Латвія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 червня 2024

19 червня 2024

18 червня 2024


У Ризі відкрилася фотовиставка «Листівки з України» про зруйновані агресором культурні об’єкти

У Латвійському університеті в Ризі відбулося відкриття фотовиставки «Листівки з України» про українські культурні об’єкти, зруйновані та пошкоджені внаслідок російської агресії.

17 червня 2024

16 червня 2024

14 червня 2024


З Латвії відправили нову партію гумдопомоги для українських військових

У Латвії, за координації посольства України, відбулося відправлення чергового гуманітарного вантажу для потреб українських військових, який був зібраний латвійськими волонтерськими та благодійними організаціями.

13 червня 2024


Латвія підтримує завдання Україною ударів по військових цілях на території РФ - міністр оборони

Латвія повністю підтримує Україну щодо завдання ударів по цілях на території країни-агресора, оскільки вона бореться за свою свободу і має абсолютне право на самооборону, удари по військових об'єктах на території Росії.


У Ризі за агресивну поведінку затримали чоловіка у бейсболці з гербом Росії

Співробітники Латгальського управління Ризької муніципальної поліції, патрулюючи в суботу, 8 червня, свій мікрорайон, затримали чоловіка в бейсболці з російською символікою, який агресивно поводився.

11 червня 2024


Латвійський піаніст Осокінс: У ці часи треба слухати «Мелодію» Скорика чи твори Лятошинського

Піаніст Андрейс Осокінс, організатор благодійного «Осокінського фестивалю свободи для України», який проводиться в Латвії, вважає, що в часи Великої війни світ має більше знайомитися з українською музикою, про яку раніше знав дуже мало; це збагачує не тільки слухачів, а й виконавців.


На Ризький саміт Східного флангу НАТО приїхали лідери Швеції та Фінляндії

У латвійській столиці сьогодні проходить саміт країн Східного флангу НАТО, на якому лідери Бухарестської дев'ятки (В9), а також Швеції та Фінляндії обговорять координування позицій з питань безпеки та оборони.

10 червня 2024


«Осокінський фестиваль свободи для України» планує показати свою програму в Західній Європі

Наступного року благодійний «Осокінський фестиваль свободи для України», який проводиться в Латвії, виїде з українською програмою в Німеччину, Францію, щоб засобами мистецтва розповісти про жахи війни та необхідність допомагати Україні.


Благодійний музичний фестиваль у Латвії відправив для ЗСУ два вантажі та готує третій

Із коштів, зібраних у Латвії під час благодійного «Осокінського фестивалю свободи для України», закупили і вже відправили для потреб ЗСУ два вантажі з обідами, що самі нагріваються. Третій планується відправити до кінця червня.


У Латвії на виборах до Європарламенту перемогла правляча «Нова єдність»

На виборах до Європейського парламенту в Латвії переможцем стала правляча «Нова єдність», яка отримала 25,07% голосів, трохи від неї відстало опозиційне Національне об’єднання – 22,08%. Ці дві політичні сили отримали по два мандати в ЄП.

09 червня 2024


У Ризі пройшла акція «Закрийте українське небо – врятуйте українських дітей»

У латвійській столиці в суботу пройшла акція «Закрийте українське небо – врятуйте українських дітей!», яка розпочалася біля Пам’ятника свободи, а закінчилася на майданчику навпроти посольства країни-агресора.

08 червня 2024


Держбезпека Латвії просить почати переслідування ексєвродепутата Мамикіна

Латвійська Служба державної безпеки (VDD) повідомила про направлене до прокуратури прохання розпочати кримінальне переслідування колишнього депутата Європарламенту «за можливе прославлення та виправдання воєнних злочинів країни-агресора Росії в Україні».

07 червня 2024

06 червня 2024

04 червня 2024


У Латвії по 20 років за вбивство отримали двоє росіян, викрити яких допомогла українська поліція

Покарання у вигляді 20 років тюрми та подальшої депортації до РФ отримали двоє росіян, яких спільна слідча група правоохоронців України і Латвії викрила в жорстокому убивстві підприємиці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-