Латвія

21 травня 2022


Хода за звільнення від радянської спадщини зібрала в Ризі тисячі людей

У латвійській столиці в п'ятницю ввечері відбулася велика хода "За звільнення від радянської спадщини", що завершилася мітингом та концертом неподалік радянського "монументу визволителям", який планується знести.

20 травня 2022

16 травня 2022

15 травня 2022


МОЗ Латвії закликало перенести бюро ВООЗ з неінфекційних захворювань за межі рф

Міністр охорони здоров'я Латвії Даніель Павлютс закликає до перенесення Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з профілактики та контролю за неінфекційними захворюваннями за межі росії.

14 травня 2022

13 травня 2022

12 травня 2022


Сейм Латвії дав добро на знесення меморіалу «визволителям» у центрі Риги

У четвер в остаточному читанні латвійський парламент ухвалив подані комісією у закордонних справах поправки до закону, що усувають юридичні перешкоди для знесення радянського меморіалу в парку Перемоги.


Доступ до пам'ятника «визволителям» у центрі Риги після заворушень закрили до вересня

У середу територію навколо радянського меморіалу в парку Перемоги в Ризі, де в ніч на 11 травня сталися заворушення, було огороджено. Державна поліція Латвії видала указ, що доступ до монумента буде закрито до 31 серпня.

11 травня 2022

09 травня 2022


Кондратюк обговорила в Ризі співпрацю в міжнародних групах задля вступу України в ЄС

Віцеспікер Верховної Ради Олена Кондратюк на зустрічі зі спікером Сейму Латвії Інарою Мурнієце обговорювала співпрацю на різних міжнародних майданчиках задля досягнення спільної мети – отримання Україною статусу кандидата в члени ЄС і вступу в Євросоюз.


Україна запропонувала Латвії взяти участь у відновленні Бучі

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк, дізнавшись у спілкуванні зі спікером Сейму Латвії Інарою Мурнієце, який позитивний зміст має в латвійській мові слово «буча», запропонувала Латвії взяти шефство над поверненням цього міста до життя.

07 травня 2022


Сейм Латвії підтримав поправку, що дозволяє прибрати радянський меморіал у центрі Риги

Комісія латвійського Сейму із закордонних справ проголосувала за призупинення дії 13-ї статті Договору між Латвією та росією, яка регулює утримання меморіальних споруд та місць масових поховань.

06 травня 2022

05 травня 2022

04 травня 2022

03 травня 2022

02 травня 2022


У ризькому парку, де раніше святкували 9 травня, відкрили фотовиставку «Слава Україні!»

У Ризі, біля підніжжя великого пам'ятника у парку Перемоги, де раніше проросійські сили відзначали 9 травня, тепер до 15 травня проходитиме фотовиставка «Слава Україні! Героям слава!". 

30 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-