Цимбалюк

19 лютого 2021

12 лютого 2021

28 січня 2021


Україна заявила в ОБСЄ про готовність до обміну «усіх на всіх» без будь-яких передумов

Україна закликає російську сторону розблокувати процес обміну утримуваними особами і готова продовжувати цей процес без будь-яких попередніх передумов у нормандському та Мінському форматах.

20 січня 2021

15 січня 2021

14 січня 2021

11 грудня 2020

27 листопада 2020

26 листопада 2020

06 листопада 2020

30 жовтня 2020

29 жовтня 2020


«План дій» у ТКГ не замінює роботу у нормандському форматі - Україна в ОБСЄ

Ініціатива України розробити "План дій" щодо інтенсифікації процесу мирного врегулювання в рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ) не замінює поточну роботу у нормандському форматі з підготовки "дорожньої карти" для реалізації Мінських домовленостей.

23 жовтня 2020

22 жовтня 2020


Росія майже три місяці блокує роботу ТКГ – Україна в ОБСЄ

Росія вже майже три місяці блокує конструктивну роботу в рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ), вимагаючи від України імплементації політичних положень Мінських домовленостей, і не виконавши, при цьому, передбачених Мінськом безпекових зобов’язань.

09 жовтня 2020


Цимбалюк – про звіт ОБСЄ: Заборона української становить загрозу реінтеграції ОРДЛО

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтвердила, що на окупованому Донбасі у школах фактично витіснено українську мову, а бізнес можна вести лише з використанням прапора окупаційної адміністрації. У майбутньому це може становити значну загрозу для реінтеграції ОРДЛО.

01 жовтня 2020


Після перемир’я Росія має вивести своїх найманців з Донбасу – Україна в ОБСЄ

Після досягнення повної відсутності порушень перемир’я на Донбасі має відбутися виведення російських збройних формувань, найманців та техніки з окупованих територій, а також відновлення урядом України контролю над державним кордоном.

30 липня 2020

22 липня 2020


Німеччина головуватиме у Форумі ОБСЄ з українською булавою

Україна завершила головування у Форумі ОБСЄ з безпекового співробітництва (ФБС) та передала булаву як новий символ головування делегації Німеччини, яка з вересня по грудень очолюватиме цей директивний орган ОБСЄ.

17 липня 2020

16 липня 2020

09 липня 2020

13 червня 2020


Українські військові не обмежують пересування місії ОБСЄ - Цимбалюк

Українські військові не забороняють пересування патрулів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі, а лише інколи попереджають про можливу небезпеку на тому чи іншому маршруті, що місія фіксує як недопуск.

12 червня 2020


В ОБСЄ заявляють, що Місія на Донбасі розділена на три окремі центри - Цимбалюк

Керівництво СММ застерігає, що через введені під прикриттям боротьби з COVID-19 обмеження на окупованому Донбасі наразі фактично окремо діють три філіали Місії: з центром у Києві, Донецьку та Луганську.

11 червня 2020


Україна в ОБСЄ розповіла про очікування від представників Донбасу у ТКГ

Україна сподівається, що залучення представників окремих районів Донецької та Луганської областей до роботи в Тристоронній контактній групі (ТКГ) полегшить переговірний процес та змусить Росію взяти на себе обов'язки учасника конфлікту.

22 травня 2020


Росія набирає кримчан у частини, задіяні у війні на Донбасі – Україна в ОБСЄ

Росія незаконно призиває "на військову службу" жителів окупованого Криму, відправляючи більшість із них для служби у Південному військовому окрузі ЗС РФ, військові частини та командування якого беруть участь у збройній агресії проти України на Донбасі.

21 травня 2020


РФ перекидає на бойовиків роль учасника конфлікту, щоб позбутися санкцій – Цимбалюк

Намагання Росії заперечувати свою участь у розпочатому нею конфлікті на Донбасі та спроби виставити себе "миротворцем і посередником" пов’язані з наміром Кремля добитися скасування західних санкцій.

19 травня 2020


ОБСЄ є чи не найкращим місцем для привернення уваги до агресії РФ – Цимбалюк

Ухвалені в ОБСЄ рішення ОБСЄ нерідко є послабленими з точки зору сфери імплементації, але навіть і в такому "узагальненому" стані вони є важливими для України, а сама Організація залишається чи не найкращим місцем привернення уваги міжнародних партнерів до злочинів російської агресії та окупації.


Цимбалюк: Посол Росії в ОБСЄ дозволяє собі образи на адресу дипломатів

Постпред Росії при ОБСЄ дозволяє собі образливі висловлювання на адресу присутніх на засіданнях представників країн-учасниць, зокрема, заявивши нещодавно, що, мовляв, присутні дипломати нічого не розуміють, а коронавірус вплинув на їх мізки.

18 травня 2020

08 травня 2020


Росія хоче обмежити доступ ОБСЄ на Донбасі - Україна висловила протест

Українська сторона не має наміру обговорювати висунуті Росією в рамках Тристоронньої контактної групи пропозиції щодо обмеження доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до ОРДЛО, оскільки місія має зберігати повну свободу у пересуванні відповідно до свого мандату.

30 квітня 2020


Росія не пускає ОБСЄ на окуповану частину Донбасу, щоб говорити "нас там нет" - Цимбалюк

Окупанти з березня забороняють патрулям ОБСЄ потрапити в ОРДЛО та до кордону з РФ, що дає змогу російській стороні вільно переміщувати військову техніку окупованою територією і говорити при цьому "нас там нет".

23 квітня 2020

13 березня 2020


Україна закликає СММ ОБСЄ висвітлювати більше порушень свого суверенітету з боку РФ

Україна закликає Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ приділяти більшу увагу порушенням суверенітету країни з боку Росії на окупованих районах Донбасу, зокрема, таким як введення російської валюти, законодавства та податкової системи.


Україна в ОБСЄ: За три дні на Донбасі загинули 4 військовослужбовці, 16 поранено

Російські збройні формування на Донбасі продовжують порушувати домовленість про припинення вогню, і лише упродовж 8-10 березня в результаті їх атак загинули 4 українських воїни, ще 16 отримали поранення.

06 березня 2020


Через позицію РФ жоден з висновків "нормандського саміту" не виконаний – Україна в ОБСЄ

Через деструктивну позицію Росії жоден з узгоджених висновків Паризького саміту в нормандському форматі від 9 грудня 2019 року протягом трьох місяців так і не виконаний у повному обсязі.

28 лютого 2020


Україна в ОБСЄ: Не можна передбачати, коли й де Кремль знову вчинить агресію

Після актів збройної агресії РФ проти Грузії та України багато держав почуваються значно менш захищеними, оскільки не можна передбачити, коли й де кремлівський режим знову застосує військову силу.

27 лютого 2020

14 лютого 2020


Росія в Криму і на Донбасі: Цимбалюк в ОБСЄ “розклав по поличках” дії окупанта

Модель поведінки РФ в її агресії щодо України полягає у створенні проблеми, взятті зобов’язань щодо її вирішення, потім порушення цих зобов'язань та створення ще однієї проблеми з вимогою нових поступок з українського боку.


ОБСЄ зафіксувала понад 340 військових, що потрапили на Донбас через пункти пропуску РФ

Від 17 вересня 2019-го до 28 січня 2020 року через російські пункти пропуску "Гуково" і "Донецьк", де присутні спостерігачі ОБСЄ, на окуповану територію Донбасу пройшла 341 особа у військовій формі.

30 січня 2020


Російське "ихтамнет" не сприймається ні в ОБСЄ, ні за її межами – Цимбалюк

Російські спроби нав’язування альтернативної реальності щодо ситуації в Україні та заперечення своєї збройної агресії проти сусіда не сприймаються як на засіданнях Постійної ради ОБСЄ, так і на інших міжнародних майданчиках.

22 листопада 2019

25 липня 2019


Україна нагадує місії ОБСЄ про можливість дистанційного моніторингу ситуації в Криму

СММ ОБСЄ, мандат якої поширюється на всю територію України, включаючи АР Крим та м. Севастополь, могла розпочати хоча б дистанційний моніторинг ситуації в окупованому Криму, як це робить Місія з моніторингу прав людини ООН.

16 липня 2019

22 березня 2017

21 березня 2017


Разом із Цимбалюком у Москві затримали оператора "1+1"

Разом з кореспондентом УНІАН Романом Цимбалюком поліція в Москві затримала оператора "1+1" та аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив на балконі прапор України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-