Посольство

06 квітня 2020

Українець став найкращим закордонним випускником Королівської військової академії в Сандгерсті

Курсант Військової академії в Одесі Антон Совенко отримав відзнаку найкращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в місті Сандгерст.

04 квітня 2020

З Молдови повернулися ще 16 українців

Автобусом за маршрутом Кишинів – Одеса додому повернулися 16 громадян України. Загалом після запровадження карантинних обмежень з  Молдови евакуйовано понад 90 українців.

03 квітня 2020

02 квітня 2020

Програма «Захист» від МЗС в дії: в Ізраїлі допомогли українському лікарю з Полтавщини

В рамках програми «Захист українців в Державі Ізраїль» українські дипломати допомогли лікарю з Полтавщини, який не зміг повернутися в Україну через запроваджені обмеження, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19.

01 квітня 2020

Українцям, яким у ФРН відмовилися продовжити візи, треба звернутися повторно – посольство

Посольство України в Німеччині радить українцям, яким німецькі відомства відмовили у продовженні дії візи, звернутися до них повторно і вказати, що причиною їхньої затримки у ФРН є тимчасове припинення регулярного сполучення з Україною через пандемію коронавірусу.

Посольство України в Болгарії намагається допомогти заблокованим далекобійникам

Посольство України в Болгарії для розв'язання питання щодо заблокованих у цій країні 80 українських далекобійників контактує з місцевою владою, поліцією та українськими дипломатами в Туреччині.

31 березня 2020

Посольство в Індії призначило особу для допомоги українцям в Гоа, що «застрягли» через карантин

Посольство України в Індії офіційно уповноважило громадянку України Катерину Гавриленко представляти дипустанову з питань сприяння українським громадянам та контактувати з місцевою владою.

Українців в Індії попереджають про посилення обмежувальних заходів через Covid-19

Посольство України в Індії закликало українців, які перебувають на території республіки, неухильно дотримуватися вимог місцевої влади з огляду на посилення обмежувальних заходів, спрямованих на стримування поширення Covid-19.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}