Єльченко

25 березня 2021

27 лютого 2021

21 січня 2021

11 січня 2021

16 жовтня 2020


Партнерство України та США зміцнюватиметься незалежно від результатів виборів — посол

Стратегічне партнерство між США та Україною, а також підтримка українського народу з боку Вашингтона лише зміцнюватимуться незалежно від того, хто переможе на американських виборах цього року.

27 липня 2020


Візит Зеленського до США має включати поїздки до кількох штатів - Єльченко

Посол України в США Володимир Єльченко не виключає, що візит Президента України в Сполучені Штати Америки може відбутися ще до листопадових виборів у США, але наголошує, що цей візит має бути серйозним і добре підготовленим, можливо, включати кілька штатів.

21 липня 2020

29 квітня 2020


Зі США планується кілька спецрейсів для евакуації українців – Єльченко

Посольство України в США разом з авіакомпанією "Міжнародні авіалінії України" працюють над можливістю відправки кількох додаткових спецрейсів для повернення українських громадян додому вже в перших числах травня.

27 березня 2020

13 лютого 2020

28 січня 2020


Єльченко нагадав про проблему Криму перед візитом Помпео в Україну

Росія створила багато викликів глобальній безпеці, окупувавши Крим, серед яких – нарощування військ РФ на території українського півострова та блокування міжнародного моніторингу, що потребує посиленої реакції з боку США й інших країн Заходу.

23 січня 2020

14 січня 2020


Єльченко не бачить необхідності скликати Радбез ООН через збиття літака МАУ

Скликати позачергове засідання Раби безпеки ООН щодо збитого в Ірані українського літака недоцільно, оскільки Тегеран визнав свою провину. Натомість потрібно зосереджуватися на міжнародному розслідуванні й притягненні до відповідальності винних.


США підтримують позицію Києва щодо невтручання у справу імпічменту — Єльченко

Американська сторона вважає правильною позицію України щодо невтручання у розгляд справи з імпічменту президента США Дональда Трампа попри те, що українське питання є одним із головних у цьому процесі.


Військова допомога Україні від США почне надходити в лютому - Єльченко

Американська сторона розпочне фінансування затвердженої раніше в бюджеті 2020 року оборонної допомоги Україні вже в лютому, причому основний акцент буде зроблено на посилення Військово-морських сил України.

07 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-