Калінінград

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

04 квітня 2024

04 січня 2024

26 листопада 2023


Розвідка Британії пояснила, чому Росія забрала з Калінінграда С-400

Особливі переміщення російського повітряного транспорту у листопаді свідчать про те, що Росія, ймовірно, перемістила стратегічні системи протиповітряної оборони С-400 з Калінінградської області, щоб компенсувати втрачені на фронті в Україні.

27 вересня 2023


У парламенті Естонії планують перейменувати російський Калінінград на Кенігсберг

Комісія Рійгікогу (парламенту - ред.) із закордонних справ запропонувала мовній комісії Товариства рідної мови розглянути можливість використання назви Кенігсберг замість Калінінграда естонською мовою.

17 травня 2023


У Латвії також офіційно порекомендували повернути Калінінграду історичну назву

Центр державної мови (VVC) Латвії порекомендував використовувати в латиській мові замість російського топоніма «Калінінград» традиційну латиську назву Караляучі або німецьке - Кенігсберг.

12 травня 2023

10 травня 2023

05 квітня 2023


Глава МАГАТЕ у Калінінграді обговорив безпеку Запорізької АЕС

Глава Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі зустрівся з російськими посадовцями в Калінінграді для переговорів щодо забезпечення безпеки тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції.

02 грудня 2022


Міноборони Литви: рф замінила відряджених на війну калінінградських військових мобілізованими

Військова загроза для Литви, яку спровокувала мілітаризована Калінінградська область росії, зберігається: на заміну військовослужбовцям, відрядженим на війну в Україну, туди прибули мобілізовані, і там залишається ядерна зброя.

04 листопада 2022


МВС Польщі про загородження з Калінінградом: Діємо на випередження

Дії росії важко спрогнозувати, відтак, попри відсутність на сьогодні нелегального міграційного тиску з боку Калінінградської області рф, Варшава намагається діяти на випередження, будуючи загородження на кордоні.

02 листопада 2022

30 жовтня 2022

19 серпня 2022

18 серпня 2022

23 липня 2022


Литва відновила залізничний транзит підсанкційних товарів до Калінінграда

Литовська залізниця (LTG Cargo) відновила з 22 липня транзит до Калінінградської області рф товарів, внесених до санкційного списку Європейського Союзу, автомобільні перевезення залишаються під забороною.

15 липня 2022

13 липня 2022


Литва відреагувала на нові директиви Єврокомісії щодо транзиту до Калінінграда

МЗС Литви дало оперативну оцінку оновленому роз'ясненню Єврокомісії від 13 липня про застосування обмежувальних заходів, згідно з санкціями ЄС, щодо російських товарів, що переміщуються транзитом через територію Євросоюзу.

12 липня 2022

11 липня 2022

30 червня 2022


Литва продовжить застосування санкцій щодо транзиту у Калінінград

Прем'єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що країна продовжить виконання умов четвертого пакета санкцій ЄС проти росії та зупинить транзит до Калінінградської області інших товарів з 10 липня, коли обмеження набудуть чинності.

29 червня 2022


Єврокомісія розглядає можливість компромісу щодо транзиту в Калінінград – Reuters

Єврокомісія обговорює можливість виключення Калінінградської області з санкційного режиму, який передбачає обмеження транзитного маршруту через Литву, аби не провокувати напругу з росією.

27 червня 2022


Калінінградський транзит: Литва провела консультації з Єврокомісією

На зустрічі у Президентському палаці у Вільнюсі керівництво Литви узгодило «основні принципи та основні установки» у консультаціях з Європейською Комісією з реалізації санкцій Європейського Союзу щодо «калінінградського транзиту» рф.

22 червня 2022

21 червня 2022


Обмеження ЄС на транзит із Калінінградом: росія погрожує «заходами у відповідь»

російське МЗС викликало главу Представництва ЄС у москві Маркуса Едерера, щоб заявити йому рішучий протест у зв'язку з поширенням обмежень на вантажний транзит між Калінінградською областю та іншою територією рф і вимагати негайного їх скасування.

18 червня 2022

20 лютого 2022


Акція у Варшаві: росіянин заявив про намір ініціювати вихід Калінінграда зі складу РФ

Уродженець Калінінградської області Росії, координатор Балтійської республіканської партії Вадим Петров під час недільної акції протесту під посольством Росії у Варшаві порвав Конституцію РФ на знак протесту проти політики Путіна.

10 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-