Політв'язні Кремля

реклама

28 листопада 2023


Правозахисники вимагають від РФ звільнити пенсіонерку з Криму та інших політв'язнів

Правозахисники закликали РФ звільнити пенсіонерку з Криму, громадянку України Галину Довгополу, засуджену в окупованому Криму до 12 років позбавлення волі за "держзраду", та інших політв'язнів, які утримуються в місцях несвободи на території Росії та тимчасово окупованого Криму.


Українського політв'язня Абдурахманова етапували у російську колонію і помістили у карцер

Незаконно засудженого в тимчасово окупованому Криму до п’яти років ув’язнення у справі кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджіхана жителя Херсонської області Руслана Абдурахманова етапували у виправну колонію №5 у місті Мічурінськ Тамбовської області.

27 листопада 2023

24 листопада 2023


Норвезький Гельсінський комітет закликає РФ звільнити політв'язня Сулейманова

Норвезький Гельсінський комітет закликав звільнити засудженого Росією кримськотатарського активіста Руслана Сулейманова, фігуранта другої сімферопольської групи "справи Хізб ут-Тахрір".

21 листопада 2023

20 листопада 2023


Політв'язню Кисельову дозволили отримувати у тюрмі одну посилку й одну бандероль на рік

Засудженому росіянами у Криму до 8,5 років позбавлення волі колишньому капітану ВМС України Олексію Кисельову дозволили отримувати у в'язниці упродовж року одну посилку й одну бандероль.

15 листопада 2023

11 листопада 2023

10 листопада 2023


Нагорода Джелялу може полегшити йому перебування у російській в’язниці - Барієв

Нагородження першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла (Джелялова), якого росіяни за фейковим звинуваченням засудили до 17 років позбавлення волі, премією "Історія несправедливості" може полегшити йому перебування у російській в’язниці.


Політв'язень Руслан Сулейманов поскаржився на бездіяльність лікарів і умови утримання в СІЗО

Кримськотатарський політв'язень Руслан Сулейманов, фігурант другої сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір», поскаржився на бездіяльність лікарів і умови утримання в СІЗО Новочеркаська РФ.

09 листопада 2023


Представництво Зеленського у Криму не має даних про місцеперебування Нарімана Джеляла

Представництво Президента в АРК не має жодних даних про місцезнаходження та стан здоров'я першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелял, етапованого до РФ.

08 листопада 2023

07 листопада 2023

03 листопада 2023

01 листопада 2023


Кримському політв'язню Аметхану Умерову силовики РФ призначили дві експертизи - адвокат

Кримськотатраському політв’язню з "п'ятої Бахчисарайської групи" справи Хізб ут-Тахрир Аметхану Умерову, який на даний момент знаходиться на примусовій стаціонарній психіатричній експертизі в лікарні тимчасово окупованого Сімферополя, росіяни призначили проведення ще двох експертиз.

31 жовтня 2023


Засудженого у Криму політв'язня Лимешка тримають в одиночній камері в колонії РФ

Засудженого у тимчасово окупованому Криму українця Геннадія Лимешка з початку жовтня 2023 року тримають в одиночній камері виправної колонії Ставропольського краю РФ, куди його перевели після 10 днів ШІЗО.

30 жовтня 2023

25 жовтня 2023

24 жовтня 2023


У Росії українського політв’язня Кремля Марченка погрожують відправити до психічної лікарні

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявляє про систематичні порушення прав і знущання з українського політв’язня Олександра Марченка в Російській Федерації і закликає міжнародну спільноту посприяти його звільненню.

20 жовтня 2023


Політв'язнів Умерова та Мустафаєва росіяни відправили на примусову психіатричну експертизу

Кримськотатраських політв’язнів з "п'ятої Бахчисарайської групи" справи Хізб ут-Тахрир Аметхана Умерова і Сейдамета Мустафаєва росіяни відправили на примусову психіатричну експертизу.


Політв'язень Абдулкадиров не отримує меддопомогу у в'язниці

Кримський політв'язень у справі "другої Сімферопольської групи" Владлен Абдулкадиров розповів родині, що у в'язниці російського міста Єльця, де його утримують, у нього погіршився стан здоров'я. Він поскаржився лікарям в'язниці, але допомоги не отримав.


Кримского політв'язня Мустафаєва етапували із СІЗО Новочеркаська до в'язниці в Ульнівській області

Кримського політв'язня Марлена Мустафаєва, засудженого на 16 років і 8 місяців, учасника "Білогорської групи" у справі Хізб ут-Тахрир етапували із СІЗО Новочеркаська в Ростовській області до в'язниці в Ульнівській області РФ.

19 жовтня 2023


Загарбники готуються до вивезення політв'язнів із Криму до РФ - партизани

Загарбники найближчими днями планують вивезти політв'язнів з тимчасово окупованого Криму до РФ. Спецвагони підуть з залізничного вокзалу "Сімферополь пасажирський" у складі пасажирського потягу "Севастополь – Москва".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-