Цимбалюк

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

07 грудня 2023


Путіну потрібні здобутки у війні перед оголошенням президентської кампанії - Україна в ОБСЄ

Одержимість війною стала єдиним сенсом для президента РФ Володимира Путіна, якому зараз треба показати хоч якісь здобутки у війні проти України перед оголошенням президентської кампанії.

30 листопада 2023


Представник України на засіданні ОБСЄ продемонстрував спалене Росією зерно в Ізмаїлі

Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк продемонстрував на Раді міністрів ОБСЄ спалене внаслідок російської атаки зерно на Одещині, наголосивши на необхідності забезпечення невідворотності покарання для Росії за її злочини в Україні.

23 листопада 2023


Україна в ОБСЄ наголосила на необхідності негайного повернення Запорізької АЕС під свій контроль

Некомпетентні дії російської окупаційної «адміністрації» на ЗАЕС збільшують ризики ядерної аварії, і це лише підтверджує нагальну необхідність негайного повернення станції під контроль України.

17 листопада 2023

09 листопада 2023

02 листопада 2023


Україна в ОБСЄ закликала розробити документ із реагування на «російську кризу»

Структури ОБСЄ мають напрацювати документ щодо реагування на "російську кризу", коли держава-учасниця, Російська Федерація, підриває організацію зсередини та експортує нестабільність за межі регіону.

27 жовтня 2023


Президент звільнив Постійного представника України у Відні та посла у Греції

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Шутенка з посади посла України в Грецькій Республіці та Євгенія Цимбалюка з посади Постійного представника при міжнародних організаціях у Відні.

19 жовтня 2023

06 жовтня 2023

25 липня 2023


Єдиною загрозою для українського православ'я є Росія - Цимбалюк

Обстрілом протикорабельною ракетою Спасо-Преображенського кафедрального собору в Одесі Росія продемонструвала, що для неї немає нічого святого і що саме вона є головною загрозою для українського православ'я.

24 липня 2023

21 липня 2023


Росіяни показують МАГАТЕ «потьомкінські села» на Запорізькій АЕС – Цимбалюк

Члени місії МАГАТЕ на Запорізькій АЕС не мають негайного та безумовного доступу до усієї території станції і можуть днями очікувати від російської окупаційної адміністрації схвалення доступу до запитуваних місць.

20 липня 2023

07 липня 2023

23 червня 2023

07 червня 2023

27 квітня 2023


Коордштаб представив у Відні доповідь про порушення росією норм міжнародного гуманітарного права

Представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими виступили у Відні у рамках конференції ОБСЄ з доповіддю про порушення росією норм міжнародного гуманітарного права.


Цимбалюк розповів про очікування України від головування Болгарії на безпековому форумі ОБСЄ

Україна очікує, що під час головування Болгарії на Форумі безпекового співробітництва ОБСЄ буде приділено належну увагу відновленню безпеки і стабільності в Чорноморському регіоні.

30 березня 2023


Геноцид українців задокументують у рамках «московського механізму» - Цимбалюк

Експертна місія в рамках "московського механізму" ОБСЄ зосередиться на проблематиці депортації українських дітей росією, включаючи незаконне усиновлення та асиміляцію в країні-агресорі, та задокументує цей ганебний злочин геноциду проти українського народу.

23 березня 2023

17 березня 2023


Для повернення у сім’ю цивілізованих країн росія має визнати усі свої злочини - Україна в ОБСЄ

Для повернення у сім’ю цивілізованих країн росія та її народ повинні зробити визнання усіх злочинів, скоєних російською стороною в Україні. Непокаяння ж означатиме відновлення нової імперської росії тільки з новими людьми.

02 березня 2023


Україна в ОБСЄ: у кремлі намагаються віднайти нову ідеологію для виправдання війни

Наміри кремля після провалу воєнної авантюри в Україні еволюціонували від "захоплення за три дні" до закликів до населення стати на "захист батьківщини", що насправді має на меті збереження режиму путіна.

28 лютого 2023

21 лютого 2023

10 лютого 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-