміних просить тимчасово виключити його з фракції «Слуга народу»

Викритий на хабарі народний депутат Сергій Кузьміних звернувся до голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк та керівника парламентської фракції Давида Арахамії з проханням тимчасово виключити його зі складу фракції з можливістю повернутися, якщо буде доведено невинуватість.


Арахамія ініціює позачергове засідання Ради щодо справ Трухіна, Кузьміних та інших депутатів

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія ініціює проведення позачергового засідання парламенту для заслуховування міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, генпрокурора Ірини Венедіктової та директора Держбюро розслідувань Олексія Сухачова щодо кримінальних справ деяких народних депутатів.

01 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-