ПАРЄ

12 вересня 2023


«Обнулення» термінів Путіна: у ПАРЄ занепокоєні поправками до конституції РФ – готують резолюцію

Комітет ПАРЄ з правових питань та прав людини висловив занепокоєння щодо законності поправок до конституції РФ про "обнулення" президентських термінів Володимира Путіна.

11 вересня 2023


Війна в Україні не має перетворитися на «нову нормальність» – президент ПАРЄ

Війна в Україні ніколи не має перетворитися на «нову нормальність», оскільки щодня в Україні внаслідок російської агресії страждають та помирають люди, і всю повноту відповідальності за злочини, втрати та руйнування, спричинені російськими загарбниками, має нести саме Росія.

07 вересня 2023


На премію Гавела з прав людини номінували українського правозахисника

Директор Харківської правозахисної групи (ХПГ) Євген Захаров став одним з трьох номінантів на премію ім. Вацлава Гавела, яка відзначає видатні дії громадянського суспільства на захист прав людини в Європі та за її межами.

24 серпня 2023


Президент ПАРЄ пообіцяв Україні непохитну підтримку у відновленні територіальної цілісності

Президент ПАРЄ Тіні Кокс у зверненні до 32-ї річниці Незалежності України пообіцяв непохитну підтримку у відновленні національного суверенітету та територіальної цілісності Української держави.

17 липня 2023

27 червня 2023


У міжнародному реєстрі треба зафіксувати збитки, завдані вагнерівцями та кадирівцями – президент ПАРЄ

Президент ПАРЄ Тіні Кокс привітав створення міжнародного реєстру збитків для України як «перший практичний крок» до отримання компенсації за збитки, завдані українському народу агресивною війною Росії, і закликав реєструвати також збитки або шкоду, завдану приватними військовими групами, контрольованими Росією, такими як групи Вагнера та Кадирова.

22 червня 2023


ПАРЄ ухвалила резолюцію про недопуск спортсменів з Росії та Білорусі на Олімпіаду-2024

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію якою рекомендує Міжнародному олімпійському комітету не допускати спортсменів з Росії та Білорусі до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх в Парижі у 2024 році навіть під нейтральним прапором.

20 червня 2023

19 червня 2023


ПАРЄ може ухвалити резолюцію про включення «вагнерівців» і «кадирівців» до терористичних формувань

Парламентська асамблея Ради Європи розгляне резолюцію щодо наслідків російської агресії проти України, в якій, серед іншого, пропонується віднести до терористичних формувань вагнерівців і кадирівців.


У Страсбурзі стартує сесія ПАРЄ – розглядатимуть політичні наслідки агресії Росії проти України

На літній сесії ПАРЄ, яка стартує 19 червня у Страсбурзі, відбудуться термінові дебати щодо політичних наслідків агресії Росії проти України, а також розглядатимуть резолюцію про недопуск російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх у Парижі.

18 червня 2023

07 червня 2023


На літній сесії ПАРЄ проведуть термінові дебати про політичні наслідки агресії Росії проти України

На літній сесії ПАРЄ відбудуться термінові дебати про політичні наслідки агресії Росії проти України та щодо участі російських і білоруських спортсменів на Олімпіаді в Парижі у 2024 році.

25 травня 2023

20 травня 2023


Президент ПАРЄ: Україні самій вирішувати, коли проводити вибори

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс визнає, що Конституція України не дозволяє проведення виборів під час воєнного стану, і тому вважає, що рішення з цього приводу мають ухвалювати лише уряд, парламент та народ України.

16 травня 2023

29 квітня 2023


У Грузії пояснили, чому не голосували за українську резолюцію в ПАРЄ

Грузинська делегація не брала участі в ухваленні резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яка визнає насильницьке переміщення українських дітей до росії геноцидом, оскільки вона не змогла бути присутньою на голосуванні.

27 квітня 2023


ПАРЄ закликала росію припинити «фільтрацію» та звільнити усіх утримуваних українців

Парламентська Асамблея Ради Європи закликала російську федерацію припинити політику "фільтрації" на тимчасово окупованих українських територіях, звільнити усіх утримуваних у "фільтраційних таборах" та повернути в Україну усіх незаконно переміщених осіб.


Доповідач ПАРЄ: росія депортувала з України тисячі дітей, що має ознаки геноциду

росія депортувала з України тисячі українських дітей, що має ознаки геноциду. Лише кількасот з них повернулися до України, відтак постає питання до росії: де зараз тисячі українських дітей?


ПАРЄ вітає ордер МКС на арешт путіна та закликає покарати також лукашенка

Парламентська асамблея Ради Європи привітала видачу Міжнародним  кримінального суду ордера на арешт президента рф володимира путіна, а також наголосила на необхідності покарання самопроголошеного президента білорусі олександра лукашенка.


росія має припинити депортацію українських дітей і забезпечити їхнє повернення – ПАРЄ

росія має негайно і беззастережно припинити незаконне примусове переміщення та депортацію українських дітей, припинити надавати їм російське громадянство, а також допустити до переміщених дітей представників ООН та МКЧХ і забезпечити їхнє безпечне повернення.


ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей до росії

Парламентська асамблея Ради Європи визнала геноцидом депортацію та насильницьке переміщення українських дітей на територію російської федерації та закликала МКС розглянути можливість кримінального переслідування за цей злочин.

25 квітня 2023


З початку повномасштабної війни загинули 287 українських спортсменів та тренерів

Позиція України залишається незмінною: в умовах безпрецедентної жорстокої військової агресії рф за підтримки республіки білорусь проти України, представники держав-агресорів не повинні виступати на міжнародних спортивних майданчиках у будь-якому статусі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-