ПАРЄ

08 липня 2021


В Офісі Президента обговорили з делегацією ПАРЄ хід реформ в Україні

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Сибіга обговорив зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ Алфредом Хеєром (Швейцарія) та Біргіром Торарінссоном (Ісландія) перебіг реформ в Україні.

06 липня 2021

03 липня 2021

28 червня 2021

24 червня 2021


Джапарова: Резолюція ПАРЄ - важлива підтримка постраждалим від утисків окупантів

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова вважає ухвалену ПАРЄ резолюцію щодо ситуації з кримськими татарами важливим виявом підтримки тим, хто потерпає від переслідувань окупаційної влади.

23 червня 2021


ПАРЄ вимагає від окупантів РФ припинити репресії проти кримських татар

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила жорстку всеосяжну резолюцію, в якій вимагає від держави-окупанта – Російської Федерації – забезпечити дотримання прав представників кримськотатарського народу, виконувати норми міжнародного права та відновити територіальну цілісність України. 


Ситуація з правами кримських татар в окупації критично погіршилася – дебати в ПАРЄ

ПАРЄ вкотре політично підтвердила критичне погіршення ситуації щодо дотримання прав кримськотатарського народу в тимчасово окупованому Росією Криму та вимагає притягнення російського режиму до відповідальності. 


Україна може ратифікувати Стамбульську конвенцію в новому політичному сезоні - Мезенцева

В українській делегації у ПАРЄ заявляють про значний прогрес і велику проведену роботу задля ратифікації Україною конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція).


ПАРЄ сьогодні проголосує резолюцію на захист кримських татар

Парламентська асамблея Ради Європи проведе дебати і ухвалить резолюцію, яка містить жорстку міжнародну критику держави-окупанта – Росії – через продовження грубих порушень прав людини і міжнародного права.

22 червня 2021


У ПАРЄ застерігають: COVID-паспорти можуть порушувати права на свободу пересування

У Парламентській асамблеї Ради Європи наголошують, що до запровадження так званих паспортів або сертифікатів вакцинації проти COVID-19 необхідно ставитися обережно, щоб не порушувати права людини на приватність і пересування.


У ПАРЄ не стали карати Гончаренка за український прапор

У Парламентській асамблеї Ради Європи не знайшли порушень у діях члена Постійної делегації Верховної Ради України в Асамблеї народного депутата Олексія Гончаренка, який продемонстрував у сесійній залі український державний прапор.

21 червня 2021


Права кримських татар: делегація України подолала російське лобі в ПАРЄ - Мезенцева

Українським делегатам у Парламентській асамблеї Ради Європи попри спротив російського лобі вдалося внести принципові правки до проєкту резолюції на захист прав кримських татар на території окупованого Росією Криму.

18 червня 2021


ПАРЄ планує ухвалити резолюцію на захист прав кримських татар в умовах окупації

Під час літньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи наступного тижня планується провести дебати та ухвалити всеосяжну резолюцію на захист прав кримських татар в умовах російської окупації Криму.

07 червня 2021


Українська і турецька делегації в ПАРЄ обговорили в Анкарі «кримське» питання

Українська делегація на чолі з керівницею постійної делегації ВР у ПАРЄ Марією Мезенцевою у ході зустрічі з турецькими колегами по ПАРЄ та керівником турецької групи Ахметом Їлдизом обговорили низку актуальних питань, у т.ч. порядок денний літньої сесії, яка стартує у Страсбурзі 21 червня.

19 травня 2021

08 травня 2021


Декларації про європерспективу дозволять заручитися підтримкою більшості держав ЄС - Мережко

Євросоюз послідовно підтримує інтеграцію України в ЄС, яскравим свідченням чого є підписана сьогодні третя декларація, в якій держави Балтії підтверджують свою незмінну підтримку чіткого курсу України на приєднання до ЄС.

01 травня 2021


Санкції проти європолітиків обмежують вплив Росії у ПАРЄ – доповідач у справі Навального

Уведення Російською Федерацією санкцій проти декількох європейських політиків, зокрема доповідача Парламентської асамблеї Ради Європи у справі російського опозиційного політика Олексія Навального, обмежує позиції РФ.

28 квітня 2021

27 квітня 2021


Депутата Гончаренка позбавили слова у ПАРЄ на три місяці через скаргу російської делегації

Члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Олексія Гончаренка (фракція "Європейська Солідарність") піддали дисциплінарним санкціям у ПАРЄ через скаргу голови російської делегації депутата Держдуми РФ Петра Толстого - позбавили слова в ПАРЄ на три місяці.

26 квітня 2021

24 квітня 2021


Розгляд дисциплінарних санкцій ПАРЄ стосовно Гончаренка перенесли - Мезенцева

Регламентний Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалив рішення про перенесення розгляду дисциплінарних санкцій щодо народного депутата Олексія Гончаренка за відсутності відповідної статті регламенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-