Посольство

03 жовтня 2023

02 жовтня 2023

29 вересня 2023


У Лондоні відбулася конференція щодо інтеграції українських дітей-переселенців у школи Британії

В Українській школі пречистої Діви Марії у Лондоні відбулася конференція «Інтеграція українських дітей-переселенців у британські школи», присвячена обговоренню питань надання комплексної допомоги українським дітям.


У Відні поклали квіти до меморіальної дошки Михайлу Грушевському

Дипломати Посольства України разом з представниками українськогої громади Австрії та членами громадських організацій MRIJA та TUMA вранці 29 вересня, в День народження Михайла Грушевськог,  поклали квіти до меморіальної дошки відомого українця.


У Белграді українці долучилися до святкування Європейського дня мов

Представники української громади з організації «Чини добро» та працівники Посольства України взяли участь в організованому Представництвом Ради Європи в Сербії заході з нагоди Європейського дня мов у Белграді.

28 вересня 2023


Українську мову вперше представили на Європейському дні мов в Абу-Дабі

Українська жіноча ініціатива в ОАЕ та Посольство України разом представили українську мову на Європейському дні мов в Абу-Дабі – святі, яке сприяє вивченню мов, культурному обміну та міжкультурному розумінню.

27 вересня 2023


У Бельгії український дипломат завітала до української суботньої школи «Рідна мова»

Тимчасова повірена у справах України і Бельгії та Люксембурзі Наталія Аношина на запрошення керівництва української суботньої школи «Рідна мова» при УГКЦ у Вамі відвідала цей навчальний заклад.


У Варшаві відкрилася виставка щодо висловлювань Папи Іоанна Павла II про Україну

У Варшаві на території Консульського відділу посольства України в Польщі триває виставка «Ми в Європі», присвячена висловлюванням Святого Папи Івана Павла ІІ про український народ та боротьби України за європейське майбутнє.

26 вересня 2023


На фестивалі в Південній Кореї відбувся концерт української громади та передача гумдопомоги

У рамках фестивалю «Wonju Dancing Carnival 2023» у корейському місті Вонджу відбувся концерт української громади, церемонія передачі гуманітарної допомоги Україні та телеміст із містом Дніпро.


Посол відзначив грамотами активістів французько-української громади

Посол України Вадим Омельченко у рамках візиту до регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег взяв участь в зустрічі з активістами місцевих українсько-французьких асоціацій і відзначив грамотами найбільш активних представників громади.


У Відні вшанують пам’ять Михайла Грушевського

У Відні українців запросили на церемонію покладання квітів до меморіальної дошки видатному українському історику, громадському та політичному діячеві Михайлу Грушевському з нагоди 157-мої річниці з дня його народження.

25 вересня 2023


Посол відвідав Українську школу «Джерело» в Амстердамі

Посол Олександр Карасевич відвідав Українську школу «Джерело» м. Амстердамі, яка майже за 10 років існування стала осередком українства столиці Нідерландів, промоутером сучасної української освіти, обʼєднаною та міцною спільнотою однодумців.


У Нікосії відбувся спецпоказ мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

У кінотеатрі K-Cineplex у Нікосії для українських дітей та їхніх батьків, які вимушено опинились на острові через війну проти України, а також української діаспори на Кіпрі, відбувся спеціальний безплатний показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» українською мовою.

21 вересня 2023


У Тбілісі відкрили виставку грузинських та українських мисткинь

У парку Мзіурі Тбіліська міжнародна виставка сучасного мистецтва та проєкт «Artisterium 16/2023» у співпраці з простором сучасного мистецтва «Контекст Куба» представили виставку українських та грузинських художниць «Куди ми йдемо зараз?».


У Перу українці візьмуть участь у Міжнародному ярмарку культури, туризму та освіти

Українська громада в Перу та Посольство України візьмуть участь у І Міжнародному ярмарку культури, туризму та освіти, організованому муніципалітетом Мірафлорес, за участі 21 країни та освітніх і культурних установ.

20 вересня 2023


Свято першого дзвоника відбулося в українській школі «Софія» в Дубаї

В українській школі «Софія» для понад 120 учнів відбулося урочисте відкриття нового навчального року, на якому також були присутні посол України в ОАЕ, генеральний консул Франції в Дубаї, консул України в Дубаї, священник УГКЦ в ОАЕ та інші гості.

19 вересня 2023


Українські суботні школи в Афінах відзначили свято першого дзвоника

Минулими вихідними в українських суботніх школах «Трембіта», «Берегиня» та «Неофіти» в Афінах відбулося свято першого дзвоника, яке об’єднало школярів від першого до випускного одинадцятого класу.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-