Єльченко

20 лютого 2019

13 лютого 2019

01 лютого 2019

Єльченко взяв участь у вшануванні пам'яті жертв Голокосту в Єрусалимі

У п’ятницю, 1-го лютого, Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко у складі делегації акредитованих при організації послів узяв участь у церемонії вшанування пам'яті жертв Голокосту у музеї Яд Вашем в Єрусалимі.

29 січня 2019

Єльченко їде до Польщі та Ізраїлю для вшанування пам’яті жертв Голокосту

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко у складі офіційної делегації іноземних послів, акредитованих при Організації, 29 січня – 5 лютого 2019 року здійснить робочу поїздку до Польщі та Ізраїлю.

28 січня 2019

Єльченко і Волкер обговорили звільнення заручників Кремля

У понеділок, 28 січня, у Нью-Йорку відбулася зустріч Постійного представника України при ООН Володимира Єльченка зі Спецпредставником США з питань України Куртом Волкером з метою обговорення ситуації на окупованих територіях України – на Донбасі та в Криму.

17 січня 2019

ООН опублікує офіційний лист України про полонених Росією моряків

У четвер, 17 січня, Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко написав листа Генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррешу, де нагадав, що Росія має дотримуватися прав захоплених українських моряків згідно з їхнім статусом військовополонених.

16 січня 2019

09 січня 2019

Єльченко пояснив, чому Україна має взяти участь у миротворчій місії ООН у Малі

Попри агресію РФ Україна виконуватиме зобов’язання перед ООН з підтримання миру й безпеки у світі. Участь у миротворчих операціях дає досвід українським силовикам, приносить кошти до держбюджету.

03 січня 2019

Російських військових у Криму зараз більше, ніж за часів СРСР - Єльченко

Кількість військ, які Росія нині розмістила в окупованому Криму, перевищує навіть рівень радянської військової присутності на півострові у часи СРСР. Вона також порушує узгоджені обмеження для південного флангу РФ.

Єльченко розповів, як Росія намагалася "поховати" кримську резолюцію ООН

ООН знайде кошти, необхідні на виконання останньої “кримської” резолюції щодо ситуації з правами людини на окупованому півострові. Заяви, які лунали з боку Росії, про начебто відмову ООН виділяти кошти є маніпуляцією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-