Єльченко

25 березня 2021

27 лютого 2021

21 січня 2021

11 січня 2021

16 жовтня 2020


Партнерство України та США зміцнюватиметься незалежно від результатів виборів — посол

Стратегічне партнерство між США та Україною, а також підтримка українського народу з боку Вашингтона лише зміцнюватимуться незалежно від того, хто переможе на американських виборах цього року.

27 липня 2020


Візит Зеленського до США має включати поїздки до кількох штатів - Єльченко

Посол України в США Володимир Єльченко не виключає, що візит Президента України в Сполучені Штати Америки може відбутися ще до листопадових виборів у США, але наголошує, що цей візит має бути серйозним і добре підготовленим, можливо, включати кілька штатів.

21 липня 2020

29 квітня 2020


Зі США планується кілька спецрейсів для евакуації українців – Єльченко

Посольство України в США разом з авіакомпанією "Міжнародні авіалінії України" працюють над можливістю відправки кількох додаткових спецрейсів для повернення українських громадян додому вже в перших числах травня.

27 березня 2020

13 лютого 2020

28 січня 2020


Єльченко нагадав про проблему Криму перед візитом Помпео в Україну

Росія створила багато викликів глобальній безпеці, окупувавши Крим, серед яких – нарощування військ РФ на території українського півострова та блокування міжнародного моніторингу, що потребує посиленої реакції з боку США й інших країн Заходу.

23 січня 2020

14 січня 2020


Єльченко не бачить необхідності скликати Радбез ООН через збиття літака МАУ

Скликати позачергове засідання Раби безпеки ООН щодо збитого в Ірані українського літака недоцільно, оскільки Тегеран визнав свою провину. Натомість потрібно зосереджуватися на міжнародному розслідуванні й притягненні до відповідальності винних.


США підтримують позицію Києва щодо невтручання у справу імпічменту — Єльченко

Американська сторона вважає правильною позицію України щодо невтручання у розгляд справи з імпічменту президента США Дональда Трампа попри те, що українське питання є одним із головних у цьому процесі.


Військова допомога Україні від США почне надходити в лютому - Єльченко

Американська сторона розпочне фінансування затвердженої раніше в бюджеті 2020 року оборонної допомоги Україні вже в лютому, причому основний акцент буде зроблено на посилення Військово-морських сил України.

07 січня 2020

21 грудня 2019


В ООН діє мережа агентів ФСБ Росії — Єльченко

Половина росіян, котрі працюють в ООН – приховані чи відкриті агенти ФСБ Росії, вважає колишній постійний представник України при ООН, новопризначений посол у США Володимир Єльченко.

20 грудня 2019

19 грудня 2019

16 грудня 2019

10 грудня 2019

09 грудня 2019

25 листопада 2019

17 вересня 2019

26 липня 2019

21 липня 2019


Новий виборчий кодекс збільшить явку за кордоном на майбутніх виборах - Єльченко

Завдяки новому виборчому кодексу, який був нещодавно ухвалений Верховною Радою, на майбутніх виборах значно більше українців, які мешкають за кордоном, зможуть скористатися своїм виборчим правом, вважає постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

16 липня 2019


Мовний закон: Єльченко радить Росії розгледіти “колоду у власному оці”

Росія сторіччями піддавала українську мову репресіям, а нині попри наявність близько трьох мільйонів українців, в РФ немає жодної української школи. Водночас в окупованому Криму Росія закрила всі українські школи і половину кримськотатарських.


Єльченко розповів, про що Україна говоритиме з РФ під час Радбезу ООН

Україна разом з партнерами планує використати засідання Ради Безпеки ООН 16 липня, скликане РФ, аби нагадати про п’яті роковини збиття Росією #MH17, військовополонених українських моряків та ескалацію на Донбасі.

13 липня 2019

10 липня 2019


Єльченко розповів на Радбезі ООН про підтримку Росією тероризму

Для протидії міжнародного тероризму та організованій злочинності, які діють у зв’язці, необхідно, серед іншого, знайти ефективні способи притягнення до відповідальності країн, для яких фінансування тероризму, розпалювання міжнародних військових конфліктів, маніпуляції та перекидання відповідальності стали частиною державної політики.

29 грудня 2018


Спецдебати Генасамблеї ООН щодо України заплановані на лютий — Єльченко

На кінець лютого 2019 року у Генеральній асамблеї ООН попередньо заплановані спеціальні дебати щодо України, і цей час, що збігається з річницею нападу РФ на Україну, обраний навмисне, аби нагадати про причини російської агресії.


Єльченко розповів про три кроки, які прискорять досягнення миру в Україні

Першочерговими кроками, які здатні прискорити досягнення миру в Україні, є зміцнення міжнародної коаліції на підтримку України, продовження і посилення санкцій проти Росії, зміцнення обороноздатності України.

28 грудня 2018

18 грудня 2018

06 грудня 2018


Нова "кримська" резолюція ООН буде безпрецедентно гострою щодо Росії — Єльченко

Резолюція про мілітаризацію Криму, яку Україна разом із групою країн винесе на голосування Генеральної асамблеї ООН 17 грудня, містить більш гострі сигнали на адресу Росії, ніж всі попередні.


Єльченко каже, що Росія в ООН “викручує руки й голови” послам із Африки

Росія активно протидіє резолюції України у співавторстві із групою країн про мілітаризацію Криму, яку заплановано винести на голосування Генасамблеї ООН 17 грудня. Це свідчить про те, що росіяни розуміють її небезпеку для себе.

05 грудня 2018

22 грудня 2017


Санкції проти КНДР ефективні, коли їх дотримуються всі - Єльченко

Санкції проти Північної Кореї, що запроваджуються резолюціями Ради Безпеки ООН, здатні змінити безрозсудну й провокаційну поведінку режиму в Пхеньяні лише в разі повного їх дотримання всіма державами-членами Організації.

18 грудня 2017


Єльченко сказав, чому підтримка резолюції ООН щодо Єрусалима була принциповою

Україна підтримала проект резолюції Ради Безпеки ООН щодо статусу Єрусалима, заблоковану під час голосування делегацією США, оскільки послідовно виступає за необхідність дотримання норм міжнародного права.

16 грудня 2017

08 грудня 2017

07 грудня 2017


Україна в ООН нагадала Росії про Гаазький трибунал за військові злочини

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко наголосив на необхідності притягнення до відповідальності всіх винних у злочинах під час військових конфліктів, у тому числі російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

30 листопада 2017

21 листопада 2017

20 листопада 2017

07 листопада 2017


Єльченко, Волкер і Гейлі обговорили перспективи місії ООН на Донбасі

Глави постійних представництв України і США при ООН – Володимир Єльченко і Ніккі Гейлі, а також спецпредставник США по Україні Курт Волкер обговорили в понеділок перспективи введення місії ООН на сході України.

27 жовтня 2017


Єльченко закликав ООН відреагувати на ігнорування Росією вимог Міжнародного суду

ООН має відреагувати на невиконання РФ рішень Міжнародного суду щодо ситуації з правами національних меншин в окупованому Криму та знайти спосіб примусити агресора слідувати цим рішенням й міжнародним зобов'язанням.

23 жовтня 2017

06 жовтня 2017

27 вересня 2017


Україна закликала генсека ООН посприяти звільненню Сущенка

Глава Постійного представництва України при ООН направив генсеку Організації офіційного листа, який супроводжує коментар МЗС України у справі Романа Сущенка, з проханням поширити його як офіційний документ порядку денного Генасамблеї та Ради безпеки ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-