SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Ризі пройшло щотижневе пікетування посольства РФ - 29.06.2018 02:24 — Новини Укрінформ
У Ризі пройшло щотижневе пікетування посольства РФ

У Ризі пройшло щотижневе пікетування посольства РФ

Фото
1108
Ukrinform
Представники української діаспори та латвійські активісти провели у четвер флешмоб-пікетування Посольства РФ з вимогою визволення українських політв’язнів в Росії.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Пікетувальники Російського посольства принесли на акцію багато плакатів, перш за все із зображенням українських політв’язнів у Росії, а також гасла: «Свободу політичним в’язням», «Свободу кримським мусульманам», «Свободу Сенцову», «Свободу заручникам Кремля», «На чемпіонаті світу по футболу я вболіваю за політв’язнів», «Латвія та Україна разом». Також були плакати з циклу «Ні Футболу-на-крові» Андрія Єрмоленка проти ЧС-2018 у Росії.

У Ризі пройшло щотижневе пікетування посольства РФ за визволення українських політв’язнів / Фото: Тетяна Лазда

В акції взяли участь більше 15 чоловік. Пікетування пройшло з 17:00 до 18:00. Організатор акції - латвійське Товариство підтримки України (Ukrainas Patriotu Kustiba).

Читайте також: Українська делегація закликала Міятович відвідати українських політв'язнів у РФ

Наступне пікетування Російського посольства в Ризі відбудеться в четвер 5 липня.

Фото: Тетяна Лазда

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-