Гватемала

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 лютого 2024


Зеленський у Мюнхені зустрівся з новим президентом Гватемали

На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Гватемали Бернардо Аревало, який нещодавно вступив на посаду після перемоги на виборах.

06 лютого 2024

27 січня 2024

14 вересня 2023

02 вересня 2023

21 серпня 2023

21 липня 2023


Стефанчук обговорив українську Формулу миру з главою МЗС Гватемали

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та міністр закордонних справ Гватемали Маріо Адольфо Букаро Флорес обговорили Формулу миру Президента Володимира Зеленського та міжпарламентську співпрацю між країнами.


До України прибув глава МЗС Гватемали

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова обговорила з главою МЗС Гватемали Маріо Адольфо Букаро Флоресом підготовку до саміту "Кримської платформи" та реалізацію Формули миру Президента Володимира Зеленського.

29 червня 2023


Зеленський обговорив із президентом Гватемали можливі формати саміту Україна – Латинська Америка

Президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Гватемали Алехандро Джамматтеї військову співпрацю і можливі формати проведення саміту Україна – Латинська Америка.

12 травня 2023


Кулеба закликав країни Латинської Америки у ставленні до війни рф узяти за приклад Гватемалу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав країни Латинської Америки у ставленні до розв’язаної росією війни проти України наслідувати приклад Гватемали і зайняти таку ж принципову позицію.

11 травня 2023

09 травня 2023

05 травня 2023

03 березня 2023


Президент Гватемали підтвердив беззаперечну підтримку України на зустрічі із заступником глави МЗС

Президент Гватемали Алехандро Джамматтеі під час зустрічі з заступником міністра закордонних справ України Андрієм Мельником підтвердив беззаперечну підтримку України і засудив російську агресію.

02 березня 2023


Заступник глави МЗС відвідав Гватемалу

Заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник під час візиту в Гватемалу взяв участь у другому раунді політичних консультацій на рівні заступників міністрів закордонних справ.

25 лютого 2023

22 лютого 2023

08 грудня 2022

18 листопада 2022


США ввели санкції проти осіб і компаній, які експлуатували рудники Гватемали в інтересах росії

Уряд Сполучених Штатів оголосив про введення санкцій проти двох фізичних осіб з росії й білорусі, а також трьох пов’язаних з ними компаній через реалізацію корупційних схем, які дозволяли експлуатувати видобуток у Гватемалі на користь росії.

18 жовтня 2022

06 жовтня 2022

23 серпня 2022

16 серпня 2022


Беліз і Гватемалу запросили до участі у другому саміті Кримської платформи

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова під час онлайн-зустрічей з колегами з Гватемали та Белізу поновила запрошення щодо участі в другому саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня в онлайн-форматі.

12 серпня 2022


Джапарова обговорила із заступницею глави МЗС Гватемали Кримську платформу

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова поінформувала під час онлайн-зустрічі заступницю міністра закордонних справ Гватемали Аву Ацум Аревало де Москосо про нинішню ситуацію в Україні, а також зусилля нашої держави у контексті протидії російській збройній агресії.

25 липня 2022


Енергетика, торгівля і санкції проти рф: Шмигаль зустрівся з президентом Гватемали

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Президентом Республіки Гватемала Алехандро Джамматтеї. Під час зустрічі вони обговорили підтримку України та перспективи подальшої співпраці в торговельно-економічній сфері.


Україна і Гватемала підписали угоду про безвіз

Міністри закордонних справ України та Гватемали Дмитро Кулеба і Маріо Адольфо Букаро Флорес підписали угоду про безвізовий режим і меморандум про співпрацю між дипломатичними академіями.


Президенти України та Гватемали заявили про намір активізувати міждержавний діалог

Глави Української та Гватемальської держав заявили про наміри активізувати двосторонній політичний, економічний та культурно-гуманітарний діалог, розбудовувати договірно-правову базу двосторонніх відносин на благо й заради процвітання дружніх народів України та Республіки Гватемала.


Президент Гватемали: Ми розпочинаємо дипломатичний наступ задля встановлення миру

Президент Гватемали Алехандро Джамматтеї заявив, що його країна не спостерігатиме пасивно за розв'язаною росією війною проти України і розпочинає "дипломатичний наступ", щоб захищати мир.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-