У польському Ряшеві стартує форум “Європа-Україна”

У польському Ряшеві стартує форум “Європа-Україна”

1898
Укрінформ
У Ряшеві на півдні Польщі у вівторок розпочинається XI Форум “Європа-Україна” під назвою “Асоціація з Європейським Союзом - і що далі?”.

Участь у дводенному заході візьмуть понад 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Саме модернізація та розвиток потенціалу України, а також напрямок і темпи реформ стануть найважливішими темами цьогорічного форуму “Європа-Україна”, - наголошують організатори форуму з Інституту східноєвропейських досліджень (ISW).

Читайте також: “Звернення інтелектуалів” України та Польщі: ініціатор пояснила головну ідею

Під час дводенного форуму відбудеться понад 40 панельних дискусій, присвячених економічним, політичним та соціальним темам, представлення головного рапорту, а також 10 презентацій українських регіонів, обраних секторів економіки, тощо.

Найважливішою подією, яка супроводжуватиме XI Форум “Європа-Україна”, стане міжнародна виставка - II Східний Ярмарок, в котрому візьмуть участь понад 70 учасників з країн Європи.

Читайте також: У польському Сагрині вшанували українців, загиблих від рук Армії Крайової

Організатором Форуму є Фонд “Інститут східноєвропейських досліджень” -  організатор Економічного форуму в Криниці, а співорганізатором – Підкарпатське воєводство. Почесний патронат над форумом взяв на себе маршалок Сейму Польщі Марек Кухцінський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-