Європейська політична спільнота

реклама

05 жовтня 2023

01 червня 2023

26 травня 2023


Баку та Єреван можуть підписати мирну угоду на саміті європейських лідерів – посол Азербайджану

Азербайджан та Вірменія можуть підписати мирну угоду щодо врегулювання конфлікту навколо Нагірного Карабаху, коли лідери обох країн зустрінуться на саміті Європейської політичної спільноти у Молдові наступного тижня.

20 жовтня 2022

07 жовтня 2022


Саміт ЄПС у Празі дозволив провести зустрічі, які раніше здавалися неможливими - Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон назвав головні події першого саміту Європейської політичної спільноти (ЄПС), в тому числі те, що у Празі були проведені зустрічі лідерів держав, які раніше здавалися неможливими.


Європейська політична спільнота має допомогти Україні встояти проти агресії рф - Санду

Європейська політична спільнота визначає як одне з головних завдань захист кордонів та європейської безпеки, отже його діяльність має починатися із дієвої солідарності країн-учасниць з боротьбою України проти агресії рф, підтримки суверенітету та територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах.

06 жовтня 2022


Європейська спільнота має стати об’єднанням миротворців - Зеленський

Європейська політична спільнота, яка об’єднує держави від Ісландії до Азербайджану, від Іспанії до Туреччини, має стати не просто об’єднанням політиків, а об’єднанням миротворців. Європа потребує спільноти тих, хто вміє захищати мир і ставити на місце будь-яких терористів.


Стефанішина впевнена в отриманні Україною членства в ЄС у цьому десятиріччі

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина впевнена, що Україна зможе почати перемовини з Єврокомісією через рік і впродовж десяти років набути повного членства в ЄС.


Європейська політична спільнота може стати Європейською спільнотою миру - Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що нова ініціатива - Європейська політична спільнота - здатна забезпечити завершення розв'язаної росією війни та принести мир Україні й світу.


На першій зустрічі Європейської політичної спільноти немає лише рф та білорусі – прем’єр Бельгії

Перша зустріч Європейської політичної спільноти (ЄПС), яка відбувається сьогодні в Празі, має загальноєвропейське значення, тож відсутність на заході росії та білорусі лише підтверджує міжнародну ізоляцію цих країн.


Перша зустріч Європейської політичної спільноти є важливою для миру й стабільності — Мішель

Вже перша зустріч Європейської політичної спільноти (ЄПС) дозволить країнам Європейського континенту уточнити механізми взаємодії для вирішення спільних проблем та викликів у сферах безпеки й стабільності, міграції, мобільності тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-