Політв'язні Кремля

30 липня 2021


Денісова зустрілася з Чубаровим – говорили про порушення прав кримських бранців Кремля

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денiсова провела робочу зустріч з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, в ході якої обговорили порушення прав незаконно ув’язнених в Криму.


Кримська платформа може посилити позиції у захисті українських політв'язнів — Кориневич

На порядку денному міжнародного саміту "Кримської платформи" важливе місце посядуть питання захисту прав громадян України, незаконно заарештованих і засуджених до тюремних термінів у окупованому Росією Криму. 

29 липня 2021

28 липня 2021

27 липня 2021


Денісова вимагає від Москалькової з’ясувати, де утримують політв’язня Приходька

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звертається до своєї колеги в РФ Тетяни Москалькової з вимогою вжити заходів для підтвердження місцеперебування українського політв’язня Олега Приходька.

20 липня 2021

19 липня 2021

15 липня 2021


Колишні політв’язні Кремля зустрілися з представником Держдепу США

Колишні політичні в'язні, члени сімей та правозахисники повідомили заступнику помічника держсекретаря - директору Бюро з питань Європи та Євразії Держдепу США Джорджу Кенту про переслідування несправедливо ув'язнених Росією українців.


Політв'язню Яцкіну потрібне термінове лікування - загострилися хронічні хвороби

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявляє, що незаконно засуджений у Криму український політв'язень Іван Яцкін потребує термінового фахового медичного обстеження та лікування

14 липня 2021


Кримський адвокат написав скарги через участь Бекірова в суді з температурою

Адвокат Едем Семедляєв написав три скарги у зв'язку з рішенням головуючого в російському суді про продовження слухання за участю його підзахисного Ремзі Бекірова, попри його високу температуру

13 липня 2021


Кримському політв’язню Бекірову стало зле в російському суді

У вівторок, 13 липня, під час засідання російського суду у другій сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір» політв'язню, журналісту Ремзі Бекірову стало зле, та лікарі, які прибули до суду, повідомили, що він може продовжити брати участь у процесі.

09 липня 2021

08 липня 2021

05 липня 2021

02 липня 2021


Російські тюремники приховують реальний стан здоров'я кримського політв'язня

Адвокат політв'язня, інваліда другої групи Джеміля Гафарова вважає, що медустанови російської кримінально-виконавчої системи приховують реальний стан здоров'я його підзахисного, побоюючись підстав для зміни йому запобіжного заходу з утримання під вартою на домашній арешт.

01 липня 2021

29 червня 2021

26 червня 2021

24 червня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-