Представники ПАРЄ прибудуть в Росію з перевіркою її міжнародних зобов’язань

Представники ПАРЄ прибудуть в Росію з перевіркою її міжнародних зобов’язань

Укрінформ
Доповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи щодо виконання Російською Федерацією своїх зобов'язань відвідають Москву наприкінці липня.

Про це власному кореспондентові Укрінформу повідомили у пресслужбі ПАРЄ.

Делегати Асамблеї Аксель Шефер (Німеччина) і Ріа Омен Рейтен (Нідерланди) відвідають Москву 28-30 липня. Метою візиту є збір інформації з проблематики доповіді ПАРЄ, яку готують парламентарії, щодо виконання Росією міжнародних зобов'язань як члена Ради Європи.

Згідно з програмою візиту, європейські парламентарії зустрінуться із керівництвом Держдуми і Ради федерацій РФ, представниками російської делегації в ПАРЄ, посадовцями міністерств закордонних справ та юстиції, головою ЦВК, активістами громадянського суспільства.

Читайте також: США в ОБСЄ: Росія перекинула у Крим війська, попри заяви про відведення

Як повідомлялося, Російська Федерація не виконала жодної із багатьох ухвалених резолюцій та інших політичних і міжнародно-правових рішень, що стосуються порушень міжнародного права і скоєння РФ міжнародних злочинів після окупації Криму і початку збройної агресії проти України, порушення прав людини на окупованих територіях та в самій Росії.

Окрім цього, в РФ на конституційному рівні передбачена можливість невиконання рішень Європейського суду з прав людини, що також є грубим порушенням міжнародних зобов'язань як члена Ради Європи і підписанта Європейської конвенції з прав людини.

Читайте також: МЗС: Посли Франції і Німеччини заявили, що ідею самітів Євросоюз-Росія ніхто не підтримав

Росія також заборонила доступ на свою територію французькому парламентарію Жаку Меру, який є доповідачем ПАРЄ з питання арешту та ув'язнення опозиційного політика Олексія Навального.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-