При Харківській ОВА відкрили Офіс відновлення та розвитку

При Харківській ОВА відкрили Офіс відновлення та розвитку

Фото
Укрінформ
При Харківській обласній військовій адміністрації відкрили Офіс відновлення та розвитку області, який сприятиме покращенню комунікації між органами державної влади, громадами і міжнародними донорами.

Про це повідомила Харківська ОВА, передає Укрінформ.

«Офіс відновлення та розвитку Харківської області – це простір комунікації, консолідації та координації. Сьогодні це вкрай важливо для Харківщини, адже регіон потребує не лише відновлення після ворожих обстрілів, а й розвитку для кращого майбутнього», – зауважив заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Проєкт втілили за сприяння Програми розвитку ООН в Україні у межах Програми з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Швеції.

Керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Нільс Крістенсен зазначив, що наразі важливо залучати таких партнерів, які орієнтовані не на гуманітарне реагування, а саме на відновлення. Це допоможе економічному розвитку регіону.

«Маємо починати фокусуватися на розвитку країни вже саме зараз. Ми плідно співпрацюємо з Харківською ОВА та іншими областями, оскільки вважаємо, що це є прикладом гарного механізму, як треба спільно відновлювати країну. Наша місія – допомогти розбудувати місцеве самоврядування і мережу соціальних послуг», – підкреслив Крістенсен.

Також до зустрічі онлайн приєднався радник заступника керівника Офісу Президента України Артем Гусак. Він додав, що такі пілотні проєкти ПРООН запустили в чотирьох областях України: Донецькій, Луганській, Миколаївській та Харківській.

У межах допомоги ПРООН передала комплект високотехнологічного телекомунікаційного обладнання, меблів для проведення інтерактивних онлайн- та офлайн-зустрічей.

Основними напрямами роботи Офісу буде відновлення та розвиток виробничої та енергетичної інфраструктури, житла, зв’язку, надання транспортних, медичних, соціальних послуг, підтримка внутрішньо переміщених осіб і вразливих верств населення.

Читайте також: На Харківщині до кінця року відновлять 46 об'єктів за ₴921 мільйон

Раніше Харківська область завдяки Програмі розвитку ООН і уряду Канади отримала автівку мобільної групи з технічного обстеження будівель та споруд. Це авто обладнане інструментами для експертної оцінки масштабів пошкоджених чи зруйнованих об’єктів. Наразі мобільна група працює в деокупованих громадах Харківщини.

Як повідомляв Укрінформ, Фонд ліквідації наслідків збройної агресії погодив 38 проєктів відбудови на Харківщині на загальну суму біля 540 млн грн.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-