В Іспанії заборонять продаж фруктів та овочів у поліетиленових пакунках

В Іспанії заборонять продаж фруктів та овочів у поліетиленових пакунках

Укрінформ
Продаж фруктів та овочів у поліетиленових пакунках буде заборонено у супермаркетах та продуктових крамницях в Іспанії з 2023 року. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє El Pais.

Новий проєкт уряду також містить заходи, спрямовані на заохочення купівлі неупакованої продукції.

Заборона поліетиленових пакунків для фруктів та овочів поширюватиметься на продукцію вагою до 1,5 кілограма, подібно до аналогічного законодавства у Франції, де воно набуде чинності з наступного року.

Такими заходами іспанський уряд хоче «максимально ефективно боротися з надмірним використанням поліетиленових упаковок». Оскільки забруднення навколишнього середовища пластиком «перевищило усі межі», зазначають в уряді.

Екологи в Іспанії та за кордоном, зокрема організація Greenpeace, роками агітували проти того, щоб маленькі крамниці та великі супермаркети «обгортали свіжу продукцію шарами пластику».

Читайте також: На Хмельниччині у школах встановили бокси з обміну пластику

Урядовий проєкт також передбачає заохочення для влади на кожному рівні встановлювати фонтани з питною водою у громадських місцях, щоб відмовитися від використання пластикових пляшок та «запровадження альтернативи продажу напоїв у пляшках», а також припинення розповсюдження одноразового посуду для пиття напоїв, починаючи з 2023 року.

Фото з відкритих джерел

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-