ПАРЄ

03 лютого 2023

02 лютого 2023

26 січня 2023


Матвійчук у ПАРЄ: Спецтрибунал щодо злочинів рф в Україні треба створити без зволікань

росія хоче довести, що демократія, верховенство права та права людини є фальшивими цінностями. Відтак треба створити дієві правові механізми, щоб зупинити звірства і покарати тих, хто їх скоював.


ПАРЄ визначила, яким має бути майбутній механізм компенсації збитків Україні

Міжнародний механізм компенсації збитків, завданих Україні та її громадянам унаслідок російської агресії, має бути створений багатосторонньою угодою, відкритою для всіх держав-однодумців та за підтримки ООН, Ради Європи, ЄС та інших міжнародних організацій.


ПАРЄ після війни може провести сесію у Києві

Парламентська Асамблея Ради Європи після припинення бойових дій в Україні розгляне можливість проведення однієї зі своїх частин сесії в Києві, у знак солідарності з Україною.


ПАРЄ заявила про можливий геноцид в Україні

Російська офіційна риторика, яка використовується для виправдання повномасштабного вторгнення та агресії проти України, має ознаки публічного підбурювання до геноциду і може свідчити про геноцидний намір знищити українську національну групу як таку або принаймні її частину.


«Путінський» трибунал має охоплювати період з лютого 2014 року – ПАРЄ

Юрисдикція спеціального міжнародного кримінального трибуналу щодо злочину агресії рф проти України має поширюватися на агресію, розпочату рф у лютому 2014 року. При цьому жодні посади, включаючи президентську, не звільнятимуть причетних осіб від покарання.


Спецтрибунал має судити керівництво як росії, так і білорусі – ПАРЄ

Військово-політичне керівництво російської федерації та білорусі, причетне до розв'язання агресивної війни проти України, має бути притягнуто до відповідальності у спеціально створеному для цього міжнародному трибуналі.

25 січня 2023

24 січня 2023


Рада Європи має відіграти провідну роль у створенні «путінського» трибуналу – ПАРЄ

Депутати ПАРЄ закликали лідерів країн-членів Ради Європи на саміті у травні очолити ініціативу зі створення Спеціального міжнародного кримінального трибуналу щодо злочину агресії рф проти України, а також підтримати створення міжнародного механізму компенсації завданих у ході агресії збитків.

23 січня 2023


Новий президент ПАРЄ у першій промові закликав росію припинити війну в Україні

Новообраний президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс заявив, що росія перейшла "червоні лінії", коли вторглася на українську територію, та закликав її до якнайшвидшого припинення війни.

11 січня 2023


На зимовій сесії ПАРЄ говоритимуть про війну росії проти України

Термінові дебати за участю керівника Центру громадянських свобод, лауреата Нобелівської премії миру 2022 року Олександри Матвійчук щодо аспектів права та дотримання прав людини у світлі агресії рф проти України, відбудуться на зимовій пленарній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка проходитиме у Страсбурзі з 23 по 27 січня 2023 року.

09 січня 2023

07 січня 2023


Народний депутат Мережко балотуватиметься на посаду президента ПАРЄ

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Олександр Мережко вирішив висунути свою кандидатуру на посаду президента Парламентської асамблеї Ради Європи.

25 грудня 2022

06 грудня 2022

27 листопада 2022


Українські парламентарії адвокатуватимуть створення спецтрибуналу для путіна - депутат

Українська парламентська делегація у ПАРЄ вирушає в тур по Північній Америці, а також у Берлін, Париж і Лондон для адвокації питання створення спеціального трибуналу для президента рф путіна та його найближчого оточення.

23 листопада 2022

18 листопада 2022

17 листопада 2022

15 листопада 2022

25 жовтня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-