Форум

22 лютого 2021

10 лютого 2021


Дискусії щодо форми та змісту «імунного паспорта» тривають – керівник проєкту ЄС

Для стримування пандемії й одночасного забезпечення свободи пересування у світі необхідно відпрацювати єдиний документ, що підтверджує факт вакцинації або наявність імунітету від коронавірусу, наразі тривають дискусії щодо змісту і призначення такого «паспорта імунізації».

09 лютого 2021

08 лютого 2021


Президент сформував делегацію для переговорів на безпековому Форумі ОБСЄ

Президент Володимир Зеленський утворив делегацію для участі в переговорах у межах Форуму ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки, Спільної консультативної групи та Консультативної комісії з відкритого неба.


Паспорти вакцинації відкинуть у минуле більше, ніж сама пандемія - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що створення штучних механізмів контролю мобільності на кшталт запровадження паспортів вакцинації відкине світ у минуле навіть більше, ніж власне пандемія коронавірусу.


Зеленський анонсує 30 масштабних щотижневих форумів

Президент Володимир Зеленський дав старт великому суспільному діалогу в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України, який складатиметься з 30 масштабних щотижневих форумів про життєво важливі для країни питання.

01 лютого 2021

22 січня 2021

08 грудня 2020


В Україні бракує фахівців для роботи з постраждалими від домашнього насильства дітьми - Кулеба

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба вважає, що в Україні недостатньо фахівців, які можуть надати кваліфіковану допомогу дітям, що постраждали від домашнього насильства.

07 грудня 2020


Україні необхідно якнайшвидше надати План дій щодо членства в НАТО – експерти

Учасники Львівського безпекового форуму закликали лідерів НАТО, Євросоюзу, США та країн Чорного моря у найкоротші терміни надати Україні та Грузії чіткий план щодо членства в Північноатлантичному альянсі.

20 листопада 2020


Креативна економіка й державно-приватне партнерство є основами розвитку туризму в регіонах – Олеськів

В Україні креативна економіка й державно-приватне партнерство – основи для розвитку туризму в регіонах, а роль держави для просування туристичних продуктів і туристичних територій важлива.

19 листопада 2020


Ткаченко: Треба змінити ставлення до креативної індустрії, як до діточок з молодшої групи

Те, що відбувається на IV Міжнародному форумі «Креативна Україна», надихає, адже вперше на такому високому міжнародному рівні йдеться про вагу креативної індустрії в Україні, хоча це величезна і суттєва несировинна частина економіки країни.

17 листопада 2020

16 листопада 2020

15 листопада 2020

14 листопада 2020


Експерт представив модель регулювання інформації

Британський експерт, науковець університету Джона Гопкінса та співдиректор ініціативи Arena Пітер Померанцев разом з колегами протягом двох років працювали над темою ролі інформації в світлі свободи мовлення.

13 листопада 2020


Експерт вважає, що слід встановити контроль над великими засобами інформації

Засновник Інституту постінформаційного суспільства Дмитро Золотухін вважає, що найбагатші люди світу не мають права персонально контролювати виробництво і канали доставки інформації для широких мас населення.


В інформаційному просторі релігію замінила політична пропаганда – експерт

Захист інформаційної ідентичності людини в умовах інформатизації суспільства, що зростає, - один з важливих аспектів безпеки. Реальний вплив мають ті сили, які контролюють інформаційні потоки, останнім часом – це політичні сили.

10 листопада 2020

09 листопада 2020


Львівський безпековий форум стартує в карантинному форматі

Сьогодні у Львові стартує четвертий Львівський безпековий форум. У зв’язку з пандемією COVID-19 Львівський безпековий форум 2020 пройде у форматі експертного онлайн марафону, але наступного року учасники можуть зібратися в місті Лева.

07 листопада 2020


На Закарпатті стартував форум «Re:Open Zakarpattia»

На Закарпатті стартував форум «Re:Open Zakarpattia», два дні спікери дискутуватимуть про те, як перетворити проблеми мультикультурного регіону на успішні кейси та створити Закарпаттю імідж західних воріт країни.

24 жовтня 2020

23 жовтня 2020

20 жовтня 2020

16 жовтня 2020

15 жовтня 2020


Участь у форумі «Креативна Україна» візьмуть урядовці та посадовці з ЄС – Ткаченко

Участь у четвертому міжнародному форумі “Креативна Україна”, який відбудеться 19 листопада, візьмуть представники індустрії, українські урядовці, а також поважні посадовці з ЄС та інших країн-партнерів нашої держави.

13 жовтня 2020

09 жовтня 2020

05 жовтня 2020

03 жовтня 2020

26 вересня 2020

25 вересня 2020

24 вересня 2020


На Львівщині стартував Діловий форум - обговорюють нову економічну реальність світу

"Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України" - такою є назва Ділового форуму, який розпочав свою роботу сьогодні, 24 вересня, на Львівщині. Подія спрямована на розвиток бізнес-середовища України та області зокрема.

17 вересня 2020


Роботі музейників під час пандемії присвятять всеукраїнський форум у Дніпрі

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького прийматиме II Всеукраїнський форум, присвячений роботі в умовах пандемії COVID-19. Долучатися запрошують музейників з усієї України.

15 вересня 2020


У середу стартує львівський BookForum

У середу, 16 вересня, стартує 27-й Львівський міжнародний BookForum. Цьогоріч фестиваль відбудеться в онлайн-форматі. Протягом п’яти днів фестивалю глядачі матимуть змогу відвідати 137 подій. Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-