Білорусь починає COVID-щеплення російським «Спутником V»

Білорусь починає COVID-щеплення російським «Спутником V»

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я Білорусі оголосило про початок вакцинації в країні після прибуття першої партії російської вакцини «Спутник V».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє TUT.by.

«Сьогодні у нас почнеться новий етап - масова вакцинація проти COVID-19. Першими будуть вакциновані медичні працівники, педагоги і ті фахівці, яким з огляду на особливості професії доводиться багато контактувати з людьми. Вакцинація проводитиметься в добровільному порядку», - оголосив міністр охорони здоров'я Білорусі Дмитро Піневич.

Вакцинація в Білорусі почалася дещо раніше запланованого терміну. Раніше глава МОЗ заявляв, що щеплення почнуть робити в січні.

Читайте також: Президент пояснив, чому Україна не куплятиме російську COVID-вакцину

Що стосується виробництва російської вакцини в Білорусі, то почати його планують у другому кварталі 2021 року. Для цих цілей будуть задіяні два майданчики «Білмедпрепаратів» у Мінську і потужності вітебського підприємства «БілВітуніфарм».

Загалом з початку пандемії в Білорусі підтверджено 188,5 тисячі випадків COVID-19. Білорусь стала першою закордонною державою, яка офіційно зареєструвала російську вакцину.

Читайте також: Більш як половина росіян не хочуть вакцинуватися «Спутником

Як повідомлялося, в середині серпня Володимир Путін оголосив про реєстрацію першої в Росії вакцини проти коронавірусу, розробленої НДЦ епідеміології та мікробіології імені Гамалії. Вона отримала назву "Спутник V".

Світові експерти висловили сумніви в дієвості цієї вакцини.

Читайте також: Туреччина відмовилася купувати російську вакцину від коронавірусу

МОЗ України заявило, що жодних переговорів на державному рівні щодо закупівлі або отримання російських вакцин проти коронавірусу не ведеться.

Фото: pexels.com, cottonbro

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-