У світі різко зросла кількість мільярдерів

У світі різко зросла кількість мільярдерів

Дослідження
2012
Укрінформ
82 відсотки зароблених в 2017 році коштів пішло в кишені найбагатших людей світу. При цьому з 2016 по 2017 роки кількість мільярдерів безпрецедентно зросла.

Про це йдеться в дослідженні міжнародного об'єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam, повідомляє DW.

"Новий мільярдер з'являвся в середньому кожні два дні. Всього в світі налічується 2043 людини, які вважаються мільярдерами", - наголошується в дослідженні.

За даними доповіді, 3,7 мільярда людей, які складають найбільш бідну частину світового населення, взагалі нічого не отримали від глобального зростання прибутку.

Читайте також: Вчені написали попереджувального листа людству

"Бум мільярдерів говорить не про квітучу економіку, а про крах економічного порядку", - заявила директор Oxfam Вінні Бьяньїма.

Керівник кампанії Oxfam у Німеччині Йорг Калінськи (Jörg Kalinski) розкритикував поточний стан справ. "Багата меншість в масовому порядку впливає на політичні рішення і в безвідповідальній манері скорочує витрати - особливо зарплати і податки - щоб збільшувати доходи акціонерів", - сказав Калінськи.

Oxfam зажадала припинити практику податкового ухилення для концернів і багатих людей, введення більш справедливих доходів для чоловіків і жінок, а також закликала займатися інвестиціями в освіту та здоров'я "для всіх".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-