ПАРЄ

08 травня 2021


Декларації про європерспективу дозволять заручитися підтримкою більшості держав ЄС - Мережко

Євросоюз послідовно підтримує інтеграцію України в ЄС, яскравим свідченням чого є підписана сьогодні третя декларація, в якій держави Балтії підтверджують свою незмінну підтримку чіткого курсу України на приєднання до ЄС.

01 травня 2021


Санкції проти європолітиків обмежують вплив Росії у ПАРЄ – доповідач у справі Навального

Уведення Російською Федерацією санкцій проти декількох європейських політиків, зокрема доповідача Парламентської асамблеї Ради Європи у справі російського опозиційного політика Олексія Навального, обмежує позиції РФ.

28 квітня 2021

27 квітня 2021


Депутата Гончаренка позбавили слова у ПАРЄ на три місяці через скаргу російської делегації

Члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Олексія Гончаренка (фракція "Європейська Солідарність") піддали дисциплінарним санкціям у ПАРЄ через скаргу голови російської делегації депутата Держдуми РФ Петра Толстого - позбавили слова в ПАРЄ на три місяці.

26 квітня 2021

24 квітня 2021


Розгляд дисциплінарних санкцій ПАРЄ стосовно Гончаренка перенесли - Мезенцева

Регламентний Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалив рішення про перенесення розгляду дисциплінарних санкцій щодо народного депутата Олексія Гончаренка за відсутності відповідної статті регламенту.

22 квітня 2021

21 квітня 2021


Окружний адмінсуд поскаржився на рішення про його ліквідацію у ПАРЄ

Судді Окружного адміністративного суду Києва направили звернення до членів Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи у зв’язку з ініціативою Президента України Володимира Зеленського щодо ліквідації ОАСК.

20 квітня 2021


У ПАРЄ Гончаренку не дозволили демонструвати український прапор з передової

У Парламентській асамблеї Ради Європи народному депутату Олексію Гончаренку не дозволили продемонструвати український національний прапор, доставлений із зони проведення Операції об'єднаних сил на сході України.


Українська делегація у ПАРЄ назвала найважливіший напрямок своєї роботи

В українській делегації в ПАРЄ вважають одним із найважливіших напрямків роботи на весняній сесії консолідацію союзників довкола заяви членів Парламентської асамблеї Ради Європи “Балтік+” щодо провокацій Російської Федерації та ескалації військових дій.

19 квітня 2021


Українська делегація в ПАРЄ працюватиме над візитом Міятович на тимчасово окуповані території

Члени української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи домовилися працювати над можливим візитом комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович на тимчасово окуповані території України.

18 квітня 2021

17 квітня 2021

15 квітня 2021

18 березня 2021


Гончаренко каже, що голова делегації Росії у ПАРЄ написав на нього донос

Голова російської делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Петро Толстой поскаржився президентові ПАРЄ на виступ члена постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Олексія Гончаренка на січневій пленарній сесії.

26 лютого 2021

17 лютого 2021


Кримська платформа і протидія Росії: делегація в ПАРЄ розповіла Зеленському про успіхи

Президент України Володимир Зеленський обговорив з представниками делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи, Міністерства закордонних справ та Офісу Президента діяльність України в ПАРЄ і висловив задоволення їх роботою.

11 лютого 2021


Закриття Nord Stream 2 зблизить Росію і Китай - Маас

Європа має дати Росії жорстку відповідь на насильство, свавілля та репресії в цій країні, але санкції проти Кремля не повинні торкатися питання російсько-німецького газопроводу або членства РФ в ПАРЄ.

02 лютого 2021


Cвітовий конґрес українців засудив підтвердження повноважень російської делегації в ПАРЄ

Cвітовий конґрес українців (СКУ) виступив із засудженням рішення Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) підтвердити повноваження російської делегації всупереч численним порушенням Російською Федерацією зобов’язань перед Радою Європи.

01 лютого 2021

29 січня 2021

28 січня 2021


В українській делегації прокоментували рішення ПАРЄ щодо росіян

Підтвердження повноважень делегації РФ у Парламентській асамблеї Ради Європи стало можливим лише за умови, що ПАРЄ жодним чином не змінить своєї позиції щодо російської окупації Криму, а також у реагуванні на порушення прав людини і міжнародного права Росією.

27 січня 2021


Українська делегація обговорила розширення Кримської платформи на рівні ПАРЄ

Українська делегація обговорила розширення Кримської платформи на рівні ПАРЄ та платформи української діаспори на міждержавні рівні під час візиту до Генсекретарки Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич.

26 січня 2021


Росію навряд чи виженуть із ПАРЄ, але треба оскаржувати її повноваження – Гончаренко

Чинний у Парламентській асамблеї Ради Європи механізм майже унеможливлює накладання санкцій на національні делегації, але оскарження повноважень делегації парламенту РФ, зміст резолюції та проведення дебатів з цього питання матимуть негативні наслідки для російської сторони.

25 січня 2021

24 січня 2021

22 січня 2021

21 січня 2021

20 січня 2021

19 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-