Search

Пошук: "Богдана Львова"
Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 червня 2024

30 травня 2024


Суддя Львов заявив, що його незаконно звільнив Князєв - суд продовжить розгляд апеляції 12 червня

Шостий апеляційний суд 12 червня продовжить розгляд апеляції Верховного Суду на рішення Київського окружного адмінсуду про поновлення на посаді судді ВС Богдана Львова, якого раніше звільнили через виявлений російський паспорт.


Суд розглядає апеляцію щодо поновлення судді Львова на посаді у ВС

Шостий апеляційний суд продовжив розгляд апеляції Верховного суду на рішення Київського окружного адмінсуду про поновлення на посаді судді ВС Богдана Львова, якого раніше звільнили через виявлений російський паспорт.

10 травня 2024

25 квітня 2024


Апеляцію ВС про повернення на роботу судді Львова продовжать розглядати 30 травня

Шостий апеляційний суд 30 травня продовжить розгляд апеляції Верховного суду на рішення Київського окружного адмінсуду про поновлення на посаді судді ВС Богдана Львова, якого раніше звільнили через виявлений російський паспорт.

24 квітня 2024


Суд визнав наявність громадянства РФ у колишньої посадовиці Мін’юсту

Шостий апеляційний адміністративний суд за матеріалами СБУ визнав законним звільнення з Міністерства юстиції колишньої заступниці начальника Центрального міжрегіонального управління Мін’юсту, яка з власної ініціативи отримала російське громадянство.

28 березня 2024


Суд взявся за апеляцію про поновлення на посаді судді Львова, у якого знайшли паспорт РФ

Шостий апеляційний суд розпочав розгляд апеляції Верховного суду на рішення Київського окружного адмінсуду про зарахування у штат ВС колишнього заступника ВС і ексочільника Касаційного господарського суду Богдана Львова, якого раніше звільнили через виявлений російський паспорт.

10 січня 2024


Верховний Суд оскаржить рішення про поновлення на посаді Богдана Львова - голова ВС

Верховний Суд оскаржить рішення Київського окружного адміністративного суду про зарахування в штат Верховного Суду колишнього заступника голови ВС і ексочільника Касаційного господарського суду Богдана Львова, якого раніше звільнили через виявлений російський паспорт.

05 липня 2023

20 листопада 2022

21 жовтня 2022

07 жовтня 2022


Зеленський розгляне петицію про позбавлення громадянства судді Львова

Петиція до Президента Володимира Зеленського із закликом у разі підтвердження наявності російського громадянства в очільника Касаційного господарського суду Богдана Львова припинити його громадянство України набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

05 жовтня 2022

03 жовтня 2022


СБУ підтвердила наявність російського паспорта у судді Богдана Львова

Служба безпеки України під час перевірки з’ясувала, що голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов у 2012 році отримав російський паспорт замість документа, який втратив чинність у 1999 році.

30 вересня 2022


У Верховному Суді в понеділок розглянуть питання дострокового звільнення Львова

У понеділок, 3 жовтня, відбудуться збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, на яких розглянуть питання дострокового звільнення очільника суду Богдана Львова.


У Верховному Суді вже достатньо голосів, щоб провести збори щодо відставки судді Львова

У Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду вже є достатня кількість голосів суддів для ініціювання зборів із розгляду питання про відставку очільника суду Богдана Львова.

26 вересня 2022

21 вересня 2022


НАБУ розпочало розслідування щодо заступника голови Верховного Суду

Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування щодо заступника голови Верховного Суду України, голови Касаційного господарського суду у складі ВСУ Богдана Львова у справі про недостовірне декларування.

19 вересня 2022


У Верховному Суді збирають підписи за звільнення судді Львова через паспорт рф

Збори суддів Касаційного госпсуду у складі Верховного Суду не проголосували за включення у порядок денний питання про висловлення недовіри очільнику цього суду Богдану Львову через імовірну наявність у нього російського громадянства.

15 вересня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-