ПАРЄ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

30 червня 2024

28 червня 2024


ПАРЄ рекомендує створити реєстр компаній, що допомагають РФ ухилятися від санкцій - депутатка

Парламентська асамблея Ради Європи рекомендує створити реєстр компаній, які допомагають Росії ухилятися від санкцій, а також унеможливити купівлю електронних елементів, що використовуються РФ у зброї проти України.


Закон Грузії про іноагентів несумісний з європейськими стандартами - ПАРЄ

Парламентська асамблея Ради Європи вважає Закон Грузії про прозорість іноземного впливу несумісним з демократичними стандартами та закликає негайно його скасувати. Його ухвалення свідчить про відступ країни від демократії.

27 червня 2024


Кравчук: У Резолюції ПАРЄ закріплена підтримка української культури та збереження ідентичності

Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за резолюцію «Протидія стиранню культурної ідентичності під час війни та миру», яка містить безпрецедентні положення щодо підтримки української культури та збереження ідентичності.


ПАРЄ ухвалила резолюцію про довгострокову підтримку українських біженців

Резолюцію «Терміновий заклик до Європи та її партнерів: розглянути негайні та довгострокові політичні рішення на підтримку переміщених осіб в Україні» ухвалили в четвер на літній сесії ПАРЄ в Страсбурзі.

26 червня 2024


ПАРЄ пропонує значно посилити санкції проти Росії

Парламентська асамблея Ради Європи уперше ухвалила окрему резолюцію, присвячену ролі санкцій у протидії агресивній війні Російської Федерації проти України. Вона рекомендує розширювати та посилювати як самі обмеження та сектори їх застосування, так і контроль над виконанням таких рішень.


Генсек РЄ пообіцяв призначити спецпредставника у справах українських дітей - віцепрезидентка ПАРЄ

Віцепрезидентка ПАРЄ Олена Хоменко сподівається на плідну співпрацю з новобраним Генеральним секретарем РЄ Аленом Берсе. Вона також висловила сподівання, що той дотримається усіх пунктів своєї передвиборчої програми щодо підтримки України.


Важливо, щоб Швейцарія змінювала свій нейтральний статус в бік України - депутатка в ПАРЄ

Член української делегації в ПАРЄ, Єлизавета Ясько вважає, що обрання колишнього президента Швейцарської конфедерації Алена Берсе на посаду генерального секретаря Ради Європи може сприяти посиленню підтримки України як цією країною, так і Радою Європи загалом.

25 червня 2024

24 червня 2024


Усі три кандидати на посаду генсека ПАРЄ обіцяють підтримку Україні - депутати Ради

Українські депутати в ПАРЄ стверджують, що всі три кандидати на посаду генерального секретаря Асамблеї довели свою проукраїнську позицію, однак консолідованого голосування за єдиного кандидата вони не передбачають.


ПАРЄ починає літню сесію: у фокусі - Україна та вибори нового генсека Ради Європи

Літня пленарна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі триматиме у фокусі правові та правозахисні питання, пов'язані з агресією Росії проти України, дебатуватиме щодо викликів демократії в Грузії, а також обере нового генсека Ради Європи на наступні п'ять років.

20 червня 2024

31 травня 2024


Комітет культури ПАРЄ підтримав проєкт резолюції про культурні «чистки» Росії - Лубінець

Уповноважений з прав людини Верховної Ради Дмитро Лубінець висловив вдячність Комітету культури Парламентської асамблеї Ради Європи за одноголосну підтримку резолюції «Протидія нищенню культурної ідентичності під час війни та миру».

30 травня 2024


ПАРЄ просить європейські держави продовжити тимчасовий захист українським біженцям

Комісія з питань міграції Парламентської асамблеї Ради Європи звернулася до європейських держав із закликом продовжити термін тимчасового захисту, який був наданий раніше, або знайти нові шляхи для законного перебування українців на територіях цих країн.

26 травня 2024

17 травня 2024


МЗС України і ПАРЄ обговорили компенсаційний механізм для постраждалих від російської агресії

Заступник міністра закордонних справ України Ірина Боровець і президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Теодорос Русопулос обговорили створення всеохоплюючого компенсаційного механізму для постраждалих від російської агресії.

22 квітня 2024

21 квітня 2024

20 квітня 2024

18 квітня 2024

17 квітня 2024


ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо смерті Навального - пропонує посилити економічні санкції проти РФ

Парламентська асамблея Ради Європи закликає притягнути РФ до відповідальності за систематичні катування ув'язнених, провести незалежне і прозоре розслідування смерті Олексія Навального і посилити режим санкцій проти РФ як держави-спонсора тероризму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-