Посольство

18 травня 2021

17 травня 2021


Посольство України в Кенії запросило на перегляд фільму про Василя Сліпака

Посольство України в Кенії запросило охочих подивитися під час віртуального фестивалю європейського кіно в Кенії фільм «Міф» про українського оперного співака Василя Сліпака, який загинув на Донбасі від кулі снайпера.

15 травня 2021

14 травня 2021


Посол України поговорив з українськими студентами про діаспору та культурні проєкти у Єгипті

Надзвичайний і повноважний посол України в Єгипті Євген Микитенко провів зустріч зі студентами інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету, під час якої, зокрема, говорили про українську діаспору у Єгипті та низку культурних проєктів.


Представники української діаспори взяли участь в інвестиційному семінарі в Австралії

У місті Сідней у приміщенні компанії з підтримки стартапів Fіshburners відбувся інвестиційний семінар, присвячений залученню австралійських інвестицій в ІТ галузь України, у якому, зокрема, взяли участь представники української діаспори.


Український жіночий хор переміг на престижному міжнародному конкурсі в Італії

Український жіночий хор Akademy Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського здобув гран-прі престижного міжнародного мистецького конкурсу Racconto di Primavera 2021.


У Японії відкрили виставку про Україну

У Японії 14 травня відкрили виставку про Україну, яка проходить у рамках заходу «Місяць України» в приміщенні Японського агентства міжнародного співробітництва «Джайка» JICA Plaza.

13 травня 2021


У Франції вшанували українців, загиблих на території країни під час Другої світової війни

Українські військові та дипломати Посольства України в рамках відзначення 76-ої річниці Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом вшанували пам'ять українців, загиблих на території Франції під час Другої світової війни.


Посол України відзначив внесок голови Асоціації україністів Японії у розвиток зв'язків між країнами

Посол України в Японії Сергій Корсунський під час зустрічі з ректором Університету Кобе Гакуін Масамі Сато відзначив внесок директора Центру міжнародних обмінів Університету, голови Асоціації україністів Японії, професора Йошіхіко Окабе у розвиток українсько-японських зв'язків.

12 травня 2021


Асєєв розповів у Варшаві про свою книгу та життя на окупованій території

У Варшаві у приміщенні посольства України відбулася зустріч із колишнім політв’язнем, журналістом Станіславом Асєєвим, у якій взяли участь українські дипломати, представники громади, українські та польські журналісти.

11 травня 2021


В Австралії українці поклали вінок до могили Невідомого солдата

В Австралії представники українських церковних установ, українська громада міста Канберра, а також посол України в Австралії Микола Кулініч спільно з працівниками дипустанови до Дня пам’яті та примирення поклали вінок до могили Невідомого солдата Австралійського військового меморіалу.


Українська та кримськотатарська діаспори в Узбекистані вшанували загиблих у Другої світовій війні

В Узбекистані українська та кримськотатарська діаспори, українські дипломати та представники іноземного дипкорпусу взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до меморіального комплексу «Братські могили» в Ташкенті, опублікований посольством України в Республіці Узбекистан.

10 травня 2021


В Осло вшанували пам'ять українців, загиблих у Другій світовій війні

Представники української громади Норвегії та дипломати посольства України взяли участь в урочистій церемонії зі вшанування пам’яті українців, які загинули у роки Другої світової війни, зокрема й під час звільнення Норвегії від нацистської окупації.

08 травня 2021

07 травня 2021


Посол України в Норвегії запросив діаспору на вшанування пам’яті українців, загиблих у Другій світовій війні

Посольство України в Норвегії запросило очільників українських громадських організацій у День визволення Норвегії 8 травня приєднатися до церемонії покладання квітів до могил українців на Західному цвинтарі Осло, а не до радянського військового меморіалу.


У Празі встановили меморіальну табличку українському науковцю Петру Зленку

У Празі 6 травня на фасаді будинку №38 по вул. Лужицькій встановили меморіальну табличку українському бібліографу, публіцисту та видавцеві, колишньому співробітнику празької Слов’янської бібліотеки Петру Зленку.

06 травня 2021

05 травня 2021

01 травня 2021


У Вірменії українці взяли участь у майстер-класі з писанкарства

Голова Федерації українців Вірменії «Україна» Анна Арутюнян, голова севанського осередку української громади Вірменії Лусіне Гончоян, а також надзвичайний і повноважний посол України Іван Кулеба й українські дипломати взяли участь у майстер-класі з писанкарства для дітей громади й учнів шкіл міста Севан.

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Українська громада долучилася до «Свята хліба» у столиці Австралії

Українська громада Сіднея і Канберри та посольство України в Австралії провели у Канберрі «Свято хліба», яке якнайкраще відповідає двом основним напрямкам публічної дипломатії, визначеним Стратегією МЗС, – культурній та кулінарній дипломатії.

28 квітня 2021


Посольство у Данії розповіло, як користуватися україномовним аудіогідом у замку Фредеріксборг

Посольство України в Данії оприлюднило детальну інструкцію щодо використання україномовного аудіогіда при відвіданні Музею національної історії в замку Фредеріксборг, який 24 квітня, після довгої карантинної паузи, відкрив двері для відвідувачів.


В Алжирі показали святкову телепрограму про кримськотатарську кухню

Посол України в Алжирі Максим Субх разом із представницею активу української громади Алжиру Ніною Олійник з нагоди Священного місяця Рамадан взяли участь у популярній телепередачі, присвяченій традиціям мусульман України та, зокрема, кримськотатарського народу. 

27 квітня 2021


Посольство у Британії оприлюднило роботи міжнародного конкурсу плакатів до роковин аварії на ЧАЕС

Посольство України у Великій Британії оприлюднило роботи міжнародного конкурсу плакатів на відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи «Уявіть свою майбутню планету, проведеного за підтримки британського Союзу українців.

26 квітня 2021


В Угорщині відбулося засідання Ради громадських організацій української меншини

Відбулося віртуальне засідання Консультаційної Ради громадських організацій української меншини в Угорщині при посольстві України, за результатами якої української меншини зробили заяву на підтримку України в протидії російській агресії.

23 квітня 2021


Українські діти в Туреччині зустрілися автором книги «Еко-історії для моїх маленьких друзів»

У Всесвітній день Землі українські діти в Туреччині віртуально зустрілися із головою громадської організації «Екологічна нація» Богданом Красавцевим, автором «Еко-історій для моїх маленьких друзів».

22 квітня 2021


Посольство України в Естонії призупинило консульський прийом громадян

Посольство України в Естонії призупиняє прийом громадян в консульському підрозділі до 3 травня у зв’язку із продовженням у країни жорстких карантинних з метою зменшення стрімкого зростання захворювання населення на коронавірус COVID-19.


В українській школі в Токіо провели майстер-клас із сучасної вибійки на одязі

У приміщенні української недільної школи дитячого розвитку «Хробачок» у Токіо за підтримки Міністерства закордонних справ України та посольства України в Японії пройшов майстер-клас із сучасної української вибійки на одязі.

21 квітня 2021


Посол України провів зустріч з українцями Швейцарії

Посол України Артем Рибченко провів онлайн-зустріч з Українським товариством у Швейцарії та представниками осередків української громади, присвячену 75-ій річниці відновлення діяльності Спілки української молоді в діаспорі.

20 квітня 2021


У Румунії український дипломат обговорив потреби українців повіту Ясси

Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей під час робочого візиту до повіту Ясси обговорив потреби місцевої української громади та перспективні проєкти за участю Союзу українців Румунії, регіональної й місцевої влади та посольства України.


Посольство України анонсувало конференцію щодо поширення української літератури в Кувейті

Посольство України в Кувейті у співпраці з Українським інститутом книги проведуть 25 травня об 11:00 zoom-конференцію, присвячену перспективам виходу української літератури на книжковий ринок Кувейту.

19 квітня 2021


Бібліотеці в Мінську передали видання Конституції Пилипа Орлика білоруською мовою

Посол України Ігор Кизима за участі представників української громади передав Центральній науковій бібліотеці ім.Якуба Колоса НАН Білорусі екземпляр перекладу білоруською мовою Конституції Гетьмана України Пилипа Орлика.

18 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-