Єльченко

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 вересня 2023


Єльченко - про реформування ООН: Головне, щоб російську делегацію позбавили права голосу

Україні знадобиться ООН, як би ми до неї критично не ставилися, принаймні у тих питаннях, які постануть на порядку денному після нашої перемоги. А це і міжнародний трибунал, який судитиме російських військових злочинців, і механізм компенсації за заподіяну шкоду.

19 вересня 2023


ООН корисна як майданчик для зустрічей із лідерами країн, до яких «не достукаєшся» - Єльченко

Україна, продовжуючи наполягати не реформуванні ООН, має і надалі використовувати цю організацію як майданчик для зустрічей з лідерами інших держав та працювати з агенціями системи ООН.

18 вересня 2023


Жодна з названих США країн не погодиться стати постійним членом Радбезу ООН без права вето - Єльченко

Колишній постійний представник України при ООН Володимир Єльченко прогнозує, що названі США нові країни-потенційні постійні члени Ради безпеки ООН не погодяться на це без права вето.

23 червня 2023


РФ фактично повністю контролює Секретаріат ООН, де працюють майже 400 росіян – Єльченко

Секретаріат ООН, де зараз працюють майже 400 росіян, «підіграє» Російській Федерації. Після перемоги України у війні Організація має бути тотально реформована або замість неї створена нова, у якій вплив РФ буде значно обмежений.

13 червня 2023


Єльченко очікує від саміту НАТО часових рамок щодо вступу України або гарантій безпеки

Постпред України при ООН у 2015-2019 роках Володимир Єльченко очікує від Вільнюського саміту НАТО якщо не оголошення часових рамок вступу України в Альянс, то надання гарантій безпеки на кшталт Вашингтонського договору, але без статті 5.


Єльченко: ООН – це бюрократична структура, іншої реакції на підрив Каховської ГЕС я не очікував

Постійний представник України при ООН у 2015-2019 роках Володимир Єльченко заявив, що не очікував від ООН іншої реакції на підрив росіянами Каховської ГЕС, оскільки це дуже бюрократична структура, яка дуже довго ухвалює рішення.

09 травня 2023

27 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-